Гімназисти втілюють у життя проект ”Здійснити мрію”

     Робити добро легко! Гімназисти втілюють у життя проект ”Здійснити мрію” – заробляють кошти, які витратять на придбання речей дітям-сиротам.

     Першим кроком був збір макулатури, другим – розіграш благодійної лотереї.

     Саме час подякувати міському кінозалу “Час Кіно” за суперпризи – 5 квитків на двох! Також дякуємо приватному підприємцю Тетяні Вальнюк та магазину здорової їжі ”Квітра” за смачні призи; дякуємо ”Копі-центру” в особі Олександра Безушка за блокноти; дякуємо Наталії Забрицькій і Тамарі Захаровій за власноруч виготовлені сувеніри, а також учениці 7(11)-Б класу за 30 придбаних квитків!

     Від продажу лотереї діти отримали 1320 гривень, А ще є виручених 346 гривень за зібрану макулатуру. Тож на добру справу вже є 1666 гривень!

     З добром в серцях у добрий час!

 

 

Оцініть статтю!
Поділитись своєю думкою
Для оформлення повідомлень ви можете використовувати такі теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Корисні посилання

6

уо

Імтзо

4

2

1

ппо

пп

Сторінка у Facebook

Для користувачів

Всі права захищені згідно з чинним законодавством України (частина 1 статті 41 Конституції України та стаття 418 Цивільного кодексу України). Будь-яке поширення чи передрук матеріалів сайту дозволяється тільки за умови розміщення активного (індексованого) гіперпосилання на першоджерело.

Контактна інформація

77300
вул. Біласа і Данилишина, б. 15
м. Калуш
Івано-Франківська обл.

тел.(03472) 6-62-24.

e-mail: gymnaziumkalush@ukr.net

Статистика

© 2019 Калуська гімназія ім. Дмитра Бахматюка  Увійти