Гімназисти здобули три перемоги на ІІІ етапі конкурсу МАН України!

Ще три перемоги Калуська гімназія ім. Дмитра Бахматюка додала до скарбниці високих результатів на рівні України. Троє калуських гімназистів стали переможцями ІІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт  учнів-членів МАН України, який проходив у Києві. Коршинська Катерина, учениця 7(11)-А класу, в науковій секції «Екологічно безпечні технології та ресурсозбереження» здобула ІІІ місце (дослідження на тему «Розрахунок теплових витрат деяких об’єктів міста Калуша та способи їх зменшення»).  ІІІ місце має Стасюк Юрійучень 5(9)-В класу, за роботу на тему «Швидкісний маршрут «Земля – Марс» (відділення фізики і астрономії, наукова секція «Астрономія та астрофізика»). Робота «Дослідження екологічного стану Домбровського кар’єру для можливості подальшої рекультивації», яку презентувала Бабій Катерина, учениця 7(11)-Б класу, у відділенні екології та аграрних наук (наукова секція «Агрономія») також посіла ІІІ місце.

Вітаємо учнів та їхніх наставників – Лойош Г.П., учителя біології гімназії, Бігуна З.М., керівника гуртка астрономії Центру науково-технічної творчості учнівської молоді.