Калуська гімназистка Катя Ричкова – володарка гран-прі обласного конкурсу «Школа має талант – 2» | Калуська гімназія ім. Дмитра Бахматюка

16 квітня у приміщенні Івано-Франківської обласної філармонії відбувся супер-фінал обласного конкурсу «Школа має талант – 2», організованого Університетом Короля Данила та Продюсерським центром «Star Team». Участь у конкурсі взяло багато надзвичайно талановитих дітей з усієї Івано-Франківської області. Під час супер-фіналу визначено переможців, які отримали призи – сертифікати на безкоштовне навчання в Університеті Короля Данила та цінні подарунки від партнерів конкурсу.

Відрадно, що гран-прі супер-фіналу отримала учениця 6(10)-Б класу Калуської гімназії ім. Дмитра Бахматюка Катерина Ричкова. За високий рівень підготовки талановитої конкурсантки дирекція та педагогічний колектив гімназії отримали ПОДЯКУ від ректора Університету Короля Данила А.І.Луцького та директора департаменту освіти і науки Івано-Франківської ОДА В.Є.Кімаковича.

Гімназійна родина вітає Катю з перемогою і бажає нових творчих досягнень!