У гімназії відбулися вибори до ради учнівського самоврядування

26 і 27 вересня гімназійне життя поринуло у виборчий процес, і як наслідок маємо нове покоління учнівського самоврядування.

В середу відбулася  звітно-виборна конференція, під час якої гімназисти заслухали звіт чинного голови ради УС і мали нагоду поспілкуватися з кандидатами до нового складу ради.

У четвер пройшли вибори. Працювала виборча комісія. На перервах учні голосували за кандидатів, які гідні представляти гімназійну спільноту в найвищому учнівському самоврядному органі. В результаті підрахунку голосів сформовано новий склад ради учнівського самоврядування:

• голова ради УС – Борисевич Олег, учень 6(10)-А класу;
  • заступник голови – Угера Ярина – учениця 6(10)-А класу;
  • члени ради УС:
    • Захарова Тамара – учениця 6(10)-Б класу;
    • Витак Анна– учениця 6(10)-Б класу;
    • Циріль Марія– учениця 5(9)-Б класу;
    • Тягур Тетяна – учениця 6(10)-А класу;
    • Німак Вікторія– учениця 5(9)-В класу;
    • Максим’як Олена – учениця 6(10)-А класу.

Попереду — втілення в життя цікавих задумів та ідей новообраними радниками й головою УС. Вітаємо їх і бажаємо успіхів!