Гімназисти посіли ІІ місце у Всеукраїнській олімпіаді креативності

     Команда учнів гімназії взяла участь у І Всеукраїнській олімпіаді креативності “Destination Imigination” #Національний_центр_Мала_академія_наук_України під егідою #ЮНЕСКО та за підтримки #Міністерство_освіти_і_науки_України, яка проходила з 21 по 25 березня у місті Києві. 

     До складу команди юних креативників увійшли: Бикович Анна (6 клас), Дзямба Олексій (6 клас), Кулик Тарас (7 клас), Мандрик Максим (6 клас), Мороз Юліана (6 клас), Тинда Діана (6 клас), Ясінець Марія (6 клас). Керівник команди — Віталій Півторак, учитель української мови та літератури.

     Учасники заходу працювали у творчих майстернях, обмінювалися “домашніми” подарунками, вирішували спільні виклики, відпочивали на святковій вечірці…

     За результатами усіх змагань та конкурсів калуські гімназисти стали переможцями олімпіади, посівши загальнокомандне ІІ місце.

 

 

Оцініть статтю!
Поділитись своєю думкою
Для оформлення повідомлень ви можете використовувати такі теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Корисні посилання

6

уо

Імтзо

4

2

1

ппо

пп

Сторінка у Facebook

Для користувачів

Всі права захищені згідно з чинним законодавством України (частина 1 статті 41 Конституції України та стаття 418 Цивільного кодексу України). Будь-яке поширення чи передрук матеріалів сайту дозволяється тільки за умови розміщення активного (індексованого) гіперпосилання на першоджерело.

Контактна інформація

77300
вул. Біласа і Данилишина, б. 15
м. Калуш
Івано-Франківська обл.

тел.(03472) 6-62-24.

e-mail: gymnaziumkalush@ukr.net

Статистика

© 2019 Калуська гімназія ім. Дмитра Бахматюка  Увійти