Діяльність тендерного комітету

про веб-сайт Калуської гімназії імені Дмитра Бахматюка

Калуської міської ради Івано-Франківської області

1. Загальні положення

1.1. Це Положення розроблено з метою визначення порядку створення та роботи інформаційного сайту закладу задля розширення інформаційного освітнього простору.

1.2. веб-сайт (далі Cайт) створюється з метою активного впровадження інформаційно-комунікаційних технологій у практику роботи гімназії як інструмент мережевої взаємодії всіх учасників освітнього процесу.

1.3. Сайт є одним із інструментів забезпечення навчальної та позаурочної діяльності гімназії і є публічним органом інформації, доступ до якої відкритий для всіх охочих.

1.4. Дійсне положення визначає поняття, цілі, вимоги, критерії та організацію Сайту в умовах інформаційного суспільства.

1.5. Директор гімназії призначає адміністратора Сайту, який несе відповідальність за розміщення інформації, видалення чи оновлення застарілої інформації.

1.6. Створення і підтримка Сайту є предметом діяльності гімназійного колективу і поєднує в собі процес збору, обробки, оформлення, публікації інформації з процесом інтерактивної комунікації, а також презентує актуальний результат діяльності закладу.

1. Мета і завдання Сайту

2.1. Мета: розвиток єдиного інформаційного освітнього простору в гімназії, місті та регіоні, широке представлення закладу в Інтернет-спільноті.

2.2. Завдання:

–        систематичне інформування учасників освітнього процесу про діяльність закладу;

–        позитивна презентація інформації про досягнення учнів та педагогів, про особливості гімназії, історію її розвитку, про освітні програми та проекти;

–        формування позитивного іміджу гімназії;

–        здійснення обміну педагогічним досвідом;

–        створення умов для мережевої взаємодії всіх учасників освітнього процесу: педагогів, учнів, батьків, випускників, громадських організацій та зацікавлених осіб;

–        створення умов мережевої взаємодії закладу освіти з іншими установами;

–        стимулювання творчої активності вчителів та учнів;

–        підвищення ролі інформатизації освіти, організація навчання з використанням мережевих освітніх ресурсів;

–        сприяння створенню в регіоні єдиної інформаційної інфраструктури.

1. Інформаційний ресурс Сайту

3.1. Інформаційний ресурс Сайту формується у відповідності до діяльності всіх структурних підрозділів закладу, адміністрації, педагогів, учнів, батьків, ділових партнерів та зацікавлених осіб.

3.2. Інформаційний ресурс Сайту є відкритим і загальнодоступним.

3.3. Головна сторінка містить посилання на основні інформаційно-ресурсні компоненти Сайту:

–        основне меню:

–    «Управління процесом розвитку»;

–    «Науково-методична робота»;

–    «Освітня діяльність»;

–    «Фінансово-господарська діяльність»;

–    «Оголошення»;

–        основні презентаційні матеріали:

–    «Презентаційна карта»;

–    «Історія закладу»;

–    «Гордість гімназії»;

–    «Сторінка директора»;

–    «Яскраві фотомиті»;

–    «Освітянський калейдоскоп»;

–    «Особливості логотипу Калуської гімназії ім. Дмитра Бахматюка»;

–        новини;

–        контактна інформація про гімназію.

3.4. Більшість основних інформаційно-ресурсних компонентів Сайту складаються із відповідних розділів, які вміщують друковану та медійну інформацію.

3.5. Заборонено розміщувати на Сайті:

–        інформаційні матеріали, які вміщують заклики до насильства, розпалювання соціальної та расової ворожнечі, міжнаціональних та релігійних чвар; екстремістські, релігійні та політичні ідеї;

–        інші інформаційні матеріали, які заборонені законодавством України.

3.6. Розміщення інформації рекламно-комерційного характеру допускаються лише за умови дозволу директора гімназії. Умови розміщення такої інформації регламентуються спеціальними договорами.

3.7. Частина інформаційного ресурсу, який формується за ініціативи підрозділів, творчих колективів, педагогів, учнів, може бути розміщена на окремих блогах та сайтах, доступ до яких організовується із Сайту гімназії.

1. Організація інформаційного наповнення та супроводу Сайту

4.1. Адміністрація гімназії несе відповідальність за змістове наповнення сайту та його своєчасне оновлення.

4.2. Із кожного інформаційно-ресурсного компоненту Сайту визначаються посадові особи, відповідальні за підбір та надання відповідної інформації.

4.3. Обов’язки із забезпечення функціонування Сайту та здійснення його програмно-технічної підтримки покладається на адміністратора сайту.

4.4. Діяльність адміністратора сайту безпосередньо пов’язана з експлуатацією Сайту:

–        зміна дизайну та структури;

–        розміщення нової та видалення застарілої інформації, публікація інформації з баз даних, розробка нових web-сторінок;

–        реалізація політики розмежування доступу та безпеки інформаційних ресурсів.

4.5 Адміністратор Сайту здійснює консультування осіб, відповідальних за надання інформації, з реалізації концептуальних рішень та поточних проблем, пов’язаних з інформаційним наповненням та актуалізацією інформаційного ресурсу.

4.6. Інформація, яка підготовлена для розміщення на Сайті, надається в електронному вигляді адміністратору Сайту.

4.7. В окремих випадках текстова інформація може бути надана в рукописному варіанті без помилок та виправлень, графічна – у вигляді фотокарток, схем, креслень (матеріали переносяться на електронні носії адміністратором Сайту).

4.8. Поточні зміни структури Сайту здійснюються адміністратором Сайту. Зміни, які носять концептуальний характер, погоджуються директором гімназії.

4.9. Оновлення Сайту здійснюється не менше одного разу на тиждень.

1. Захист персональних даних

5.1. При підготовці матеріалів для розміщення в Інтернеті адміністрація гімназії та розробники Сайту зобов’язані забезпечити виконання вимог Закону України «Про захист персональних даних» (у ЗМІ від 02.07.2010).

тел.(03472) 6-62-24.