ГІМНАЗИСТИ РЕЗУЛЬТАТИВНО ВИСТУПИЛИ У ІІ ЕТАПІ УЧНІВСЬКИХ ОЛІМПІАД

     Результати участі у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад

з навчальних предметів (2018-2019 н.р.)

     Відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності (наказ МОН молоді та спорту України №1099 від 22.09.2011р.), у 2018 році у ІІ етапі олімпіад взяли участь 126 учнів гімназії. В результаті здобуто 101 призове місце. Кількість переможців складає 80,2% від кількості учасників.

     Переможні місця розподілилися таким чином:

І місце – 27 учнів;

ІІ місце – 33 учні;

ІІІ місце – 41 учень.

     До складу команд для участі у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад включено 56 учнів гімназії (для порівняння у складі команд на ІІІ етапі у 2016-2017 н.р. було 47 гімназистів, у 2017-2018 н.р. – 54).

     Найбільш результативно цього року виступили гімназійні команди:

  • з правознавства (10 учасників – 10 переможців);
  • інформатики (3 учасники – 3 переможці);
  • з англійської мови (10 учасників – 9 переможців);
  • з німецької мови (8 учасників – 7 переможців);
  • з української мови і літератури (10 учасників – 9 переможців);
  • з екології (5 учасників – 4 переможці);
  • з біології (10 учасників – 9 переможців);
  • з географії (11 учасників – 10 переможців).

 

Переможцями ІІ етапу

Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів стали:

Екологія

1.       

Думенко Костянтин

5(9)-Б

І

Лойош Г.П.

 

2.       

Кучер Софія

7(11)-А

І

Лойош Г.П.

 

3.       

Циріль Марія

5(9)-Б

ІІ

Лойош Г.П.

 

4.       

Угера Ярина

6(10)-Б

ІІІ

Колтун Л.Є.

 

Історія

5.       

Долошицький Роман

4(8)-А

І

Бахматюк Я.Д.

 

6.       

Забавський Назар

5(9)-Б

І

Забавська О.І.

 

7.       

Данів Яна

7(11)-А

І

Дороніна О.Р.

 

8.       

Захарова Тамара

6(10)-Б

ІІ

Бахматюк Я.Д.

 

9.       

Фединич Анна

7(11)-А

ІІ

Дороніна О.Р.

 

10.   

Ткачук Вероніка

5(9)-В

ІІІ

Забавська О.І.

 

11.   

Лабик Максим

5(9)-В

ІІІ

Забавська О.І.

 

12.   

Кравчук Юлія

6(10)-Б

ІІІ

Бахматюк Я.Д.

 

Англійська мова

13.   

Гаврилів Яна

7(11)-Б

І

Віхар І.Б.

 

14.   

Караїм Олена

6(10)-А

ІІ

Федун Б.В.

 

15.   

Захарюта Марія

4(8)-Б

ІІІ

Сорока О.І.

 

16.   

Голубовська Катерина

4(8)-Б

ІІІ

Сорока О.І.

 

17.   

Лужна Анастасія

5(9)-А

ІІІ

Шевчук І.М.

 

18.   

Ткачук Вероніка

5(9)-В

ІІІ

Стрільчук С.В.

 

19.   

Кравчук Юлія

6(10)-Б

ІІІ

Федун Б.В.

 

20.   

Дануца Вікторія

6(10)-Б

ІІІ

Федун Б.В.

 

21.   

Данів Яна

7(11)-А

ІІІ

Шевчук І.М.

 

Географія

22.   

Савчій Артур

4(8)-Б

І

Маковська А.С.

 

23.   

Циріль Марія

5(9)-Б

І

Ткачук І.В.

 

24.   

Боднар Назарій

4(8)-Б

ІІ

Маковська А.С.

 

25.   

Забавський Назар

5(9)-Б

ІІ

Ткачук І.В.

 

26.   

Турій Ольга

5(9)-А

ІІ

Ткачук І.В.

 

27.   

Ткачук Вероніка

5(9)-В

ІІ

Ткачук І.В.

 

28.   

Бабій Софія

6(10)-Б

ІІ

Маковська А.С.

 

29.   

Гаврилюк Марта

7(11)-А

ІІ

Маковська А.С.

 

30.   

Долошицький Роман

4(8)-А

ІІІ

Маковська А.С.

 

31.   

Кравчук Юлія

6(10)-Б

ІІІ

Маковська А.С.

 

Правознавство

32.   

Циріль Марія

5(9)-Б

І

Забавська О.І.

 

33.   

Кравчук Юлія

6(10)-Б

І

Забавська О.І.

 

34.   

Шинкар Анна

7(11)-А

І

Забавська О.І.

 

35.   

Забавський Назар

5(9)-Б

ІІ

Забавська О.І.

 

36.   

Турій Ольга

5(9)-Б

ІІ

Забавська О.І.

 

37.   

Попович Діана

7(11)-А

ІІ

Забавська О.І.

 

38.   

Телько Надія

5(9)-А

ІІІ

Забавська О.І.

 

39.   

Сенеджук Олександр

5(9)-Б

ІІІ

Забавська О.І.

 

40.   

Дануца Вікторія

6(10)-Б

ІІІ

Забавська О.І.

 

41.   

Гаврилів Таїсія

7(11)-А

ІІІ

Забавська О.І.

 

Математика

42.   

Мартищук Микола

3(7)-Б

І

Зборовська Л.М.

 

43.   

Савчій Артур

4(8)-Б

І

Дуркало Г.В.

 

44.   

Дануца Вікторія

6(10)-Б

І

Василишин Т.Б.

 

45.   

Сенич Олександр

7(11)-Б

І

Білецька В.Д.

 

46.   

Псюк Юрій

1(5)-В

ІІ

Рожик Р.В.

 

47.   

Гнатецька Ольга

4(8)-А

ІІ

Білецька В.Д.

 

48.   

Сенеджук Олександр

5(9)-Б

ІІ

Рожик Р.В.

 

49.   

Стасюк Юрій

6(10)-Б

ІІ

Василишин Т.Б.

 

50.   

Яковина Вікторія

7(11)-А

ІІІ

Зборовська Л.М.

 

Німецька мова

51.   

Гуліватий Юрій

7(11)-А

І

Данилів Г.М.

 

52.   

Дануца Вікторія

6(10)-Б

ІІ

Данилів Г.М.

 

53.   

Чошко Катерина

5(9)-Б

ІІ

Гумінілович Т.С

 

54.   

Захарюта Марія

4(8)-Б

ІІ

Віхар І.Б.

 

55.   

Кравчук Юлія

6(10)-Б

ІІІ

Данилів Г.М.

 

56.   

Караїм Олена

6(10)-Б

ІІІ

Данилів Г.М.

 

57.   

Ткачук Вероніка

5(9)-В

ІІІ

Гумінілович Т.С

 

Українська мова і література

58.   

Машталер Яна

6(10)-Б

І

Машталер Г.В.

 

59.   

Семенюк Софія

3(7)-Б

ІІ

Оленюк Г.І., Півторак В.Р.

 

60.   

Раковська Анастасія

5(9)-А

ІІ

Оленюк Г.І.

 

61.   

Захарова Тамара

6(10)-Б

ІІ

Оленюк Г.І., Жураківська О.О.

 

62.   

Тичинська Юліана

7(11)-Б

ІІ

Стефанюк Л.М.,

Оленюк Г.І.

 

63.   

Луців Анна

4(8)-Б

 

ІІІ

Феленчак Г.І.,

Оленюк Г.І.

 

64.   

Циріль Марія

5(9)-Б

ІІІ

Ляхович М.С.

 

65.   

Захарчук Софія

5(9)-В

ІІІ

Ляхович М.С.

 

66.   

Данів Яна

7(11)-А

ІІІ

Машталер Г.В., Півторак В.Р.

 

Фізика

 

67.   

Чебан Тарас

5(9)-Б

І

Чебан З.М.

 

68.   

Стасюк Юрій

6(10)-Б

І

Безушко О.М.

 

69.   

Сенич Олександр

7(11)-Б

І

Рибій А.Я.

 

70.   

Мартищук Микола

3(7)-Б

ІІІ

Безушко О.М.

 

71.   

Федун Марія

3(7)-Б

ІІІ

Безушко О.М.

 

72.   

Мостовий Андрій

5(9)-А

ІІІ

Чебан З.М.

 

Інформатика

 

73.   

Стасюк Юрій

6(10)-Б

І

Іванущин І.І.

 

74.   

Савчій Артур

4(8)-Б

І

Дуркало Г.В.

 

75.   

Паньо Лука

4(8)-Б

ІІ

Дуркало Г.В.

 

Інформаційні технології

 

76.   

Франко Віталій

6(10)-Б

ІІ

Іванущин І.І.

 

77.   

Лужна Анастасія

5(9)-А

ІІІ

Рибій А.Я.

 

78.   

Долошицький Володимир

5(9)-А

ІІІ

Рибій А.Я.

 

Астрономія

 

79.   

Стасюк Юрій

6(10)-Б

І

Безушко О.М.

 

Економіка

 

80.   

Яковина Вікторія

7(11)-А

І

Маковська А.С.

 

81.   

Рига Олександр

7(11)-Б

ІІ

Маковська А.С.

 

82.   

Свирид Софія

7(11)-А

ІІ

Маковська А.С.

 

83.   

Коцеловська Надія

7(11)-А

ІІІ

Маковська А.С.

 

84.   

Данів Яна

7(11)-А

ІІІ

Маковська А.С.

 

Хімія

 

85.   

Гнатецька Ольга

4(8)-А

ІІ

Гетьманчук О.С.

 

86.   

Сенич Олександр

7(110-Б

ІІ

Гетьманчук О.С.

 

87.   

Мацьків Дарія

4(8)-А

ІІІ

Гетьманчук О.С.

 

88.   

Ткачук Вероніка

5(9)-А

ІІІ

Гетьманчук О.С.

 

89.   

Долошицький Роман

4(8)-А

ІІІ

Гетьманчук О.С.

 

Біологія

 

90.   

Мацьків Дарія

4(8)-А

І

Лойош Г.П.

 

91.   

Чебан Тарас

5(9)-Б

І

Лойош Г.П.

 

92.   

Циріль Марія

5(9)-Б

ІІ

Лойош Г.П.

 

93.   

Кучер Софія

7(11)-А

ІІ

Лойош Г.П.

 

94.   

Долошицький Роман

4(8)-А

ІІІ

Лойош Г.П.

 

95.   

Балван Марія

5(9)-А

ІІІ

Лойош Г.П.

 

96.   

Мостовий Андрій

5(9)-А

ІІІ

Лойош Г.П.

 

97.   

Угера Ярина

6(10)-Б

ІІІ

Колтун Л.Є.

 

98.   

Братасюк Анастасія

7(11)-А

ІІІ

Лойош Г.П.

 

Трудове навчання

 

99.   

Думенко Костянтин

5(9)-Б

І

Балван О.М.

 

100.           

Псюк Святослав

5(9)-А

ІІ

Балван О.М.

 

101.           

Данів Юлія

5(9)-А

ІІІ

Федоришин Н.Л.

 

             

 

Список учнів-переможців з двох і більше предметів

у 2018-2019 н.р.

 

Переможцями з двох предметів стали:

  1. Думенко Костянтин, 5(9)-Б клас, (екологія – І місце, трудове навчання – І місце)
  2. Кучер Софія, 7(11)-А клас (екологія – І місце, біологія – ІІ місце)
  3. Угера Ярина, 6(10)-Б клас (екологія – ІІІ місце, біологія – ІІІ місце)
  4. Захарова Тамара, 6(10)-Б клас (історія – ІІ місце, українська мова і література – ІІ місце)
  5. Караїм Олена, 6(10)-А клас (англійська мова – ІІ місце, німецька мова – ІІІ місце)
  6. Захарюта Марія, 4(8)-Б клас (англійська мова – ІІІ місце, німецька мова – ІІ місце)
  7. Лужна Анастасія, 5(9)-А клас (англійська мова – ІІІ місце, інформаційні технології – ІІІ місце)
  8. Турій Ольга, 5(9)-А клас (географія – ІІ місце, правознавство – ІІ місце)
  9. Сенеджук Олександр, 5(9)-Б клас (правознавство – ІІІ місце, математика – ІІ місце)
  10. Мартищук Микола, 3(7)-Б клас (математика – І місце, фізика – ІІІ місце)
  11. Гнатецька Ольга, 4(8)-А клас (математика – ІІ місце, хімія – ІІ місце)
  12. Яковина Вікторія, 7(11)-А клас (математика – ІІІ місце, економіка – І місце)
  13. Чебан Тарас, 5(9)-Б клас (фізика – І місце, біологія – І місце)
  14. Мостовий Андрій, 5(9)-А клас (фізика – ІІІ місце, біологія – ІІІ місце)
  15. Мацьків Дарія, 4(8)-А клас (хімія – ІІІ місце, біологія – І місце)

 

Переможцями з трьох предметів стали:

  1. Забавський Назар, 5(9)-Б клас (історія – І місце, географія – ІІ місце, правознавство – ІІ місце)
  2. Савчій Артур, 4(8)-Б клас (географія – І місце, математика – І місце, інформатика – І місце)
  3. Сенич Олександр, 7(11)-Б клас (математика – І місце, фізика – І місце, хімія – ІІ місце)

 

Переможцями з чотирьох предметів стали:

  1. Данів Яна, 7(11)-А клас (історія – І місце, англійська мова – ІІІ місце, українська мова і література – ІІІ місце, економіка – ІІІ місце)
  2. Дануца Вікторія, 6(10)-Б клас (англійська мова – ІІІ місце, правознавство – ІІІ місце, математика – І місце, німецька мова – ІІ місце)
  3. Стасюк Юрій, 6(10)-Б клас (математика – ІІ місце, фізика – І місце, інформатика – І місце, астрономія – І місце)
  4. Долошицький Роман, 4(8)-А клас (історія – І місце, географія – ІІІ місце, біологія – ІІІ місце, хімія – ІІІ місце)

 

Переможцями з п’яти предметів стали:

  1. Циріль Марія, 5(9)-Б клас (екологія – ІІ місце, географія – І місце, правознавство – І місце, українська мова і література – ІІІ місце, біологія – ІІ місце)
  2. Ткачук Вероніка, 5(9)-В клас (історія – ІІІ місце, англійська мова – ІІІ місце, географія – ІІ місце, німецька мова – ІІІ місце, хімія – ІІІ місце)
  3. Кравчук Юлія, 6(10-Б клас (історія – ІІІ місце, англійська мова – ІІІ місце, географія – ІІІ місце, правознавство – І місце, німецька мова – ІІІ місце)


 

Переможців ІІ етапу олімпіад підготували такі вчителі:

  1. Стефанюк Л.М. – 1
  2. Феленчак Г.І. – 1
  3. Машталер Г.В. – 2
  4. Оленюк Г.І. – 5
  5. Півторак В.Р. – 2
  6. Ляхович М.С. – 2
  7. Жураківська О.О. – 1
  8. Дуркало Г. В.: математика – 1, інформатика – 2
  9. Іванущин І.І.: інформатика – 1; інформаційні технології – 1
  10. Федоришин Н.Л. – 1
  11. Балван О.М. – 2
  12. Рожик Р.В. – 2
  13. Василишин Т.Б. – 2
  14. Білецька В.Д. – 2
  15. Зборовська Л.М. – 2
  16. Гумінілович Т.С. – 2
  17. Данилів Г.М. – 4
  18. Безушко О.М.: фізика – 3, астрономія – 1
  19. Рибій А.Я.: фізика – 1; інформаційні технології – 2
  20. Чебан З.М. – 2
  21. Забавська О. І.: історія – 3, правознавство – 10
  22. Бахматюк Я.Д. – 3
  23. Дороніна О.Р. – 2
  24. Шевчук І.М. – 2
  25. Стрільчук С.В. – 1
  26. Федун Б. В. – 3
  27. Сорока О.І. – 2
  28. Віхар І.І.: англійська мова – 1; німецька мова – 1
  29. Маковська А.С.: географія – 6, економіка – 5
  30. Ткачук І.В. – 4
  31. Гетьманчук О.С. – 4
  32. Колтун Л.Є.: – екологія – 1, біологія – 1
  33. Лойош Г.П.: екологія – 3, біологія – 8

 

Довідку підготувала

заступник директора з навчально-виховної роботи

Дороніна О.Р.

28.12.2018

 

Оцініть статтю!
Поділитись своєю думкою
Для оформлення повідомлень ви можете використовувати такі теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Корисні посилання

6

уо

Імтзо

4

2

1

ппо

пп

Сторінка у Facebook

Для користувачів

Всі права захищені згідно з чинним законодавством України (частина 1 статті 41 Конституції України та стаття 418 Цивільного кодексу України). Будь-яке поширення чи передрук матеріалів сайту дозволяється тільки за умови розміщення активного (індексованого) гіперпосилання на першоджерело.

Контактна інформація

77300
вул. Біласа і Данилишина, б. 15
м. Калуш
Івано-Франківська обл.

тел.(03472) 6-62-24.

e-mail: gymnaziumkalush@ukr.net

Статистика

© 2019 Калуська гімназія ім. Дмитра Бахматюка  Увійти