КАЛУСЬКІ ГІМНАЗИСТИ ТРАДИЦІЙНО МАЮТЬ НАЙБІЛЬШЕ ПЕРЕМОГ НА ІІІ ЕТАПІ ОЛІМПІАД!  

 

     Дуже складно досягти високих результатів діяльності, ще складніше їх утримати. Та ми вкотре це зробили!

     За результатами ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад Калуська гімназія ім. Дмитра Бахматюка четвертий рік поспіль впевнено лідирує серед усіх закладів загальної середньої освіти Івано-Франківської області.

     У 2019 році арсенал наших олімпійських здобутків вже вдруге поповнився аж 45 перемогами (5 – І, 10 – ІІ, 30 – ІІІ)! Нагадаємо, що минулого 2018 року в інтелектуальних змаганнях на рівні області ми також мали 45 призових місць (4 – І, 14 – ІІ, 27 – ІІІ) – то був наш рекорд. У 2017 році гімназисти здобули 44 перемоги, у 2016 році – 38.

 

Інформація про кількість переможців ІІІ етапу

учнівських олімпіад з навчальних предметів

 

Рік

Кількість переможців

Рік

Кількість переможців

 

Рік

Кількість переможців

1993

 

8

2002

28

2011

34

1994

 

14

2003

26

2012

42

1995

 

12

2004

25

2013

41

1996

 

21

2005

17

2014

31

1997

 

21

2006

32

2015

27

1998

 

23

2007

31

2016

38

1999

 

24

2008

37

2017

44

2000

 

28

2009

40

2018

45

2001

 

19

2010

41

2019

45

 

     Слід зауважити, що Калуська гімназія ім. Дмитра Бахматюка вкотре обійшла всі інші ЗЗСО області не лише за загальною кількістю переможців олімпіад, а й здобула «золото» за олімпійською системою підрахунку.

     Першу п’ятірку за кількістю переможців цього року, окрім нашої гімназії, склали такі заклади загальної середньої освіти області:

  • Надвірнянський ліцей – 42 призові місця (4 – І, 6 – ІІ, 32 – ІІІ);
  • Івано-Франківська школа №11 – 28 призових місць (7 – І, 8 – ІІ, 13 – ІІІ);
  • Івано-Франківська спецшкола №5 – 27 призових місць (5 – І, 13 – ІІ, 9 – ІІІ);
  • Долинський науковий академічний ліцей «Інтелект» – 27 призових місць (0 – І, 9 – ІІ, 18 – ІІІ).

 

     Учителі, які підготували 4 і більше переможців:

Забавська Ольга Ігорівна (історія, правознавство) – 8 переможців;

Лойош Галина Павлівна (біологія, екологія) – 6 переможців;

Маковська Алла Степанівна (географія, економіка) – 6 переможців;

Данилів Галина Михайлівна (німецька мова) – 4 переможці;

Ткачук Ірина Володимирівна (географія) – 4 переможці.

 

     Учні, які стали переможцями з трьох предметів:

Циріль Марія – учениця 5(9)-Б класу;

Забавський Назар – учень 5(9)-Б класу;

Дануца Вікторія – учениця 6(10)-Б класу;

Стасюк Юрій – учень 6(10)-Б класу.

     

     Відомості про олімпійські перемоги, завойовані гімназистами в 2019 році, містяться в таблиці:

Екологія

1.       

Думенко Костянтин

5(9)-Б

ІІІ

Лойош Г.П.

2.       

Циріль Марія

5(9)-Б

ІІІ

Лойош Г.П.

3.       

Кучер Софія

7(11)-А

ІІІ

Лойош Г.П.

Астрономія

4.       

Стасюк Юрій

6(10)-Б

І

Безушко О.М.

Географія

5.       

Бабій Софія

6(10)-Б

ІІ

Маковська А.С.

6.       

Циріль Марія

5(9)-Б

ІІ

Ткачук І.В.

7.       

Савчій Артур

4(8)-Б

ІІІ

Маковська А.С.

8.       

Забавський Назар

5(9)-Б

ІІІ

Ткачук І.В.

9.       

Турій Ольга

5(9)-А

ІІІ

Ткачук І.В.

10.   

Ткачук Вероніка

5(9)-В

ІІІ

Ткачук І.В.

Англійська мова

11.   

Данів Яна

7(11)-А

ІІ

Шевчук І.М.

12.   

Караїм Олена

6(10)-А

ІІІ

Федун Б.В.

13.   

Гаврилів Яна

7(11)-Б

ІІІ

Віхар І.Б.

Історія

14.   

Забавський Назар

5(9)-Б

І

Забавська О.І.

15.   

Лабик Максим

5(9)-В

ІІІ

Забавська О.І.

16.   

Фединич Анна

7(11)-А

ІІІ

Дороніна О.Р.

17.   

Данів Яна

7(11)-А

ІІІ

Дороніна О.Р.

Математика

18.   

Псюк Юрій

1(5)-В

І

Рожик Р.В.

19.   

Дануца Вікторія

6(10)-Б

ІІ

Василишин Т.Б.

20.   

Стасюк Юрій

6(10)-Б

ІІ

Василишин Т.Б.

21.   

Мартищук Микола

3(7)-Б

ІІ

Зборовська Л.М.

22.   

Сенич Олександр

7(11)-Б

ІІ

Білецька В.Д.

23.   

Савчій Артур

4(8)-Б

ІІІ

Дуркало Г.В.

Правознавство

24.   

Кравчук Юлія

6(10)-Б

ІІ

Забавська О.І.

25.   

Шинкар Анна

7(11)-А

ІІ

Забавська О.І.

26.   

Циріль Марія

5(9)-Б

ІІІ

Забавська О.І.

27.   

Забавський Назар

5(9)-Б

ІІІ

Забавська О.І.

28.   

Дануца Вікторія

6(10)-Б

ІІІ

Забавська О.І.

29.   

Попович Діана

7(11)-А

ІІІ

Забавська О.І.

Фізика

30.   

Стасюк Юрій

6(10)-Б

ІІІ

Безушко О.М.

Біологія

31.   

Мацьків Дарія

4(8)-А

І

Лойош Г.П.

32.   

Кучер Софія

7(11)-А

ІІІ

Лойош Г.П.

33.   

Чебан Тарас

5(9)-Б

ІІІ

Лойош Г.П.

Трудове навчання

34.   

Думенко Костянтин

5(9)-Б

І

Балван О.М.

Економіка

35.   

Яковина Вікторія

7(11)-А

ІІІ

Маковська А.С.

36.   

Коцеловська Надія

7(11)-А

ІІІ

Маковська А.С.

37.   

Свирид Софія

7(11)-А

ІІІ

Маковська А.С.

38.   

Рига Олександр

7(11)-Б

ІІІ

Маковська А.С.

Німецька мова

39.   

Дануца Вікторія

6(10)-Б

ІІ

Данилів Г.М.

40.   

Кравчук Юлія

6(10)-Б

ІІІ

Данилів Г.М.

41.   

Гуліватий Юрій

7(11)-А

ІІІ

Данилів Г.М.

42.   

Караїм Олена

6(10)-Б

ІІІ

Данилів Г.М.

Українська мова і література

43.   

Раковська Анастасія

5(9)-А

ІІІ

Оленюк Г.І.

44.   

Захарова Тамара

6(10)-Б

ІІІ

Оленюк Г.І., Жураківська О.О.

45.   

Машталер Яна

6(10)-Б

ІІІ

Машталер Г.В.

     Всі переможці учнівських олімпіад є членами гімназійного інтелектуального клубу-академії «Victoria», основним гаслом якого є: «Осягнути, щоб досягнути!».

     Олімпійська вершина у 2019 році – це колективний успіх, до якого спричинилась уся гімназійна родина. Намагатимемося й надалі бути серед лідерів – як в області, так і на рівні України.

 

     Адміністрація гімназії

 

Оцініть статтю!
Поділитись своєю думкою
Для оформлення повідомлень ви можете використовувати такі теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Корисні посилання

6

уо

Імтзо

4

2

1

ппо

пп

Сторінка у Facebook

Для користувачів

Всі права захищені згідно з чинним законодавством України (частина 1 статті 41 Конституції України та стаття 418 Цивільного кодексу України). Будь-яке поширення чи передрук матеріалів сайту дозволяється тільки за умови розміщення активного (індексованого) гіперпосилання на першоджерело.

Контактна інформація

77300
вул. Біласа і Данилишина, б. 15
м. Калуш
Івано-Франківська обл.

тел.(03472) 6-62-24.

e-mail: gymnaziumkalush@ukr.net

Статистика

© 2019 Калуська гімназія ім. Дмитра Бахматюка  Увійти