Гімназія на ІІ місці за підсумками міської спартакіади школярів 2017-2018 н.р.

Відповідно до наказу управління освіти Калуської міської ради від 17.05.2018 №208 “Про підсумки проведення міської спартакіади школярів у 2017-2018 н.р.” Калуська гімназія ім. Дмитра Бахматюка виборола ІІ місце за результатами участі у 7 командних змаганнях:

• змаганнях з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч»;
  • спортивно-масовому заході серед дітей та юнацтва «Олімпійське лелеченя»;
  • першості міста з баскетболу;
  • першості міста з волейболу;
  • фізкультурно-оздоровчому патріотичному фестивалі школярів «Козацький гарт»;
  • міському етапі дитячих спортивних ігор серед учнів «Старти надій»;
  • першості міста з легкої атлетики.

І місце у цьогорічній спартакіаді виборола СШ І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням англійської мови, ІІІ місце – ЗОШ І-ІІІ ст. №5.

За якісну підготовку учнів до спартакіади грамотами управління освіти буде нагороджено учителів фізичної культури гімназії: Генегу Ольгу ОстапівнуКравчука Богдана Ярославовича.

Вітаємо всіх переможців!

Слайд20