Протоколи І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів (2018-2019 н.р.)

 

ПРОТОКОЛ №1

засідання журі І етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

з польської мови

03 жовтня 2018 року

 

10 клас

№ з/п

Шифр

ПІП учня

Клас

Кількість балів

Місце

Учитель

1.

П-3

Стасюк Юрій Володимирович

6(10)-Б

36,7

І

Сербін Ольга Василівна

 

11 клас

№ з/п

Шифр

ПІП учня

Клас

Кількість

балів

Місце

Учитель

1.

П-4

Юрків Роксолана Юріївна

7(11)-А

36,5

І

Сербін Ольга Василівна

2.

П-5

Лесів Іванна-Карина Володимирівна

7(11)-А

36

ІІ

Сербін Ольга Василівна

3.

П-1

Картуш Діана Тарасівна

7(11)-А

28,2

Сербін Ольга Василівна

4.

П-2

Мурашова Катерина Віталіївна

7(11)-А

10

Сербін Ольга Василівна

Голова журі                                                              Сербін О.В.

Члени журі:                                                              Байляк Л.П., Коваленко В.В.

 

 

ПРОТОКОЛ № 2

засідання журі I етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

з екології

02 жовтня 2018 року

 

з/п

Шифр

Клас

Прізвище, ім’я, по-батькові учня

К-сть  балів (к.р)

К-сть  балів (проект)

Разом

Місце

Вчитель

1.      

Е-5

7(11)-А

Кучер Софія

Іванівна

28,5

80

108,5

І

Лойош Г.П.

2.      

Е-1

7(11)-А

Братасюк Анастасія Андріївна

25,5

80

105,5

 

Лойош Г.П.

3.      

Е-3

7(11)-А

Картуш Діана Тарасівна

24,5

80

104,5

 

Лойош Г.П.

4.      

Е-9

5(9)-Б

Циріль Марія Василівна

28,5

80

108,5

І

Лойош Г.П.

5.      

Е-4

5(9)-Б

Думенко Костянтин Андрійович

28,5

70

98,5

ІІ

Лойош Г.П.

6.      

Е-11

5(9)-В

Артьомкіна Анастасія Дмитрівна

31,75

65

96,75

ІІ

Колтун Л.Є.

7.      

E-15

6(10)-Б

Угера Ярина

Юріївна

29,7

65

94,3

ІІІ

Колтун Л.Є.

8.      

Е-10

6(10)-Б

Максимяк Олена Володимирівна

29,25

60

89,25

 

Колтун Л.Є.

9.      

Е-8

6(10)-Б

Бабій Софія

Василівна

27,4

60

87,4

 

Колтун Л.Є.

10.  

Е-13

6(10)-А

Бойко Христина Василівна

25,5

60

85,5

 

Колтун Л.Є.

11.  

E-17

6(10)-Б

Захарова Тамара Вікторівна

28,85

55

83,85

 

Колтун Л.Є.

12.  

Е-6

6(10)-Б

Дейнека Олена Володимирівна

27,6

55

83,6

 

Колтун Л.Є.

13.  

Е12

6(10)-А

Турчиняк Владлена Василівна

21,5

55

76,5

 

Колтун Л.Є.

14.  

E-16

6(10)-Б

Кравчук Юлія Олегівна

21,3

55

76.3

 

Колтун Л.Є.

15.  

E-14

6(10)-Б

Дануца Вікторія Ігорівна

24.3

55

74,5

 

Колтун Л.Є.

16.  

Е-7

6(10)-Б

Дзендровська Анастасія Василівна

19,4

55

74,4

 

Колтун Л.Є.

17.  

Е-2

5(9)-Б

Ткач Дмитро

Олегович

16

55

71

 

Лойош Г.П.

 

Голова журі                                                             Г.П. Лойош

Члени журі                                                               Л.Є. Колтун, М.М. Колодій

 

 

ПРОТОКОЛ №3

засідання журі І етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

з історії

4 жовтня 2018 року

 

№ з/п

Шифр

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Клас

Кількість балів

Місце

Вчитель

1.       

І-9

Голубовська Катерина Олександрівна

4(8)-Б

18,5

І

Бахматюк Я.Д.

2.       

І-12

Балак Влада Миколаївна

4(8)-А

17,5

ІІ

Бахматюк Я.Д.

3.       

І-16

Олексюк Марко Андрійович

4(8)-А

17,5

ІІ

Бахматюк Я.Д.

4.       

І-15

Долошицький Роман Романович

4(8)-А

16,5

ІІІ

Бахматюк Я.Д.

5.       

І-4

Ковалик Каріна Володимирівна

4(8)-А

16,5

ІІІ

Бахматюк Я.Д.

6.       

І-14

Мізерак Вікторія Ігорівна

4(8)-А

15

ІІІ

Бахматюк Я.Д.

7.       

І-1

Джус Вікторія Володимирівна

4(8)-А

14,5

ІІІ

Бахматюк Я.Д.

8.       

І-8

Патрій Наталія Ігорівна

4(8)-А

13,5

 

Бахматюк Я.Д.

9.       

І-7

Гнатецька Ольга Володимирівна

4(8)-А

13,5

 

Бахматюк Я.Д.

10.   

І-6

Луців Анна Василівна

4(8)-Б

13,5

 

Бахматюк Я.Д.

11.   

І-5

Шидлось Софія Андріївна

4(8)-А

13,5

 

Бахматюк Я.Д.

12.   

І-11

Шевчук Валентина Русланівна

4(8)-А

13,5

 

Бахматюк Я.Д.

13.   

І-3

Турків Юлія Романівна

4(8)-А

12

 

Бахматюк Я.Д.

14.   

І-10

Шелешко Ілона Миколаївна

4(8)-Б

12

 

Бахматюк Я.Д.

15.   

І-2

Чумичкіна Емма Віталіївна

4(8)-А

11,5

 

Бахматюк Я.Д.

16.   

І-13

Романів Ольга Ярославівна

4(8)-А

10

 

Бахматюк Я.Д.

17.   

І-26

Забавський Назар Ігорович

5(9)-Б

50,5

І

Забавська О.І.

18.   

І-24

Ткачук Вероніка Сергіївна

5(9)-В

35,5

ІІ

Забавська О.І.

19.   

І-21

Лабик Максим Олександрович

5(9)-В

28

ІІ

Забавська О.І.

20.   

І-17

Німак Вікторія Миколаївна

5(9)-В

20

ІІІ

Забавська О.І.

21.   

І-28

Мостовий Андрій Сергійович

5(9)-А

18

ІІІ

Дороніна О.Р

22.   

І-29

Долошицький Володимир Володимирович

5(9)-А

16

ІІІ

Дороніна О.Р.

23.   

І-30

Артьомкіна Анастасія Дмитрівна

5(9)-В

14

ІІІ

Забавська О.І.

24.   

І-22

Думенко Констянтин Андрійович

5(9)-Б

11

 

Забавська О.І.

25.   

І-19

Стехнович Діана Богданівна

5(9)-В

10

 

Забавська О.І.

26.   

І-18

Мостова Ірина Олегівна

5(9)В

9

 

Забавська О.І.

27.   

І-31

Ларіонова Вікторія Євгенівна

5(9)В

8

 

Забавська О.І.

28.   

І-23

Лойко Максим Іванович

5(9) Б

7

 

Забавська О.І.

29.   

І-20

Ткач Дмитро Олегович

5(9)-Б

6

 

Забавська О.І.

30.   

І-10

Мазур Арсен Генадійович

5(9)-В

3

 

Забавська О.І.

31.   

І-24

Погинайко Ярослав Юрійович

5(9)-Б

0

 

Забавська О.І.

32.   

І-32

Захарова Тамара Вікторівна

6(10)-Б

15

І

Бахматюк Я.Д

33.   

І-36

Дейнека Олена Володимирівна

6(10)-Б

12,5

ІІ

Бахматюк Я.Д

34.   

І-35

Кравчук Юлія Олегівна

6(10)-Б

11,5

ІІІ

Бахматюк Я.Д

35.   

І-37

Борисевич Олег Ігорович

6(10)-А

7,5

 

Бахматюк Я.Д

36.   

І-33

Гаврилів Таїсія Степанівна

6(10)-А

7

 

Бахматюк Я.Д

37.   

І-38

Бабій Софія Василівна

6(10)-Б

5

 

Бахматюк Я.Д

38.   

І-34

Турчиняк Владилена Василівна

6(10)-А

3,5

 

Бахматюк Я.Д

39.   

І-41

Фединич Анна Михайлівна

7(11)-А

21,5

І

Дороніна О.Р.

40.   

І-40

Данів Яна Зіновіївна

7(11)-А

21

ІІ

Дороніна О.Р.

41.   

І-44

Єременко Василь Віталійович

7(11)-Б

18

ІІІ

Дороніна О.Р.

42.   

І-46

Гуліватий Юрій Дмитрович

7(11)-А

17

ІІІ

Дороніна О.Р.

43.   

І-45

Білецький Андрій Богданович

7(11)-Б

14,5

 

Бахматюк Я.Д

44.   

І-39

Братасюк Анастасія Андріївна

7(11)-А

13,5

 

Дороніна О.Р.

45.   

І-42

Мельник Ірина Ярославівна

7(11)-А

11

 

Дороніна О.Р.

46.   

І-48

Яців Маркіян Миколайович

7(11)-Б

10

 

Бахматюк Я.Д

47.   

І-47

Гудзоватий Владислав Михайлович

7(11)-А

8

 

Дороніна О.Р.

Голова журі                                                              Дороніна О.Р.

Члени журі:                                                              Бахматюк Я.Д., Забавська О.І.

Оцініть статтю!
Поділитись своєю думкою
Для оформлення повідомлень ви можете використовувати такі теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Корисні посилання

6

уо

Імтзо

4

2

1

ппо

пп

Сторінка у Facebook

Для користувачів

Всі права захищені згідно з чинним законодавством України (частина 1 статті 41 Конституції України та стаття 418 Цивільного кодексу України). Будь-яке поширення чи передрук матеріалів сайту дозволяється тільки за умови розміщення активного (індексованого) гіперпосилання на першоджерело.

Контактна інформація

77300
вул. Біласа і Данилишина, б. 15
м. Калуш
Івано-Франківська обл.

тел.(03472) 6-62-24,

(03472) 6-63-74.

e-mail: gymnaziumkalush@ukr.net

Статистика

© 2018 Калуська гімназія ім. Дмитра Бахматюка  Увійти