Графік проведення та протоколи І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів (2018-2019 н.р.)

ГРАФІК

проведення І етапу

Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів

у 2018-2019 навчальному році

 

Предмет

День тижня

Дата проведення

Польська мова та література

понеділок

01.10.2018

Екологія

вівторок

02.10.2018

Історія

середа

03.10.2018

Хімія

понеділок

08.10.2018

Англійська мова

вівторок

09.10.2018

Німецька мова

середа

10.10.2018

Географія

четвер

11.10.2018

Інформаційні технології

п’ятниця

12.10.2018

Правознавство

вівторок

16.10.2018

Математика

середа

17.10.2018

Фізика

четвер

18.10. 2018

Українська мова та література

п’ятниця

19.10 .2018

Біологія

понеділок

22.10. 2018

Трудове навчання

вівторок

23.10.2018

Інформатика

середа

24.10.2018

Економіка

четвер

25.10.2018

Астрономія

п’ятниця

26.10.2018

 

ПРОТОКОЛ №1

засідання журі І етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

з польської мови

03 жовтня 2018 року

 

10 клас

№ з/п

Шифр

ПІП учня

Клас

Кількість балів

Місце

Учитель

1.

П-3

Стасюк Юрій Володимирович

6(10)-Б

36,7

І

Сербін Ольга Василівна

 

11 клас

№ з/п

Шифр

ПІП учня

Клас

Кількість

балів

Місце

Учитель

1.

П-4

Юрків Роксолана Юріївна

7(11)-А

36,5

І

Сербін Ольга Василівна

2.

П-5

Лесів Іванна-Карина Володимирівна

7(11)-А

36

ІІ

Сербін Ольга Василівна

3.

П-1

Картуш Діана Тарасівна

7(11)-А

28,2

Сербін Ольга Василівна

4.

П-2

Мурашова Катерина Віталіївна

7(11)-А

10

Сербін Ольга Василівна

Голова журі                                                              Сербін О.В.

Члени журі:                                                              Байляк Л.П., Коваленко В.В.

 

 

ПРОТОКОЛ № 2

засідання журі I етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

з екології

02 жовтня 2018 року

 

з/п

Шифр

Клас

Прізвище, ім’я, по-батькові учня

К-сть  балів (к.р)

К-сть  балів (проект)

Разом

Місце

Вчитель

1.      

Е-5

7(11)-А

Кучер Софія

Іванівна

28,5

80

108,5

І

Лойош Г.П.

2.      

Е-1

7(11)-А

Братасюк Анастасія Андріївна

25,5

80

105,5

 

Лойош Г.П.

3.      

Е-3

7(11)-А

Картуш Діана Тарасівна

24,5

80

104,5

 

Лойош Г.П.

4.      

Е-9

5(9)-Б

Циріль Марія Василівна

28,5

80

108,5

І

Лойош Г.П.

5.      

Е-4

5(9)-Б

Думенко Костянтин Андрійович

28,5

70

98,5

ІІ

Лойош Г.П.

6.      

Е-11

5(9)-В

Артьомкіна Анастасія Дмитрівна

31,75

65

96,75

ІІ

Колтун Л.Є.

7.      

E-15

6(10)-Б

Угера Ярина

Юріївна

29,7

65

94,3

ІІІ

Колтун Л.Є.

8.      

Е-10

6(10)-Б

Максимяк Олена Володимирівна

29,25

60

89,25

 

Колтун Л.Є.

9.      

Е-8

6(10)-Б

Бабій Софія

Василівна

27,4

60

87,4

 

Колтун Л.Є.

10.  

Е-13

6(10)-А

Бойко Христина Василівна

25,5

60

85,5

 

Колтун Л.Є.

11.  

E-17

6(10)-Б

Захарова Тамара Вікторівна

28,85

55

83,85

 

Колтун Л.Є.

12.  

Е-6

6(10)-Б

Дейнека Олена Володимирівна

27,6

55

83,6

 

Колтун Л.Є.

13.  

Е12

6(10)-А

Турчиняк Владлена Василівна

21,5

55

76,5

 

Колтун Л.Є.

14.  

E-16

6(10)-Б

Кравчук Юлія Олегівна

21,3

55

76.3

 

Колтун Л.Є.

15.  

E-14

6(10)-Б

Дануца Вікторія Ігорівна

24.3

55

74,5

 

Колтун Л.Є.

16.  

Е-7

6(10)-Б

Дзендровська Анастасія Василівна

19,4

55

74,4

 

Колтун Л.Є.

17.  

Е-2

5(9)-Б

Ткач Дмитро

Олегович

16

55

71

 

Лойош Г.П.

 

Голова журі                                                             Г.П. Лойош

Члени журі                                                               Л.Є. Колтун, М.М. Колодій

 

 

ПРОТОКОЛ №3

засідання журі І етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

з історії

4 жовтня 2018 року

 

№ з/п

Шифр

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Клас

Кількість балів

Місце

Вчитель

1.       

І-9

Голубовська Катерина Олександрівна

4(8)-Б

18,5

І

Бахматюк Я.Д.

2.       

І-12

Балак Влада Миколаївна

4(8)-А

17,5

ІІ

Бахматюк Я.Д.

3.       

І-16

Олексюк Марко Андрійович

4(8)-А

17,5

ІІ

Бахматюк Я.Д.

4.       

І-15

Долошицький Роман Романович

4(8)-А

16,5

ІІІ

Бахматюк Я.Д.

5.       

І-4

Ковалик Каріна Володимирівна

4(8)-А

16,5

ІІІ

Бахматюк Я.Д.

6.       

І-14

Мізерак Вікторія Ігорівна

4(8)-А

15

ІІІ

Бахматюк Я.Д.

7.       

І-1

Джус Вікторія Володимирівна

4(8)-А

14,5

ІІІ

Бахматюк Я.Д.

8.       

І-8

Патрій Наталія Ігорівна

4(8)-А

13,5

 

Бахматюк Я.Д.

9.       

І-7

Гнатецька Ольга Володимирівна

4(8)-А

13,5

 

Бахматюк Я.Д.

10.   

І-6

Луців Анна Василівна

4(8)-Б

13,5

 

Бахматюк Я.Д.

11.   

І-5

Шидлось Софія Андріївна

4(8)-А

13,5

 

Бахматюк Я.Д.

12.   

І-11

Шевчук Валентина Русланівна

4(8)-А

13,5

 

Бахматюк Я.Д.

13.   

І-3

Турків Юлія Романівна

4(8)-А

12

 

Бахматюк Я.Д.

14.   

І-10

Шелешко Ілона Миколаївна

4(8)-Б

12

 

Бахматюк Я.Д.

15.   

І-2

Чумичкіна Емма Віталіївна

4(8)-А

11,5

 

Бахматюк Я.Д.

16.   

І-13

Романів Ольга Ярославівна

4(8)-А

10

 

Бахматюк Я.Д.

17.   

І-26

Забавський Назар Ігорович

5(9)-Б

50,5

І

Забавська О.І.

18.   

І-24

Ткачук Вероніка Сергіївна

5(9)-В

35,5

ІІ

Забавська О.І.

19.   

І-21

Лабик Максим Олександрович

5(9)-В

28

ІІ

Забавська О.І.

20.   

І-17

Німак Вікторія Миколаївна

5(9)-В

20

ІІІ

Забавська О.І.

21.   

І-28

Мостовий Андрій Сергійович

5(9)-А

18

ІІІ

Дороніна О.Р

22.   

І-29

Долошицький Володимир Володимирович

5(9)-А

16

ІІІ

Дороніна О.Р.

23.   

І-30

Артьомкіна Анастасія Дмитрівна

5(9)-В

14

ІІІ

Забавська О.І.

24.   

І-22

Думенко Констянтин Андрійович

5(9)-Б

11

 

Забавська О.І.

25.   

І-19

Стехнович Діана Богданівна

5(9)-В

10

 

Забавська О.І.

26.   

І-18

Мостова Ірина Олегівна

5(9)В

9

 

Забавська О.І.

27.   

І-31

Ларіонова Вікторія Євгенівна

5(9)В

8

 

Забавська О.І.

28.   

І-23

Лойко Максим Іванович

5(9) Б

7

 

Забавська О.І.

29.   

І-20

Ткач Дмитро Олегович

5(9)-Б

6

 

Забавська О.І.

30.   

І-10

Мазур Арсен Генадійович

5(9)-В

3

 

Забавська О.І.

31.   

І-24

Погинайко Ярослав Юрійович

5(9)-Б

0

 

Забавська О.І.

32.   

І-32

Захарова Тамара Вікторівна

6(10)-Б

15

І

Бахматюк Я.Д

33.   

І-36

Дейнека Олена Володимирівна

6(10)-Б

12,5

ІІ

Бахматюк Я.Д

34.   

І-35

Кравчук Юлія Олегівна

6(10)-Б

11,5

ІІІ

Бахматюк Я.Д

35.   

І-37

Борисевич Олег Ігорович

6(10)-А

7,5

 

Бахматюк Я.Д

36.   

І-33

Гаврилів Таїсія Степанівна

6(10)-А

7

 

Бахматюк Я.Д

37.   

І-38

Бабій Софія Василівна

6(10)-Б

5

 

Бахматюк Я.Д

38.   

І-34

Турчиняк Владилена Василівна

6(10)-А

3,5

 

Бахматюк Я.Д

39.   

І-41

Фединич Анна Михайлівна

7(11)-А

21,5

І

Дороніна О.Р.

40.   

І-40

Данів Яна Зіновіївна

7(11)-А

21

ІІ

Дороніна О.Р.

41.   

І-44

Єременко Василь Віталійович

7(11)-Б

18

ІІІ

Дороніна О.Р.

42.   

І-46

Гуліватий Юрій Дмитрович

7(11)-А

17

ІІІ

Дороніна О.Р.

43.   

І-45

Білецький Андрій Богданович

7(11)-Б

14,5

 

Бахматюк Я.Д

44.   

І-39

Братасюк Анастасія Андріївна

7(11)-А

13,5

 

Дороніна О.Р.

45.   

І-42

Мельник Ірина Ярославівна

7(11)-А

11

 

Дороніна О.Р.

46.   

І-48

Яців Маркіян Миколайович

7(11)-Б

10

 

Бахматюк Я.Д

47.   

І-47

Гудзоватий Владислав Михайлович

7(11)-А

8

 

Дороніна О.Р.

Голова журі                                                              Дороніна О.Р.

Члени журі:                                                              Бахматюк Я.Д., Забавська О.І.

 

ПРОТОКОЛ №4

засідання журі І етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

з хімії

08 жовтня 2018 року

 

з/п

Шифр

Прізвище, ім’я, по батькові

Клас

К-сть балів

Місце

Вчитель

1.       

Х-42

Сенич Олександр Петрович

7(11)-Б

49

І

Гетьманчук О.С.

2.       

Х-41

Жвиревич Анастасія Андріївна

7(11)-Б

47

ІІ

Гетьманчук О.С.

3.       

Х-43

Петрів Вікторія Богданівна

7(11)-Б

28

 

Гетьманчук О.С.

4.       

Х-46

Бабій Софія Василівна

6(10)-Б

44

І

Гетьманчук О.С.

5.       

Х-44

Дануца Вікторія Ігорівна

6(10)-Б

42

ІІ

Гетьманчук О.С.

6.       

Х-45

Угера Ярина Юріївна

6(10)-Б

36

ІІІ

Гетьманчук О.С.

7.       

Х-47

Лесів Діана Іванівна

6(10)-Б

32

ІІІ

Гетьманчук О.С.

8.       

Х-50

Борисевич Олег Ігорович

6(10)-А

24

 

Гетьманчук О.С.

9.       

Х-49

Гаврилів Таїсія Степанівна

6(10)-А

13

 

Гетьманчук О.С.

10.   

Х-49

Турчиняк Василина Василівна

6(10)-А

13

 

Гетьманчук О.С.

11.   

Х-33

Ткачук Вероніка Сергіївна

5(9)-В

35

ІІ

Гетьманчук О.С.

12.   

Х-24

Телько Надія Романівна

5(9)-А

33

ІІІ

Гетьманчук О.С.

13.   

Х-29

Турій Ольга Василівна

5(9)-А

33

ІІІ

Гетьманчук О.С.

14.   

Х-23

Батько Анастасія Сергіївна

5(9)-Б

30

ІІІ

Гетьманчук О.С.

15.   

Х-22

Сенеджук Олександр Юрійович

5(9)-А

30

ІІІ

Гетьманчук О.С.

16.   

Х-28

Долошицький Володимир Володимирович

5(9)-А

30

ІІІ

Гетьманчук О.С.

17.   

Х-25

Сидор Анна Андріївна

5(9)-А

30

ІІІ

Гетьманчук О.С.

18.   

Х-27

Пилип’юк Сніжана Андріївна

5(9)-А

28

 

Гетьманчук О.С.

19.   

Х-26

Пилип’юк Сюзанна Андріївна

5(9)-А

26

 

Гетьманчук О.С.

20.   

Х-38

Стехнович Діана Богданівна

5(9)-В

21

 

Гетьманчук О.С.

21.   

Х-35

Артьомкіна Анастасія Дмитрівна

5(9)-В

20

 

Гетьманчук О.С.

22.   

Х-30

Думенко Костянтин Андрійович

5(9)-Б

18

 

Гетьманчук О.С.

23.   

Х-36

Ларіонова Вікторія Євгенівна

5(9)-В

17

 

Гетьманчук О.С.

24.   

Х-34

Німак Вікторія Миколаївна

5(9)-В

16

 

Гетьманчук О.С.

25.   

Х-39

Андрейків Іван Степанович

5(9)-В

10

 

Гетьманчук О.С.

26.   

Х-37

Мостова Ірина Олегівна

5(9)-В

10

 

Гетьманчук О.С.

27.   

Х-31

Хомин Захарій

5(9)-Б

10

 

Гетьманчук О.С.

28.   

Х-40

Лабик Максим Олександрович

5(9)-В

10

 

Гетьманчук О.С.

29.   

Х-32

Скородинський Олександр

5(9)-Б

10

 

Гетьманчук О.С.

30.   

Х-6

Долошицький Роман Романович

4(8)-А

39

І

Гетьманчук О.С.

31.   

Х-1

Гнатецька Ольга Володимирівна

4(8)-А

38

ІІ

Гетьманчук О.С.

32.   

Х-3

Мацьків Дарія Романівна

4(8)-А

36

ІІ

Гетьманчук О.С.

33.   

Х-17

Войціцька Ірина Юріївна

4(8)-Б

34

ІІ

Гетьманчук О.С.

34.   

Х-5

Олексюк Марко Андрійович

4(8)-А

32

ІІІ

Гетьманчук О.С.

35.   

Х-14

Савчій Артур Зорянович

4(8)-Б

26

ІІІ

Гетьманчук О.С.

36.   

Х-7

Гільфанова Катерина

4(8)-Б

26

ІІІ

Гетьманчук О.С.

37.   

Х-8

Стус Дмитро Ярославович

4(8)-Б

25

 

Гетьманчук О.С.

38.   

Х-4

Шевчук Валентина Русланівна

4(8)-А

24

 

Гетьманчук О.С.

39.   

Х-2

Кузів Назар Віктоорович

4(8)-Б

24

 

Гетьманчук О.С.

40.   

Х-16

Боднар Назар Ігорович

4(8)-Б

22

 

Гетьманчук О.С.

41.   

Х-12

Ваньчак Віталій Ігорович

4(8)-А

22

 

Гетьманчук О.С.

42.   

Х-10

Романів Ольга Ярославівна

4(8)-А

20

 

Гетьманчук О.С.

43.   

Х-11

Балак Влада Миколаївна

4(8)-А

20

 

Гетьманчук О.С.

44.   

Х-9

Ціжовська Вікторія Романівна

4(8)-А

19

 

Гетьманчук О.С.

45.   

Х-19

Микитин Юрій

4(8)-Б

17

 

Гетьманчук О.С.

46.   

Х-13

Псюк Олександр Андрійович

4(8)-А

13

 

Гетьманчук О.С.

47.   

Х-20

Голубовська Катерина Олександрівна

4(8)-Б

12

 

Гетьманчук О.С.

48.   

Х-15

Давидюк Олександр Васильович

4(8)-Б

10

 

Гетьманчук О.С.

49.   

Х-18

Василевич Назар Русланович

4(8)-Б

10

 

Гетьманчук О.С.

50.   

Х-21

Романів Олег Михайлович

4(8)-Б

10

 

Гетьманчук О.С.

51.   

Х-53

Левицька Богдана Романівна

3(7)-Б

46,5

І

Гетьманчук О.С.

52.   

Х-54

Ткачук Мартин Сергійович

3(7)-Б

46

ІІ

Гетьманчук О.С.

53.   

Х-59

Коруняк Анастасія Сергіївна

3(7)-Б

45

ІІ

Гетьманчук О.С.

54.   

Х-52

Федун Марія Богданівна

3(7)-Б

44

ІІІ

Гетьманчук О.С.

55.   

Х-57

Тимків Сергій Юрійович

3(7)-А

43

ІІІ

Гетьманчук О.С.

56.   

Х-58

Григорів Яна Вікторівна

3(7)-А

42

 

Гетьманчук О.С.

57.   

Х-55

Беженар Максим Богданович

3(7)-Б

40

 

Гетьманчук О.С.

58.   

Х-51

Гнатецький Олексій Володимирович

3(7)-Б

40

 

Гетьманчук О.С.

59.   

Х-56

Прокоф’єв Валентин Русланович

3(7)-А

30

 

Гетьманчук О.С.

 

Голова журі                                      О.Т. Табачук

Члени журі:                                      О.С. Гетьманчук, Л.Є. Колтун

 

 

ПРОТОКОЛ №5

засідання журі І етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

з англійської мови

9 жовтня 2018 року

 

з/п

Шифр

ПІБ

Дата

народж.

Клас

Ауд.

Чит.

Твір

Заг. бал

Місце

Вчитель

1.

А-10

Гаврилів Яна Павлівна

20.06.2001

7(11) Б

32

26

27,25

85,25

І

Віхар І.Б.

2.

А-1

Данів Яна Зіновіївна

20.05.2002

7(11) А

34

24

27

85

ІІ

Шевчук І.М.

3.

А-5

Павлишак Володимира Михайлівна

05.12.2001

7(11) А

29

28

26,75

83,75

ІІ

Федун Б.В.

4.

А-17

Гаврилюк Марта Романівна

22.01.2002

7(11) А

27

26

25,25

78,25

ІІІ

Шевчук І.М.

5.

А-3

Свирид Софія Володимирівна

21.07.2002

7(11) А

31

22

24

77

ІІІ

Шевчук І.М.

6.

А-13

Лесів Іванна-Карина Володимирівна

09.10.2001

7(11) А

27

22

22,5

71,5

ІІІ

Шевчук І.М.

7.

А-15

Тичинська Юліана Ігорівна

15.09.2002

7(11) Б

22

20

23,5

65,5

 

Віхар І.Б.

8.

А-18

Николишак Юрій Андрійович

27.01.2002

7(11) Б

22

22

17,5

61,5

 

Віхар І.Б.

9.

А- 14

Чернега Діана Мирославівна

18.06.2002

7(11) Б

20

24

14

58

 

Віхар І.Б.

10.

А-6

Крисаченко Людмила Андріївна

29.10.2201

7(11) А

23

18

17

58

 

Шевчук І.М.

11.

А-9

Шутяк Дарина Миколаївна

02.03.2002

7(11) Б

26

20

10

56

 

Віхар І.Б.

12.

А-8

Кадоб’янський Ілля Іванович

24.11.2001

7(11) Б

20

22

12

54

 

Віхар І.Б.

13.

А-7

Яців Маркіян Миколайович

10.09.2002

7(11) Б

26

18

10

54

 

Віхар І.Б.

14.

А-2

Юрків Роксолана Юріївна

24.10.2001

7(11) А

20

14

19

53

 

Федун Б.В.

15.

А-4

Іващишин Назарій Вікторович

22.04.2002

7(11) Б

22

14

16

52

 

Віхар І.Б.

16.

А-11

Бартків Олексій Михайлович

15.01.2002

7(11) Б

22

16

11

49

 

Віхар І.Б.

17.

А-12

Буждиган Степан Володиимрович

09.01.2002

7(11) Б

13

16

0

29

 

Віхар І.Б.

18.

А-16

Вовчак Любомир Васильович

21.01.2002

7(11) Б

14

0

0

14

 

Віхар І.Б.

19.

А-19

Караїм Олена Ігорівна

25.06.2003

6(10)Б

36

30

28,25

94,25

І

Федун Б.В.

20.

А-25

Кравчук Юлія Олегівна

20.07.2003

6(10)Б

34

28

25

87

ІІ

 Федун Б.В.

21.

А-20

Дануца Вікторія Ігорівна

13.07.2003

6(10)Б

39

26

22,75

87,25

ІІ

Федун Б.В.

22.

А-21

Лесів Діана

Іванівна

11.06.2003

6(10)Б

32

24

23,25

79,25

ІІІ

Федун Б.В.

23.

А-22

Угера Ярина Юріївна

25.03.2003

6(10)Б

40

20

16

76

ІІІ

Федун Б.В.

24.

А-23

Максимяк Олена Володимирівна

15.01.2003

6(10)Б

30

24

21,5

75,5

ІІІ

Федун Б.В.

25.

А-26

Бойко Христина Василівна

28.09.2002

6(10)А

24

24

22

70

 

Токар І.Б.

26.

А-24

Витак Анна Мирославівна

21.08.2003

6(10)Б

26

18

19

63

 

Федун Б.В.

27.

А-27

Борисевич Олег Ігорович

17.01 .2003

6(10)А

24

26

9

59

 

Токар І.Б.

28.

А-28

Гривнак Дмитро Тарасович

05.02.2003

6(10)А

28

23

5,75

56,75

 

Токар І.Б.

29.

А-31

Сивий Андрій Сергійович

20.10.2003

6(10)А

22

22

11

55

 

Токар І.Б.

30.

А-29

Данилюк Діана Олегівна

07.02.2003

6(10)Б

26

12

11

49

 

Федун Б.В.

31.

А-30

Турчиняк Владилена Василівна

19.06.2003

6(10)А

14

20

2

36

 

Токар І.Б.

32.

А-35

Раковська Анастасія Андріївна

20.01.2004

5(9) А

34

22

28

84

І

Шевчук І.М.

33.

А-32

Лужна Анастасія Тарасівна

03.10.2004

5(9) А

36

26

24

83

ІІ

Шевчук І.М.

34.

А-50

Ткачук Вероніка Сергіївна

25.10.2004

5(9) В

32

24

26

82

ІІ

Стрільчук С.В.

35.

А-37

Порціна Олена Володимирівна

21.05.2003

5(9) В

34

24

23,75

81,75

ІІІ

Стрільчук С.В.

36.

А-33

Мостова Ірина Олегівна

14.05.2004

5(9) В

26

28

26

80

ІІІ

Стрільчук С.В.

37.

А-56

Баран Анна Андріївна

04.05.2004

5(9) Б

32

22

25

79

ІІІ

Стрільчук С.В.

38.

А-39

Балван Марія Олегівна

23.03.2004

5(9) А

28

24

26

78

 

Шевчук І.М.

39.

А-57

Погинайко Ярослав Юрійович

28.12.2003

5(9) В

28

24

25

77

 

Стрільчук С.В.

40.

А-34

Гриців Роксолана Юріївна

01.05.2004

5(9) В

24

28

25

77

 

Токар І.Б.

41.

А-45

Артьомкіна Анастасія Дмитрівна

23.10.2003

5(9) В

36

22

18

76

 

Токар І.Б.

42.

А-51

Саварина Уляна Юріївна

11.08.2004

5(9) Б

32

22

22

76

 

Стрільчук С.В.

43.

А-47

Козій Уляна Михайлівна

20.11.2003

5(9) В

31

22

22,25

75,25

 

Токар І.Б.

44.

А-40

Сенеджук Олександр Юрійович

30.04.2004

5(9)А

36

17

22

75

 

Шевчук І.М.

45.

А-36

Мостовий Олексій Володимирович

06.10.2003

5(9) А

32

20

22,5

74,25

 

Шевчук І.М.

46.

А-42

Стехнович Діана Богданівна

12.06.2004

5(9) В

30

24

20

74

 

Стрільчук С.В.

47.

А-48

Чошко Катерина Ігорівна

24.11.2003

5(9) Б

27

24

22,5

73,25

 

Стрільчук С.В.

48.

А-54

Лойко Максим Іванович

03.07.2004

5(9) Б

29

18

25

72

 

Стрільчук С.В.

49.

А-38

Ларіонова Вікторія Євгенівна

16.05.2004

5(9) В

27

20

23,5

70,5

 

Токар І.Б.

50.

А-58

Скородинський Олександр Миколайович

20.11.2003

5(9) Б

30

18

20

68

 

Стрільчук С.В.

51.

А-52

Думенко Костянтин Андрійович

29.12.2004

5(9) Б

24

18

17

59

 

Стрільчук С.В.

52.

А-43

Пилип’юк Сюзанна Андріївна

25.03.2004

5(9) А

22

20

17

59

 

Шевчук І.М.

53.

А-55

Кулик Соломія Євгенівна

16.06.2004

5(9) Б

28

8

24

58

 

Стрільчук С.В.

54.

А-41

Пилип’юк Сніжана Андріївна

25.03.2004

5(9) А

16

20

20

56

 

Шевчук І.М.

55.

А-44

Долошицький Володимир Володимирович

26.07.2004

5(9) А

25

11

19

55

 

Шевчук І.М.

56.

А-53

Капітан Артем Богданович

02.06.2004

5(9) Б

22

18

10

50

 

Стрільчук С.В.

57.

А-49

Лабовська Анна Василівна

15.12.2003

5(9) Б

20

10

20

50

 

Стрільчук С.В.

58

А-46

Батько Анастасія Сергіївна

23.01.2004

5(9) Б

16

16

14

46

 

Стрільчук С.В.

59

А-69

Голубовська Катерина Олександрівна

19.12.2004

4(8) Б

33

28

24

85

 

Сорока О.І.

60

А-63

Захарюта Марія Андріївна

04.11.2004

4(8) Б

36

22

25

83

 

Сорока О.І.

61

А-64

Войціцька Ірина Юріївна

19.11.2005

4(8) Б

34

24

24

82

 

Сорока О.І.

62

А-70

Бідюк Олена Юріївна

06.09.2005

4(8) Б

32

24

25

81

 

Сорока О.І.

63

А-62

Боднар Назарій Ігорович

01.06.2005

4(8) Б

30

22

26

78

 

Сорока О.І.

64

А-65

Білецька Ольга Андріївна

26.04.2005

4(8) А

30

20

26

76

 

Сорока О.І.

65

А-71

Чумичкіна Емма Віталіївна

24.04.2005

4(8) А

26

22

27

75

 

Стрільчук С.В.

66

А-78

Долошицький Роман Романович

13.07.2005

4(8) А

33

22

20

75

 

Стрільчук С.В.

67

А-60

Гільфанова Катерина Сергіївна

12.01.2005

4(8) Б

34

18

22

74

 

Сорока О.І.

68

А-66

Олійник Алла Юріївна

16.07.2005

4(8) Б

36

18

18

72

 

Сорока О.І.

69

А-68

Гнатецька Ольга Володимирівна

09.02.2005

4(8) А

28

24

18

70

 

Стрільчук С.В.

70

А-61

Луців Анна Василівна

03.01.2005

4(8) Б

28

18

23

69

 

Сорока О.І.

71

А-67

Мацьків Ореста Романівна

29.03.2005

4(8) А

36

18

14

68

 

Стрільчук С.В.

72

А-77

Фреїшин Святослав Юрійович

09.03.2005

4(8) А

32

19

16

67

 

Стрільчук С.В.

73

А-72

Джус Вікторія Володимирівна

01.07.2005

4(8) А

26

22

18

66

 

Стрільчук С.В.

74

А-74

Турків Юлія Романівна

07.05.2005

4(8) А

28

20

16

64

 

Стрільчук С.В.

75

А-75

Балак Влада Миколаївна

24.02.2005

4(8) А

30

14

19

63

 

Стрільчук С.В.

76

А-59

Савчій Артур Зорянович

01.04.2005

4(8) Б

20

24

18

62

 

Сорока О.І.

77

А-76

Романів Ольга Ярославівна

21.04.2005

4(8) А

28

18

14

60

 

Стрільчук С.В.

78

А- 73

Шевчук Валентина Русланівна

11.02.2005

4(8) А

27

14

16

57

 

Стрільчук С.В.

 

Голова журі                                                              Стрільчук С.В.

Члени журі:                                                              Віхар І.Б., Токар І.Б., Шевчук І.М., Федун Б.В., Сорока О.І.

 

ПРОТОКОЛ №6

засідання журі І етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

з німецької мови

10 жовтня 2018 року

 

з/п

Шифр

ПІБ

Дата

народж.

Клас

Ауд.

Чит.

Твір

Заг.

бал

Місце

Вчитель

1

Н-3

Данів Яна Зіновіївна

20.05.2002

7(11)-А

32

26

24

82

І

Данилів Г.М.

2

Н-2

Гуліватий Юрій Дмитрович

06.02.2002

7(11)-А

36

20

25

81

ІІ

Данилів Г.М.

3

Н-4

Павлишак Володимира Михайлівна

22.01.2002

7(11)-А

26

18

22

66

 

Данилів Г.М.

4

Н-1

Гаврилюк Марта Романівна

05.12.2001

7(11)-А

30

18

18

66

 

Данилів Г.М.

5

Н-17

ДануцаВікторія Ігорівна

13.07.2003

6(10)-Б

36

26

27

89

I

Данилів Г.М.

6

Н-23

Стасюк Юрій Володимирович

14.03.2003

6(10)-Б

36

28

16

80

ІІ

Данилів Г.М.

7

Н-20

Кравчук Юлія Олегівна

20.07.2003

6(10)-Б

36

22

18

76

III

Данилів Г.М.

8

Н-18

Караїм Олена Ігорівна

25.06.2003

6(10)-Б

32

20

18

70

III

Данилів Г.М.

9

Н-22

Максимяк Олена Володимирівна

15.01.2003

6(10)-Б

34

12

12

58

 

Данилів Г.М.

10

Н-24

Захарова Тамара Вікторівна

10.01.2003

6(10)-Б

32

12

8

52

 

Данилів Г.М.

11

Н-21

Угера Ярина Юріївна

25.03.2003

6(10)-Б

32

20

5

57

 

Данилів Г.М.

12

Н-19

Витак Анна Мирославівна

21.08.2003

6(10)-Б

30

18

6

54

 

Віхар І.Б.

13

Н-24

Чошко Катерина Ігорівна

24.11.2003

5(9)-Б

36

24

25

85

I

Гумінілович Т.С.

14

Н-16

Ткачук Вероніка Сергіївна

25.10.2004

5(9)-В

28

28

20

76

ІІ

Гумінілович Т.С.

15

Н-11

Штиркало Анастасія Богданівна

09.07.2004

5(9)-А

28

26

12

66

III

Гумінілович Т.С.

16

Н-5

Раковська Анастасія Андріївна

20.01.2004

5(9)-А

28

24

12

64

III

Гумінілович Т.С.

17

Н-13

Телько Надія Романівна

03.12.2003

5(9)-А

30

22

0

52

 

Гумінілович Т.С.

18

Н-8

Мостова Ірина Олегівна

14.05.2004

5(9)-В

21

22

8

51

 

Гумінілович Т.С.

19

Н-7

Стехнович Діана Богданівна

12.06.2004

5(9)-В

25

20

5

50

 

Гумінілович Т.С.

20

Н-9

Ларіонова Вікторія Євгенівна

16.05.2004

5(9)-В

26

23

0

49

 

Гумінілович Т.С.

21

Н-23

Погинайко Ярослав Юрійович

28.12.2003

5(9)-Б

22

20

5

47

 

Гумінілович Т.С.

22

Н-19

Ткач Дмитро Олегович

06.12.2003

5(9)-Б

24

18

5

47

 

Гумінілович Т.С.

23

Н-18

Батько Анастасія Сергіївна

23.01.2004

5(9)-Б

22

18

5

45

 

Гумінілович Т.С.

24

Н-22

Думенко Констянтин Андрійович

29.12.2004

5(9)-Б

26

16

2

44

 

Гумінілович Т.С.

25

Н-23

Жарківський Віктор Сергійович

01.01.2004

5(9)-В

28

12

2

42

 

Гумінілович Т.С.

25

Н-17

Максімович Давид Матійович

06.06.2003

5(9)-Б

20

14

6

40

 

Гумінілович Т.С.

26

Н-6

Турій Ольга Віталіївна

26.08.2004

5(9)-А

26

8

5

39

 

Гумінілович Т.С.

27

Н-20

Капітан Артем Богданович

02.06.2004

5(9)-Б

20

10

8

38

 

Гумінілович Т.С.

28

Н-21

Лойко Максим Іванович

03.07.2004

5(9)-Б

16

12

5

33

 

Гумінілович Т.С.

29

Н-12

Долошицький Володимир Володим

26.07.2004

5(9)-А

16

10

0

26

 

Гумінілович Т.С.

30

Н-10

Мостовий Олексій Володимирович

06.10.2003

5(9)-А

23

10

3

26

 

Гумінілович Т.С.

31

Н-17

Захарюта Марія Андріївна

04.11.2004

4(8)-Б

32

30

22

84

I

Віхар І.Б.

32

Н-15

Луців Анна Василівна

03.01.2005

4(8)-Б

24

26

26

76

II

Сорока О.І.

33

Н-18

Мізерак Вікторія Ігорівна

18.08.2005

4(8)-А

24

20

20

64

III

Сорока О.І.

34

Н-14

Николин Роман Романович

17.12.2004

4(8)-А

26

22

13

61

 

Сорока О.І.

35

Н-16

Кутєнкова Аліна

29.12.2004

4(8)-А

18

25

10

53

 

Сорока О.І.

 

Голова журі                                                              Данилів Г.М.

Члени журі:                                                               Гумінілович. Т.С., Сорока О.І., Віхар І.Б

 

ПРОТОКОЛ №7

засідання журі I етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

з географії

 

12 жовтня 2018 року

№  з/п

Шифр

Клас

Прізвище, ім’я, по батькові учня

К-сть  балів

Місце

Вчитель

1.       

Г-2

4(8)Б

Савчій Артур Зорянович

21

ІІ

Маковська А.С.

2.       

Г-11

4(8)А

Долошицький Роман Романович

19

ІІІ

Маковська А.С.

3.       

Г-43

4(8)Б

Боднар Назарій Ігорович

19

ІІІ

Маковська А.С.

4.       

Г-5

4(8)А

Шевчук Валентина Русланівна

16

ІІІ

Маковська А.С.

5.       

Г-9

4(8)Б

Панасенко Владислав Ігорович

15

ІІІ

Маковська А.С.

6.       

Г-4

4(8)Б

Гільфанова Катерина Сергіївна

14

ІІІ

Маковська А.С.

7.       

Г-8

4(8)А

Мізерак Вікторія Ігорівна

13

 

Маковська А.С.

8.       

Г-42

4(8)Б

Микитин Юрій Романович

13

 

Маковська А.С.

9.       

Г-3

4(8)Б

Войціцька Ірина Юріївна

13

 

Маковська А.С.

10.   

Г-6

4(8)Б

Василевич Назар Русланович

13

 

Маковська А.С.

11.   

Г-10

4(8)А

Романів Ольга Ярославівна

12

 

Маковська А.С.

12.   

Г-13

4(8)А

Балак Влада Миколаївна

11

 

Маковська А.С.

13.   

Г-1

4(8)Б

Давидюк Олександр Васильович

11

 

Маковська А.С.

14.   

Г-14

4(8)Б

Голубовська Катерина Олександрівна

10

 

Маковська А.С.

15.   

Г-12

4(8)А

Олексюк Марко Андрійович

10

 

Маковська А.С.

16.   

Г-7

4(8)Б

Ковалюк Максим Семенович

10

 

Маковська А.С.

17.   

Г-15

  4(8)А

Зборовська Катерина Орестівна

6

 

Маковська А.С.

18.   

Г-39

5(9)Б

Циріль Марія Василівна

31

І

Ткачук І.В.

19.   

Г-18

5(9)Б

Забавський Назар Ігорович

26

ІІ

Ткачук І.В.

20.   

Г-17

5(9)В

Ткачук Вероніка Сергіївна

23

ІІІ

Ткачук І.В.

21.   

Г-16

5(9)Б

Батько Анастасія Сергіївна

23

ІІІ

Ткачук І.В.

22.   

Г-23

5(9)А

Турій Ольга Віталіївна

22

ІІІ

Ткачук І.В.

23.   

Г-20

5(9)А

Пилип’юк Сніжана Андріївна

22

ІІІ

Ткачук І.В.

24.   

Г-35

5(9)Б

Погинайко Ярослав Юрійович

20

ІІІ

Ткачук І.В.

25.   

Г-22

5(9)А

Пилип’юк Сюзанна Андріївна

20

ІІІ

Ткачук І.В.

26.   

Г-41

5(9)А

Лужна Анастасія Тарасівна

19

ІІІ

Ткачук І.В.

27.   

Г-38

5(9)Б

Ткач Дмитро Олегович

18

ІІІ

Ткачук І.В.

28.   

Г18

5(9)А

Сенеджук Олександр Юрійович

18

ІІІ

Ткачук І.В.

29.   

Г-36

5(9)Б

Лойко Максим Іванович

17

 

Ткачук І.В.

30.   

Г-21

5(9)А

Мостовий Олексій Володимирович

16

 

Ткачук І.В.

31.   

Г-33

5(9)В

Захарчук Софія Олександрівна

14

 

Ткачук І.В.

32.   

Г-32

5(9)Б

Чошко Катерина Ігорівна

14

 

Ткачук І.В.

33.   

Г-31

5(9)В

Артьомкіна Анастасія Дмитрівна

14

 

Ткачук І.В.

34.   

Г-25

5(9)В

Мостова Ірина Олегівна

13

 

Ткачук І.В.

35.   

Г-24

5(9)В

Мазур Арсен Геннадійович

13

 

Ткачук І.В.

36.   

Г-37

5(9)Б

Думенко  Костянтин Андрійович

12

 

Ткачук І.В.

37.   

Г-40

5(9)В

Чіпко Вікторія Петрівна

11

 

Ткачук І.В.

38.   

Г-34

5(9)В

Ларіонова Вікторія Євгенівна

11

 

Ткачук І.В.

39.   

Г-29

5(9)В

Лабик Максим Олександрович

9

 

Ткачук І.В.

40.   

Г-26

5(9)В

Стехнович Діана Богданівна

9

 

Ткачук І.В.

41.   

Г-27

5(9)Б

Скородинський Олександр Миколайович

7

 

Ткачук І.В.

42.   

Г-30

5(9)В

Андрейків Іван Степанович

7

 

Ткачук І.В.

43.   

Г-28

5(9)Б

Хомик Захарій Юрович

6

 

Ткачук І.В.

44.   

Г-54

6(10)Б

Бабій Софія Василівна

31

І

Маковська А.С.

45.   

Г-47

6(10)Б

Кравчук Юлія Олегівна

30

ІІ

Маковська А.С.

46.   

Г-46

6(10)А

Фрицька Олександра Василівна

27

ІІІ

Маковська А.С.

47.   

Г-53

6(10)Б

Захарова Тамара Вікторівна

27

ІІІ

Маковська А.С.

48.   

Г-45

6(10)Б

Франко Віталій Романович

27

ІІІ

Маковська А.С.

49.   

Г-55

6(10)Б

Караїм Олена Ігорівна

25

ІІІ

Маковська А.С.

50.   

Г-48

6(10)А

Гаврилів Таїсія Степанівна

20

 

Маковська А.С.

51.   

Г-50

6(10)Б

Угера Ярина Юріївна

17

 

Маковська А.С.

52.   

Г-44

6(10)А

Машталер Яна Олександрівна

16

 

Маковська А.С.

53.   

Г-51

6(10)Б

Волкова Соломія Сергіївна

16

 

Маковська А.С.

54.   

Г-52

6(10)Б

Максимяк Олена Володимирівна

11

 

Маковська А.С.

55.   

Г-49

6(10)Б

Дзендровська Анастасія Василівна

10

 

Маковська А.С.

56.   

Г-56

7(11)А

Гаврилюк Марта Романівна

24

ІІ

Маковська А.С.

57.   

Г-58

7(11)Б

Коцеловська Надія Богданівна

19

ІІІ

Маковська А.С.

58.   

Г-57

7(11)Б

Білецький Андрій Богданович

16

 

Маковська А.С.

59.   

Г-60

7(11)А

Юрків Роксолана Юріївна

16

 

Маковська А.С.

60.   

Г-59

7(11)А

Лесів Іванна-Карина Володимирівна

12

 

Маковська А.С.

 

Голова журі                                                                          Дороніна О.Р.

Члени журі:                                                                          Маковська А.С., Федоришин Л.П.

 

ПРОТОКОЛ №9

засідання журі І етапу Всеукраїнської олімпіади

з правознавства

 

18 жовтня 2018 року

 

№ з/п

Шифр

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Клас

Кіль-кість балів

Місце

Вчитель

1.       

П-29

Забавський Назар Ігорович

5(9)Б

17

І

Забавська О.І.

2.       

П-38

Турій Ольга Віталіївна

5(9)А

16

ІІ

Забавська О.І

3.       

П-39

Телько Надія Романівна

5(9)А

16

ІІ

Забавська О.І

4.       

П-51

Циріль Марія Василівна

5(9)Б

15

ІІ

Забавська О.І

5.       

П-41

Сенеджук Олександр Юрійович

5(9)А

14,5

ІІ

Забавська О.І

6.       

П-52

Думенко Констянтин Андрійович

5(9)Б

14

ІІІ

Забавська О.І

7.       

П-40

Бейко Оксана Андріївна

5(9)А

13,5

ІІІ

Забавська О.І

8.       

П-48

Погинайко Ярослав Юрійович

5(9)Б

13,5

ІІІ

Забавська О.І

9.       

П-35

Батько Анастасія Сергіївна

5(9)Б

13

ІІІ

Забавська О.І

10.   

П-32

Чебан Тарас Олегович

5(9)Б

12,5

ІІІ

Забавська О.І

11.   

П-49

Лойко Максим Іванович

5(9)Б

12

ІІІ

Забавська О.І

12.   

П-36

Жилюк Софія Петрівна

5(9)А

12

ІІІ

Забавська О.І

13.   

П-44

Мостова Ірина Олегівна

5(9)В

12

ІІІ

Забавська О.І

14.   

П-37

Штиркало Анастасія Богданівна

5(9)А

11,5

 

Забавська О.І

15.   

П-43

Німак Вікторія Миколаївна

5(9)В

11,5

 

Забавська О.І

16.   

П-50

Артьомкіна Анастасія Дмитрівна

5(9)В

11

 

Забавська О.І

17.   

П-33

Долошицький Володимир Володимирович

5(9)А

11

 

Забавська О.І

18.   

П-34

Мостовий Андрій Сергійович

5(9)А

10,5

 

Забавська О.І

19.   

П-31

Чошко Катерина Ігорівна

5(9)Б

10,5

 

Забавська О.І

20.   

П-55

Лабик Максим Олександрович

5(9)В

10

 

Забавська О.І

21.   

П-42

Стехнович Діана Богданівна

5(9)В

9,5

 

Забавська О.І

22.   

П-45

Пилип’юк Сніжана Андріївна

5(9)А

8,5

 

Забавська О.І

23.   

П-54

Скородинський Олександр Миколайович

5(9)Б

7,5

 

Забавська О.І

24.   

П-30

Жарківський Віктор Сергійович

5(9)В

7

 

Забавська О.І

25.   

П-53

Ларіонова Вікторія Євгенівна

5(9)В

7

 

Забавська О.І

26.   

П-46

Пилип’юк Сюзанна Андріївна

5(9)А

3

 

Забавська О.І

27.   

П-47

Капітан Артем Богданович

5(9)Б

2

 

Забавська О.І

28.   

П-13

Кравчук Юлія Олегівна

6(10)-Б

45

І

Забавська О.І.

29.   

П-11

Дануца Вікторія Ігорівна

6(10)-Б

41

ІІ

Забавська О.І

30.   

П-27

Гаврилів Таїсія Степанівна

6(10)А

39

ІІ

Забавська О.І

31.   

П-26

Фрицька Олександра Василівна

6(10)-А

36

ІІІ

Забавська О.І

32.   

П-10

Захарова Тамара Вікторівна

6(10)-Б

36

ІІІ

Забавська О.І

33.   

П-14

Стасюк Юрій Володимирович

6(10)Б

31

ІІІ

Забавська О.І

34.   

П-12

Дзендровська Анастасія Василівна

6(10)Б

29

ІІІ

Забавська О.І

35.   

П-24

Витак Анна Мирославівна

6(10)Б

28

ІІІ

Забавська О.І

36.   

П-17

Караїм Олена Ігорівна

6(10)Б

27

ІІІ

Забавська О.І

37.   

П-28

Тягур Тетяна Володимирівна

6(10)А

26

 

Забавська О.І

38.   

П-25

Яковів Катерина Ігорівна

6(10)Б

25

 

Забавська О.І

39.   

П-23

Франко Віталій Романович

6(10)-Б

24

 

Забавська О.І

40.   

П-21

Угера Ярина Юріївна

6(10)Б

24

 

Забавська О.І

41.   

П-16

Червоний Ігор Ярославович

6(10)Б

23

 

Забавська О.І

42.   

П-20

Волкова Соломія Сергіївна

6(10)Б

21,5

 

Забавська О.І

43.   

П-18

Лесів Діана Іванівна

6(10)Б

20

 

Забавська О.І

44.   

П-19

Федорин Дарина Василівна

6(10)Б

20

 

Забавська О.І

45.   

П-22

Максимяк Олена Володимирівна

6(10)Б

20

 

Забавська О.І

46.   

П-15

Крупський Максим Павлович

6(10)Б

15

 

Забавська О.І

47.   

П-8

Попович Діана Ігорівна

7(11)А

44

І

Забавська О.І

48.   

П-9

Шинкар Анна Андріївна

7(11)А

43

ІІ

Забавська О.І

49.   

П-7

Данів Яна Зіновіївна

7(11)А

30

ІІІ

Забавська О.І

50.   

П-4

Фединич Анна Михайлівна

7(11)А

30

ІІІ

Забавська О.І

51.   

П-5

Тичинська Юліана Ігорівна

7(11)Б

28

 

Забавська О.І

52.   

П-6

Гаврилюк Марта Романівна

7(11)А

27

 

Забавська О.І

53.   

П-1

Яковина Вікторія Романівна

7(11)А

27

 

Забавська О.І

54.   

П-3

Лизень Олександр Тарасович

7(11)Б

24

 

Забавська О.І

55.   

П-2

Юрків Роксолана Юріївна

7(11)А

23

 

Забавська О.І

 

Голова журі                                                                         Дороніна О.Р.

Члени журі:                                                                          Забавська О.І., Бахматюк Я.Д.

 

ПРОТОКОЛ №8

засідання журі І етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

з інформаційних технологій

12 жовтня 2018 року

 

№ з/п

Клас

Прізвище, ім’я

 

Набрані бали

Місце

Вчитель

Word

Excel

Power Point

Access

Сума

10 класи

1.                   

10

Франко Віталій

18

18

14

0

50

І

Іванущин І.І.

2.                   

10

Крупський Максим

13

13

14

0

40

ІІІ

Іванущин І.І.

3.                   

10

Стасюк Юрій

10

7

4

0

21

 

Іванущин І.І.

4.                   

10

Поліщук Дмитро

7

5

5

0

17

 

Іванущин І.І.

8-9 класи

5.                   

9

Лужна Анастасія

18

18

 

 

36

I

Рибій А.Я.

6.                   

9

Долошицький Володимир

6

15

12

 

33

II

Рибій А.Я.

7.                   

9

Сенеджук Олександр

3

12

15

 

30

 

Рибій А.Я.

8.                   

9

Батько Анастасія

10

14

5

 

29

 

Рибій А.Я.

9.                   

9

Мостовий Олексій

0

0

8

 

8

 

Рибій А.Я.

10.               

8

Паньо Лука

0

18

10

 

28

 

Дуркало Г.В.

11.               

8

Долошицький Роман

5

18

0

 

23

 

Дуркало Г.В.

12.               

8

Микитин Юрій

0

5

10

 

15

 

Дуркало Г.В.

Голова журі                                    Дуркало Г.В.

Члени журі:                                    Зборовська Л.М., Іванущин І.І., Фіняк І.І., Рибій А.Я.

 

 

ПРОТОКОЛ №10

засідання журі І етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

з математики

22 жовтня 2018 року

 

№ з/п

Шифр

Клас

Прізвище, ім’я, по-батькові учня

Число, місяць, рік народження

Кількість набраних балів

Місце

Вчитель

1.                    

М-81

6(10)-Б

Дейнека Олена Володимирівна

18.12.2002

0

 

Василишин Тамара Богданівна

2.                    

М-80

6(10)-Б

Крупський Максим Павлович

28.08.2003

0

 

Василишин Тамара Богданівна

3.                    

М-79

6(10)-Б

Франко Віталій Романович

11.10.2002

2

 

Василишин Тамара Богданівна

4.                    

М-78

6(10)-Б

Стасюк Юрій Володимирович

14.03.2003

19

Василишин Тамара Богданівна

5.                    

М-77

6(10)-Б

Дануца Вікторія Ігорівна

13.07.2003

20

І

Василишин Тамара Богданівна

6.                    

M-76

6(10)-A

Борисевич Олег Ігорович

17.01.2003

7.5

 

Рожик Роман Вікторович

7.                    

M-75

6(10)-А

Сивий Андрій Сергійович

20.10.2003

4

 

Рожик Роман Вікторович

8.                    

М-74

5(9)-В

Лабик Максим Олександрович

24.11.2003

3.5

 

Дуркало Галина Василівна

9.                    

M-73

5(9)-В

Гурєв Владислав Миколайович

25.06.2004

1.5

 

Дуркало Галина Василівна

10.                

M-72

5(9)-Б

Чошко Катерина Ігорівна

24.11.2003

2.5

 

Рожик Роман Вікторович

11.                

М-71

5(9)-А

Лужна Анастасія Тарасівна

03.02.2004

2.5

 

Рожик Роман Вікторович

12.                

М-70

5(9)-В

Стехнович Діана Богданівна

12.06.2004

0.5

 

Дуркало Галина Василівна

13.                

М-69

5(9)-А

Пилипюк Сюзанна Андріївна

25.03.2004

0

 

Рожик Роман Вікторович

14.                

М-68

5(9)-В

Яцущак Владислав Олегович

03.06.2004

0.5

 

Дуркало Галина Василівна

15.                

М-67

5(9)-В

Олевич Михайло Михайлович

02.05.2004

0.5

 

Дуркало Галина Василівна

16.                

М-66

5(9)-Б

Думенко Костянтин Андрійович

29.12.2004

7.5

 

Рожик Роман Вікторович

17.                

М-65

5(9)-А

Пилипюк Сніжана Андріївна

25.03.2004

9

 

Рожик Роман Вікторович

18.                

М-64

5(9)-А

Сенеджук Олександр Юрійович

30.04.2004

22

І

Рожик Роман Вікторович

19.                

М-63

5(9)-Б

Погинайко Ярослав Юрійович

28.12.2003

14

 

Рожик Роман Вікторович

20.                

М-62

5(9)-Б

Циріль Марія Василівна

28.11.2003

16

ІІІ

Рожик Роман Вікторович

21.                

М-61

5(9)-Б

Батько Анастасія Сергіївна

23.01.2004

17

ІІ

Рожик Роман Вікторович

22.                

М-60

5(9)-В

Ткачук Вероніка Сергіївна

25.10.2004

16

ІІІ

Дуркало Галина Василівна

23.                

М-59

7(11)-А

Гудзоватий Владислав Михайлович

07.04.2002

2

 

Зборовська Лілія Мар’янівна

24.                

М-58

7(11)-Б

Тичинська Юлія Ігорівна

15.09.2002

10

 

Білецька Віра Дмитрівна

25.                

М-57

7(11)-Б

Сенич Олександр Петрович

06.11.2001

20

I

Білецька Віра Дмитрівна

26.                

М-56

7(11)-Б

Яців Маркіян Миколайович

10.09.2002

2

 

Білецька Віра Дмитрівна

27.                

М-55

7(11)-Б

Кадоб’янський Ілля Іванович

24.11.2001

9

 

Білецька Віра Дмитрівна

28.                

М-54

7(11)-Б

Николишак Юрій Андрійович

27.01.2002

15

ІII

Білецька Віра Дмитрівна

29.                

М-53

7(11)-А

Яковина Вікторія Романівна

04.02.2002

18

II

Зборовська Лілія Мар’янівна

30.                

М-52

4(8)-Б

Давидюк Олександр Васильович

26.05.2005

13

 

Дуркало Галина Василівна

31.                

М-51

4(8)-А

Мацьків Дарія Романівна

29.03.2005

5.5

 

Білецька Віра Дмитрівна

32.                

М-51-1

4(8)-А

Ваньчак Віталій Ігорович

03.05.2005

3

 

Білецька Віра Дмитрівна

33.                

М-50

4(8)-А

Псюк Олександр Андрійович

 

3

 

Білецька Віра Дмитрівна

34.                

М-49

4(8)-А

Кутєнкова Аліна Андріївна

29.12.2004

4

 

Білецька Віра Дмитрівна

35.                

М-48

4(8)-А

Мізерак Вікторія Ігорівна

18.08.2005

3.5

 

Білецька Віра Дмитрівна

36.                

М-47

4(8)-Б

Василевич Назар Русланович

24.12.2004

11

 

Дуркало Галина Василівна

37.                

М-46

4(8)-Б

Михайлюк Владислав Андрійович

09.05.2005

8.5

 

Дуркало Галина Василівна

38.                

М-45

4(8)-А

Долошицький Роман Романович

13.07.2005

18.5

ІІ

Білецька Віра Дмитрівна

39.                

М-44

4(8)-А

Балак Влада Миколаївна

24.02.2005

15

ІІІ

Білецька Віра Дмитрівна

40.                

М-43

4(8)-А

Васьо Олександр Олегович

05.10.2004

15

ІІІ

Білецька Віра Дмитрівна

41.                

М-42

4(8)-А

Шевчук Валентина Русланівна

11.02.2005

14

 

Білецька Віра Дмитрівна

42.                

М-41

4(8)-Б

Войціцька Ірина Юріївна

19.11.2005

4.5

 

Дуркало Галина Василівна

43.                

М-40

4(8)-Б

Савчій Артур Зорянович

01.04.2005

23

І

Дуркало Галина Василівна

44.                

М-39

4(8)-Б

Гільфанова Катерина Сергіївна

12.01.2005

5

 

Дуркало Галина Василівна

45.                

М-38

4(8)-А

Гнатецька Ольга Володимирівна

09.02.2005

19.5

ІІ

Білецька Віра Дмитрівна

46.                

М-37

3(7)-А

Янічек Йозеф Йозефович

14.10.2005

6

 

Зборовська Лілія Мар’янівна

47.                

М-36

3(7)-Б

Ткачук Мартин Сергійович

10.03.2006

5

 

Зборовська Лілія Мар’янівна

48.                

М-35

3(7)-Б

Гнатецький Олексій Володимирович

05.03.2006

17

ІІІ

Зборовська Лілія Мар’янівна

49.                

М-34

3(7)-Б

Беженар Максим Богданович

13.10.2006

7

 

Зборовська Лілія Мар’янівна

50.                

М-33

3(7)-Б

Тимків Сергій Юрійович

25.01.2006

6

 

Зборовська Лілія Мар’янівна

51.                

М-32

3(7)-А

Баран Соломія Андріївна

05.05.2006

3

 

Зборовська Лілія Мар’янівна

52.                

М-31

3(7)-А

Григорів Яна Вікторівна

06.07.2005

16

ІІІ

Зборовська Лілія Мар’янівна

53.                

М-30

3(7)-А

Прокофєв Валентин Русланович

03.06.2006

17

ІІІ

Зборовська Лілія Мар’янівна

54.                

М-29

3(7)-Б

Мартищук Микола Юрійович

22.05.2006

24

І

Зборовська Лілія Мар’янівна

55.                

М-28

3(7)-А

Ковальова Вікторія Романівна

15.04.2006

7

 

Зборовська Лілія Мар’янівна

56.                

М-27

3(7)-Б

Дуняк Юлія Володимирівна

10.07.2006

4

 

Зборовська Лілія Мар’янівна

57.                

М-26

3(7)-Б

Коруняк Анастасія Сергіївна

28.02.2006

3

 

Зборовська Лілія Мар’янівна

58.                

М-25

3(7)-Б

Федун Марія Богданівна

29.09.2006

13

 

Зборовська Лілія Мар’янівна

59.                

М-24

3(7)-Б

Чіпко Юлія Петрівна

01.01.2006

12

 

Зборовська Лілія Мар’янівна

60.                

М-23

1(5)-Б

за 7 клас

Псюк Юрій Михайлович

14.06.2008

23

ІІ

Рожик Роман Вікторович

61.                

М-23

1(5)-Б

за 6 клас

Псюк Юрій Михайлович

14.06.2008

27

І

Рожик Роман Вікторович

62.                

М-22

2(6)-В

Старчевський Владислав Антонович

12.11.2007

1

 

Василишин Тамара Богданівна

63.                

М-21

2(6)-А

Хімчинський Арсеній Володимирович

21.01.2007

1

 

Святкевич Наталія Володимирівна

64.                

М-20

2(6)-В

Маланич Діана Володимирівна

10.02.2007

1

 

Василишин Тамара Богданівна

65.                

М-19

2(6)-В

Довбенчук Олена Юріївна

19.05.2007

8

 

Василишин Тамара Богданівна

66.                

М-18

2(6)-В

Костюк Софія Анатоліївна

13.03.2007

9

 

Василишин Тамара Богданівна

67.                

М-17

2(6)-В

Свирида Вікторія Романівна

 09.02.200

4

 

Василишин Тамара Богданівна

68.                

М-16

2(6)-В

Витак Влада Мирославівна

27.06.2007

4

 

Василишин Тамара Богданівна

69.                

М-15

2(6)-В

Сачковський Артем Олександрович

19.07.2007

4

 

Василишин Тамара Богданівна

70.                

М-14

2(6)-В

Митровцій Мирослав Юрійович

21.10.2007

11

 

Василишин Тамара Богданівна

71.                

М-13

2(6)-В

Голубовська Юлія Олександрівна

20.10.2006

4

 

Василишин Тамара Богданівна

72.                

М-12

2(6)-В

Бикович Анна Костянтинівна

23.02.2007

15

ІІІ

Василишин Тамара Богданівна

73.                

М-11

2(6)-А

Білоус Михайло Олександрович

23.11.2006

0

 

Святкевич Наталія Володимирівна

74.                

М-10

2(6)-А

Кафара Вероніка Миколаївна

09.03.2007

3

 

Святкевич Наталія Володимирівна

75.                

М-09

2(6)-А

Чоловський Максим Сергійович

21.12.2006

1

 

Святкевич Наталія Володимирівна

76.                

М-08

2(6)-А

Кузів Віта Ігорівна

12.07.2007

0

 

Святкевич Наталія Володимирівна

77.                

М-07

2(6)-А

Лазар Євген Іванович

05.01.2007

2

 

Святкевич Наталія Володимирівна

78.                

М-06

2(6)-А

Гладка Соломія Володимирівна

21.06.2007

3

 

Святкевич Наталія Володимирівна

79.                

М-05

2(6)-А

Магаль Аніта Олегівна

26.11.2006

4

 

Святкевич Наталія Володимирівна

80.                

М-04

2(6)-А

Ізнець Богдана Петрівна

02.06.2007

6

 

Святкевич Наталія Володимирівна

81.                

М-03

2(6)-А

Мандрик Максим Ігорович

29.09.2007

15

ІІІ

Святкевич Наталія Володимирівна

82.                

М-02

2(6)-А

Тинда Діана Володимирівна

31.10.2006

13

III

Святкевич Наталія Володимирівна

83.                

М-01

2(6)-А

Боєчко Даниїла Тарасівна

26.01.2007

12

 

Святкевич Наталія Володимирівна

84.                

М-91

2(6)-Б

Боднарук Остап

12.02.2007

1

 

Білецька Віра Дмитрівна

85.                

М-90

2(6)-Б

Данилюк Артур

05.10.2006

10

 

Білецька Віра Дмитрівна

86.                

М-89

2(6)-Б

Куцій Богдан

08.04.2007

17

ІІ

Білецька Віра Дмитрівна

87.                

М-88

2(6)-Б

Кротов Олександр

04.05.2007

1

 

Білецька Віра Дмитрівна

88.                

М-87

2(6)-Б

Борис Юліана

12.01.2007

16

ІІ

Білецька Віра Дмитрівна

89.                

М-86

2(6)-Б

Коциловська Вікторія

17.10.2006

4

 

Білецька Віра Дмитрівна

90.                

М-85

2(6)-Б

Ланової Світлани Іванівни

07.06.2007

1

 

Білецька Віра Дмитрівна

91.                

М-84

2(6)-Б

Джус Аліни Володимирівни

13.01.2007

8

 

Білецька Віра Дмитрівна

92.                

М-83

2(6)-Б

Савчук Яни Василівни

20.09.2007

10

 

Білецька Віра Дмитрівна

93.                

М-82

2(6)-Б

Тимчишин Валентин

11.10.2006

19

І

Білецька Віра Дмитрівна

 

Голова журі                                                                                                                     Рожик Р.В,

Члени журі:                                                                                                                      Білецька В.Д., Василишин Т.Б., Зборовська Л.М., Дуркало Г.В.

 

 

ПРОТОКОЛ №11

засідання журі І етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

з фізики

18 жовтня 2018 року

 

№ з/п

Шифр

Клас

Прізвище, ім’я, по батькові

Число, місяць, рік народження

Кількість набраних балів

Місце

Вчитель

1

Ф-20

3(7)

Прокоф’єв Валентин Володимирович

03.06.2006

45

І

Безушко Олександр Миколайович

2

Ф-16

3(7)

Федун Марія Богданівна

29.09.2006

45

І

3

Ф-14

3(7)

Чіпко Юлія Петрівна

01.01.2006

45

І

4

Ф-15

3(7)

Гладій Роман Володимирович

30.11.2005

38

ІІ

5

Ф-18

3(7)

Мартищук Микола Юрійович

22.05.2006

29

ІІ

6

Ф-26

3(7)

Беженар Максим Богданович

13.10.2006

23

ІІІ

7

Ф-22

3(7)

Тимків Сергій Юрійович

25.01.2006

22

ІІІ

8

Ф-21

3(7)

Носек Себастьян Анджейович

26.09.2006

21

ІІІ

9

Ф-17

3(7)

Кардаш Данило Іванович

04.12.2005

14

 

10

Ф-27

3(7)

Янічек Йозеф Йозефович

14.10.2005

13

 

11

Ф-24

3(7)

Ткачук Мартин Сергійович

10.03.2006

11

 

12

Ф-19

3(7)

Ковальова Вікторія Романівна

15.04.2006

10

 

13

Ф-23

3(7)

Баран Соломія Андріївна

05.05.2006

9

 

14

Ф-25

3(7)

Григорів Яна Вікторівна

06.07.2005

5

 

15

Ф-28

4(8)

Савчій Артур Зорянович

01.04.2005

28

І

Безушко Олександр Миколайович

16

Ф-32

4(8)

Долошицький Роман

13.07.2005

21

ІІІ

17

Ф-35

4(8)

Паньо Лука Тарасович

16.08.2005

10

 

18

Ф-29

4(8)

Войціцька Ірина Юріївна

19.11.2005

10

 

19

Ф-31

4(8)

Давидюк Олександр Васильович

26.05.2005

7

 

20

Ф-33

4(8)

Шевчук Валентина Русланівна

11.02.2005

6

 

21

Ф-34

4(8)

Мізерак Вікторія Ігорівна

18.08.2005

5

 

22

Ф-36

4(8)

Романів Олег

17.04.2005

5

 

23

Ф-30

4(8)

Михайлюк Владислав Андрійович

05.09.2005

5

 

24

Ф-4

5(9)

Чебан Тарас Олегович

16.03.2004

31

І

Чебан Зоряна Миронівна

25

Ф-2

5(9)

Мостовий Андрій Сергійович

19.11.2003

20

ІІ

26

Ф-7

5(9)

Пилип’юк Сніжана Андріївна

25.03.2004

17

ІІІ

27

Ф-1

5(9)

Ткачук Вероніка Сергіївна

25.10.2004

12

 

Безушко Олександр Миколайович

28

Ф-6

5(9)

Пилип’юк Сюзанна Андріївна

25.03.2004

11

 

Чебан Зоряна Миронівна

29

Ф-3

5(9)

Телько Надія Романівна

03.12.2003

11

 

30

Ф-8

5(9)

Турій Ольга Віталіївна

26.08.2004

5

 

31

Ф-10

6(10)

Стасюк Юрій Володимирович

14.03.2003

45

І

Безушко Олександр Миколайович

32

Ф-9

6(10)

Франко Віталій Романович

11.10.2002

14

 

33

Ф-5

7(11)

Сенич Олександр Петрович

06.11.2001

20

ІІІ

Рибій Андрій Ярославович

34

Ф-12

7(11)

Касько Роман Васильович

27.11.2001

8

 

35

Ф-13

7(11)

Вовчак Любомир Васильович

21.01.2002

7

 

36

Ф-11

7(11)

Мацьків Сергій Ігорович

26.08.2001

4

 

 

Голова журі                                                                                            О.М. Безушко

Члени журі:                                                                                             З.М. Чебан, А.Я. Рибій

 

 

ПРОТОКОЛ №12

засідання журі І етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

з української мови і літератури

19 жовтня 2018 року

 

№ з/п

Шифр

Прізвище, ім’я, по батькові

учня

Клас

Кіль-кість балів

Мі-сце

Вчитель

1.       

У-2

Семенюк Софія Ярославівна

7-Б

32,9

І

Оленюк Г.І., Півторак В.Р.

2.       

У-1

Чіпко Юлія Петрівна

7-Б

28,3

ІІ

Оленюк Г.І., Півторак В.Р.

3.       

У-9

Крук Інна Михайлівна

7-А

23,3

ІІІ

Стефанюк Л.М.,

Півторак В.Р.

4.       

У-4

Богаченко Валерія Миколаївна

7-Б

23,8

ІІІ

Ляхович М.С., Півторак В.Р.

5.       

У-5

Баран Соломія Андріївна

7-А

21,8

ІІІ

Стефанюк Л.М.,

Півторак В.Р.

6.       

У-7

Смижук Максим Андрійович

7-А

20,3

ІІІ

Ляхович М.С., Півторак В.Р.

7.       

У-6

Брич Лілія Іванівна

7-А

19,2

 

Стефанюк Л.М.,

Півторак В.Р.

8.       

У-8

Григорів Яна Вікторівна

7-А

16,6

 

Ляхович М.С., Півторак В.Р.

9.       

У-11

Тимків Сергій Юрійович

7-А

15,3

 

Стефанюк Л.М.,

Півторак В. Р.

10.   

У-3

Прокоф’єв Валентин Русланович

7-А

15,2

 

Стефанюк Л.М.,

Півторак В.Р.

11.   

У-12

Янічек Йозеф Йозефович

7-А

14,4

 

Ляхович М.С., Півторак В.Р.

12.   

У-10

Беженар Максим Богданович

7-Б

10

 

Ляхович М.С., Півторак В.Р.

13.   

У-14

Луців Анна Василівна

8-Б

29

І

Феленчак Г.І., Оленюк Г.І.

14.   

У-16

Мізерак Вікторія Ігорівна

8-А

27,4

ІІ

Феленчак Г.І.

15.   

У-19

Голубовська Катерина Олександрівна

8-Б

 

ІІ

Феленчак Г.І., Оленюк Г.І.

16.   

У-13

Гнатецька Ольга Володимирівна

8-А

26,3

ІІІ

Феленчак Г.І.

17.   

У-18

Шелешко Ілона Миколаївна

8-А

26

 

Феленчак Г.І.

18.   

У-17

Шевчук Валентина Русланівна

8-А

24

 

Феленчак Г.І.

19.   

У-15

Балак Влада Миколаївна

8-А

22,6

 

Феленчак Г.І.

20.   

У-21

Раковська Анастасія Андріївна

9-А

43,25

І

Оленюк Г.І.

21.   

У-27

Циріль Марія Василівна

9-Б

39,5

ІІ

Ляхович М.С.

22.   

У-26

Захарчук Софія Олександрівна

9-В

36,25

ІІ

Ляхович М.С.

23.   

У-22

Гриців Роксолана Юріївна

9-В

33

ІІІ

Ляхович М.С.

24.   

У-25

Турчій Ольга Віталіївна

9-А

29,5

ІІІ

Оленюк Г.І.

25.   

У-23

Батько Анастасія Сергіївна

9-Б

26

 

Стефанюк Л.М.,

Ляхович М.С.

26.   

У-20

Ткачук Вероніка Сергіївна

9-В

26

 

Ляхович М.С.

27.   

У-24

Забавський Назар Ігорович

9-Б

24,25

 

Стефанюк Л.М.,

Ляхович М.С.

28.   

У-29

Стехнович Діана Богданівна

9-В

22,75

 

Ляхович М.С.

29.   

У-28

Мостова Ірина Олегівна

9-В

18,75

 

Ляхович М.С.

30.   

У-30

Машталер Яна Олександрівна

10-А

49,75

І

Машталер Г.В.

31.   

У-31

Захарова Тамара Вікторівна

10-Б

48,5

ІІ

Оленюк Г.І., Жураківська О.О.

32.   

У-32

Фрицька Олександра Василівна

10-А

36,5

ІІІ

Машталер Г.В., Сербін О.В.

33.   

У-35

Угера Ярина Юріївна

10-Б

40,5

ІІІ

Оленюк Г.І., Жураківська О.О.

34.   

У-33

Максимяк Олена Володимирівна

10-Б

36

 

Оленюк Г.І., Жураківська О.О.

35.   

У-36

Бойко Христина Василівна

10-А

34

 

Машталер Г.В.

36.   

У-34

Яковів Катерина Ігорівна

10-А

27,25

 

Машталер Г.В., Сербін О.В.

37.   

У-37

Бойко Єва Романівна

10-А

25

 

Машталер Г.В.

38.   

У-39

Данів Яна Зіновіївна

11-А

41,9

І

Машталер Г.В., Півторак В.Р.

39.   

У-41

Тичинська Юліана Ігорівна

11-Б

38,05

ІІ

Стефанюк Л.М.,

Оленюк Г.І.

40.   

У-40

Кучер Софія Іванівна

11-А

36,45

ІІ

Машталер Г.В.

41.   

У-42

Очкур Софія Ігорівна

11-А

35,9

ІІІ

Машталер Г.В., Півторак В.Р.

42.   

У-38

Гаврилюк Марта Романівна

11-А

35,85

 

Машталер Г.В., Півторак В.Р.

43.   

У-43

Кшисяк Марта Богданівна

11-А

24,2

 

Машталер Г.В., Півторак В.Р.

44.   

У-45

Буждиган Степан Володимирович

11-Б

22,45

 

Стефанюк Л.М.,

Оленюк Г.І.

45.   

У-44

Бартків Олексій Михайлович

11-Б

16,7

 

Стефанюк Л.М.,

Оленюк Г.І.

 

Голова журі                                                  Сергієнко Г.М

Члени журі:                                                  Ляхович М.С., Оленюк Г.І., Півторак В.Р., Феленчак Г.І., Стефанюк Л.М., Машталер Г.В., Сербін О.В., Жураківська О.О.

 

 

ПРОТОКОЛ №13

засідання журі І етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

з біології

22 жовтня 2018 року

 

з/п

Шифр

 

Клас

 

Прізвище

 

Ім’я

 

По батькові

 

Вчитель

 

Сума балів

 

Місце

 

 
 

1.         

Б-26

8-А

Мацьків

Дарія

Романівна

Лойош Г.П.

28,5

І

 

2.         

Б-28

8-А

Мізерак

Вікторія

Ігорівна

Лойош Г.П.

24

ІІ

 

3.         

Б-32

8-А

Долошицький

Роман

Романович

Лойош Г.П.

24

ІІ

 

4.         

Б-29

8-А

Романів

Ольга

Ярославівна

Лойош Г.П.

22

ІІІ

 

5.         

Б-31

8-А

Шевчук

Валентина

Русланівна

Лойош Г.П.

19

ІІІ

 

6.         

Б-30

8-А

Балак

Влада

Миколаївна

Лойош Г.П.

17

 

 

7.         

Б-33

8-А

Кутєнкова

Аліна

Андріївна

Лойош Г.П.

15

 

 

8.         

Б-24

8-Б

Савчій

Артур

Зорянович

Лойош Г.П.

14,5

 

 

9.         

Б-25

8-Б

Войціцька

Ірина

Юрівна

Лойош Г.П.

14

 

 

10.      

Б-27

8-А

Полицька

Єлизавета

 Миколаївна

Лойош Г.П.

14

 

 

11.      

Б-16

9-Б

Чебан

Тарас

Олегович

Лойош Г.П.

30

І

 

12.      

Б-23

9-Б

Циріль

Марія

Василівна

Лойош Г.П.

29,5

ІІ

 

13.      

Б-17

9-А

Балван

Марія

Олегівна

Лойош Г.П.

28

ІІІ

 

14.      

Б-18

9-А

Мостовий

Андрій

Сергійович

Лойош Г.П.

24,5

ІІІ

 

15.      

Б-19

9-В

Артьомкіна

Анастасія

Дмитрівна

Колтун Л.Є.

24

   

16.      

Б-20

9-Б

Забавський

Назар

Ігорович

Лойош Г.П.

23

 

 

17.      

Б-22

9-Б

Думенко

Костянтин

Андрійович

Лойош Г.П.

15

 

 

18.      

Б-21

9-Б

Чошко

Катерина

Ігорівна

Лойош Г.П.

11

 

 

19.      

Б-10

10-Б

Угера

Ярина

Юріївна

Колтун Л.Є.

35

І

 

20.      

Б-11

10-А

Турчиняк

Владлена

Василівна

Колтун Л.Є.

28,2

ІІ

 

21.      

Б-15

10-Б

Дануца

Вікторія

Ігорівна

Колтун Л.Є.

27,9

ІІІ

 

22.      

Б-12

10-Б

Бабій

Софія

Василівна

Колтун Л.Є.

23,6

ІІІ

 

23.      

Б-14

10-Б

Дзендровська

Анастасія

Василівна

Колтун Л.Є.

19

 

 

24.      

Б-9

10-В

Гаврилів

Таїсія

Степанівна

Колтун Л.Є.

14,7

 

 

25.      

Б-13

10-А

Максимяк

Олена

Володимирівна

Колтун Л.Є.

10,2

 

 

26.      

Б-4

11-А

Кучер

Софія

Іванівна

Лойош Г.П.

43

І

 

27.      

Б-1

11-А

Братасюк

Анастасія

Андріївна

Лойош Г.П.

36

ІІ

 

28.      

Б-5

11-Б

Буждиган

Степан

Володимирович

Колтун Л.Є.

29

ІІІ

 

29.      

Б-6

11-А

Кшисяк

Марта

Богданівна

Лойош Г.П.

27

 

 

30.      

Б-2

11-Б

Жвиревич

Анастасія

Андріївна

Колтун Л.Є.

26

 

 

31.      

Б-7

11А

Гудзоватий

Владислав

Михайлович

Лойош Г.П

22

 

 

32.      

Б-3

11-А

Шинкар

Вікторія

Степанівна

Лойош Г.П

21

 

 

33.      

Б-8

11-Б

Бартків

Олексій

Михайлович

Колтун Л.Є.

12

 

 

 

Голова комісії                                                                      Лойош Г.П.

Члени комісії:                                                                      Колтун Л.Є., Колодій М.М.

 

ПРОТОКОЛ №15

засідання журі І етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики

в Калуській гімназії ім. Дмитра Бахматюка

 

25 жовтня 2018 року

 

№ з/п

Клас

Прізвище, ім’я

 

Набрані бали

Місце

Вчитель

Завдання 1

Завдання 2

Завдання 3

Сума

1.                   

10

Стасюк Юрій

15

20

20

55

I

Іванущин І.І.

2.                   

10

Франко Віталій

5

20

25

 

Іванущин І.І.

3.                   

9

Чебан Тарас

10

10

 

Рибій А.Я.

4.                   

9

Долошицький Володимир

5

5

 

Рибій А.Я.

5.                   

9

Лужна Анастасія

20

20

III

Рибій А.Я.

6.                   

9

Стехнович Діана

5

5

 

Дуркало Г.В

7.                   

8

Савчій Артур

15

20

25

60

I

Дуркало Г.В

8.                   

8

Паньо Лука

10

15

15

40

II

Дуркало Г.В

9.                   

8

Давидюк Олександр

5

10

15

 

Дуркало Г.В

10.               

8

Гільфанова Катерина

5

5

 

Дуркало Г.В

Голова журі                                                           Дуркало Г.В.

Члени журі:                                                           Фіняк І.І., Рибій А.Я., Іванущин І.І.

 

 

ПРОТОКОЛ №16

засідання журі І етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки

в Калуській гімназії ім. Дмитра Бахматюка

 

26 жовтня 2018 року

 

№ з/п

Шифр

Клас

Прізвище, ім’я, по-батькові учня

К-сть  балів

Місце

Вчитель

1.      

Е-11

11Б

Рига Олександр Олегович

29

І

Маковська А.С.

2.      

Е-5

11А

Яковина Вікторія Романівна

28

ІІ

Маковська А.С.

3.      

Е-10

11Б

 Коцеловська Надія Богданівна

25

ІІІ

Маковська А.С.

4.      

Е-12

11Б

Шутяк Дарина Миколаївна

25

ІІІ

Маковська А.С.

5.      

Е-3

11А

Данів Яна Зіновіївна

25

ІІІ

Маковська А.С.

6.      

Е-4

11А

Чмелик Юлія Василівна

24

ІІІ

Маковська А.С.

7.      

Е-6

11А

Свирид Софія Володимирівна

24

ІІІ

Маковська А.С.

8.      

Е-15

11Б

Тичинська Юліана Ігорівна

23

ІІІ

Маковська А.С.

9.      

Е-14

11Б

Петренко Юлія Ігорівна

22

 

Маковська А.С.

10.  

Е-7

11А

Кучер Софія Іванівна

21

 

Маковська А.С.

11.  

Е-9

11А

Очкур Софія Ігорівна

20

 

Маковська А.С.

12.  

Е-1

11А

Шинкар Анна Андріївна

20

 

Маковська А.С.

13.  

Е-13

11Б

Білецький Андрій Богданович

17

 

Маковська А.С.

14.  

Е-8

11Б

Романів Олег Романович

10

 

Маковська А.С.

15.  

Е-2

11А

Шинкар Вікторія Степанівна

10

 

Маковська А.С.

 

 

Голова журі                                                  О.Р. Дороніна

Члени журі:                                                  А.С. Маковська, Л.П. Федоришин

 

 

ПРОТОКОЛ №17

засідання журі І етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії

у Калуській гімназії ім. Дмитра Бахматюка

 

26 жовтня 2018 року

 

№ з/п

Шифр

 

 

Клас

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Число, місяць, рік народження

Кількість набраних балів

Місце

Вчитель

1.        

А-9

5(9)

Чебан Тарас Олегович

16.03.2004

29

І

Чебан Зоряна Миронівна

2.        

А-17

6(10)

Стасюк Юрій Володимирович

14.03.2003

25

ІІ

Безушко Олександр Миколайович

3.        

А-12

5(9)

Чошко Катерина Ігорівна

24.11.2003

15

ІІІ

Чебан Зоряна Миронівна

4.        

А-4

4(8)

Долошицький Роман омановичРо   Романович

13.07.2005

15

ІІІ

Безушко Олександр Миколайович

5.        

А-18

6(10)

 Франко Віталій Романович

11.10.2002

14

ІІІ

Безушко Олександр Миколайович

6.        

А-5

4(8)

Паньо Лука Тарасович

16.08.2005

14

ІІІ

Безушко Олександр Миколайович

7.        

А-6

3(7)

Гладій Роман Володимирович

30.11.2005

14

ІІІ

Безушко Олександр Миколайович

8.        

А-8

3(7)

Тимків Сергій Юрійович

25.01.2006

12

 

Безушко Олександр Миколайович

9.        

А-20

5(9)

Артьомкіна Анастасія Дмитрівна

23.10.2003

12

 

Безушко Олександр Миколайович

10.     

А-16

5(9)

Максімович Давид Метійович

06.06.2003

11

 

Чебан Зоряна Миронівна

11.     

А-11

6(10)

Турчиняк Владлена Василівна

19.06.2003

11

 

Безушко Олександр Миколайович

12.     

А-3

3(7)

Мартищук Микола Юрійович

22.05.2006

11

 

Безушко Олександр Миколайович

13.     

А-2

3(7)

Смижук Максим Андрійович

26.12.2005

10

 

Безушко Олександр Миколайович

14.     

А-13

5(9)

Мостовий Андрій Сергійович

19.11.2003

8

 

Чебан Зоряна Миронівна

15.     

А-19

5(9)

Ларіонова Вікторія Євгенівна

16.05.2004

8

 

Безушко Олександр Миколайович

16.     

А-7

3(7)

Ткачук Мартин Сергійович

10.03.2006

7

 

Безушко Олександр Миколайович

17.     

А-1

3(7)

Кулик Тарас

14.04.2006

5

 

Безушко Олександр Миколайович

18.     

А-10

7(11)

Осадчук Дмитро Ігорович

22.02.2002

17

ІІІ

Рибій Андрій Ярославович

19.     

А-15

7(11)

Білецький Андрій Богданович

26.05.2002

12

 

Рибій Андрій Ярославович

20.     

А-14

7(11)

Яців Маркіян Миколайович

10.09.2002

10

 

Рибій Андрій Ярославович

 

Голова журі                                                                  О.М. Безушко

Члени журі                                                                   З.М. Чебан, А.Я. Рибій

 

 

Оцініть статтю!
Поділитись своєю думкою
Для оформлення повідомлень ви можете використовувати такі теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Корисні посилання

6

уо

Імтзо

4

2

1

ппо

пп

Сторінка у Facebook

Для користувачів

Всі права захищені згідно з чинним законодавством України (частина 1 статті 41 Конституції України та стаття 418 Цивільного кодексу України). Будь-яке поширення чи передрук матеріалів сайту дозволяється тільки за умови розміщення активного (індексованого) гіперпосилання на першоджерело.

Контактна інформація

77300
вул. Біласа і Данилишина, б. 15
м. Калуш
Івано-Франківська обл.

тел.(03472) 6-62-24.

e-mail: gymnaziumkalush@ukr.net

Статистика

© 2019 Калуська гімназія ім. Дмитра Бахматюка  Увійти