Педагогічна практика вчителів образотворчого мистецтва

28 листопада вчителі образотворчого мистецтва загальноосвітніх навчальних закладів області, які є слухачами курсів при Івано-Франківському ОІППО, проходили педагогічну практику на базі Калуської гімназії ім. Дмитра Бахматюка. Разом із групою освітян до закладу завітали працівники інституту: завідувач лабораторії дисциплін естетичного циклу та фізичного виховання, методист з музичного мистецтва та художньої культури Віктор Римар та кандидат політичних наук, доцент кафедри теорії та методики навчання Уляна Лукач, а також керівник Калуського міського методичного центру Уляна Дребот.

Про особливості діяльності гімназії як закладу для здібних та обдарованих дітей розповіла директор Оксана Табачук. Уляна Дребот поділилася інформацією щодо розвитку освітньої галузі Калуша.  Педагоги взяли участь у творчій майстерні досвідченого учителя гімназії Наталії Забрицької. Урок образотворчого мистецтва у 1(5) класі продемонструвала Наталія Федоришин. Учасники  педпрактики відвідали гімназійну Галерею Пам’яті, де для них було проведено екскурсію, яку підготували учні гімназії під керівництвом учителя правознавства Ольги Забавської.

тел.(03472) 6-62-24.