Робота первинної профспілкової організації

Профспілкова організація станом на 25.01.2017 р. налічує 49 членів профспілки. Це є одним із показників ефективної роботи профспілкової організації та профспілкового комітету гімназії. Профспілкове членство підтверджується статистичним звітом. Виконуються статутні вимоги щодо обліку членів профспілки. Заяви про вступ до профспілки та безготівкове утримання із заробітної плати членських внесків зберігаються у профкомі. Оформлені списки працюючих спілчан та непрацюючих пенсіонерів. Робота первинної профспілкової організації планується на календарний рік і відображає усі основні напрями діяльності щодо виконання статутних норм, законодавства про профспілки та здійснення прав і повноважень.

Затверджена номенклатура справ первинної профспілкової організації, до якої входять план роботи, протоколи засідань профкому, профспілкових зборів, зборів трудового колективу, матеріали роботи комісій профкому. Профспілкова організація працює за принципами соціального партнерства з адміністрацією.

Головним підтвердженням цього є укладений колективний договір між адміністрацією та профспілковим комітетом Калуської гімназії імені Дмитра Бахматюка Калуської міської ради Івано-Франківської області, який схвалено на зборах трудового колективу гімназії і зареєстровано в управлінні праці і соціального захисту населення Калуської міської ради. Представники профспілки брали активну участь в його розробці. Голова первинної профспілкової організації входить до складу атестаційної комісії, здійснюючи контроль за об’єктивністю, гласністю проведення атестації, правильністю встановлених кваліфікаційних категорій. В колективі панує ділова атмосфера. Оцінка роботи проводиться гласно, колегіально. За бажанням педпрацівники згідно з поданої заяви можуть атестуватися позачергово. Приділяється значна увага здійсненню дієвого громадського контролю за дотриманням чинного законодавства з питань охорони праці.         

Щорічно розробляються комплексні заходи щодо досягнення встановлених нормативів безпеки, гігієни праці та виробничого середовища, підвищення існуючого рівня охорони праці, запобігання випадкам виробничого травматизму, професійним захворюванням і аваріям, виконання яких знаходиться під постійним контролем профкому, відповідального з охорони праці, громадського інспектора.

 

Голова первинної профспілкової організації

генега ольга остапівна

Featuring Top 3/3 of Профспілковий вісник

Підписатися

Перейти в блог категорії

Опитування
 

Календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Корисні посилання

6

уо

Імтзо

4

2

1

ппо

пп

Сторінка у Facebook

Для користувачів

Всі права захищені згідно з чинним законодавством України (частина 1 статті 41 Конституції України та стаття 418 Цивільного кодексу України). Будь-яке поширення чи передрук матеріалів сайту дозволяється тільки за умови розміщення активного (індексованого) гіперпосилання на першоджерело.

Контактна інформація

77300
вул. Біласа і Данилишина, б. 15
м. Калуш
Івано-Франківська обл.

тел.(03472) 6-62-24,

(03472) 6-63-74.

e-mail: gymnaziumkalush@ukr.net

Статистика

© 2017 Калуська гімназія ім. Дмитра Бахматюка  Увійти