1993-2018. ІСТОРІЯ ПЕРЕМОГ НА ІV ЕТАПІ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ УЧНІВСЬКИХ ОЛІМПІАД | Калуська гімназія ім. Дмитра Бахматюка

1993-2018. ІСТОРІЯ ПЕРЕМОГ НА ІV ЕТАПІ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ УЧНІВСЬКИХ ОЛІМПІАД

 Діаграма 4 етап

 

     Переможці ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад (1993-2018)

№ з/п

Рік

Місце

Учень-переможець

Клас

Предмет

Учитель

1

1993

ІІ

Сергій Борис

11

українська мова та література

Л.П. Скуба

2

1994

ІІІ

Михайло Братик

9

математика

В.Д. Білецька

3

ІІІ

Юлія Пукіш

9

географія

Г.В. Романко

4

1995

ІІ

Михайло Братик

10

математика

В.Д. Білецька

5

ІІ

Юлія Пукіш

10

географія

Г.В. Романко

6

ІІ

Тетяна Данилів

8

географія

Г.В. Романко

7

ІІІ

Інна Пукіш

10

українська мова та література

Л.М. Стефанюк

8

1996

І

Леся Рекунова

9

українська мова та література

Л.М. Стефанюк

9

ІІ

Галина Гірник

9

українська мова та література

Л.М. Стефанюк

10

ІІ

Оксана Малинка

9

англійська мова

Л.П. Чебан

11

ІІ

Тетяна Данилів

9

географія

Г.В. Романко

12

ІІ

Юлія Пукіш

11

географія

Г.В. Романко

13

ІІІ

Любов Мельник

11

географія

Г.В. Романко

14

ІІІ

Василь Юсипів

10

англійська мова

Л.П. Чебан

15

ІІІ

Михайло Братик

11

математика

В.Д. Білецька

16

1997

І

Галина Гірник

10

українська мова та література

Л.М. Стефанюк

17

ІІ

Леся Рекунова

10

українська мова та література

Л.М. Стефанюк

18

1998

ІІ

Галина Гірник

11

українська мова та література

Л.М. Стефанюк

19

ІІ

Ольга Сербін

9

українська мова та література

Л.М. Стефанюк

20

ІІ

Тетяна Данилів

11

географія

Г.В. Романко

21

ІІ

Ольга Самотовка

9

історія

О.Р. Дороніна

22

ІІІ

Наталія Редько

10

географія

Г.В. Романко

23

ІІІ

Дарія Юсипів

9

географія

Г.В. Романко

24

ІІІ

Артур Бендатий

10

право

З.Є. Томків

25

1999

І

Наталія Редько

11

основи економіки

Г.В. Романко

26

ІІІ

Микола Нестор

10

основи економіки

Г.В. Романко

27

2000

І

Дарія Юсипів

11

географія

Г.В. Романко

28

І

Андрій Довбенко

8

історія

О.Р. Дороніна

29

ІІ

Микола Нестор

11

основи економіки

Г.В. Романко

30

ІІ

Ольга Петрів

9

українська мова та література

Г.М. Сергієнко

31

ІІ

Вікторія Кріль

10

українська мова та література

Г.М. Сергієнко

М.І. Сербін

32

2001

ІІ

Андрій Довбенко

9

географія

Г.В. Романко

33

ІІІ

Микола Козир

8

хімія

О.С. Гетьманчук

34

ІІІ

Юрій Блащак

9

географія

Г.В. Романко

35

2002

ІІІ

Юрій Блащак

10

географія

Г.В. Романко

36

2003

ІІІ

Юрій Блащак

11

географія

Г.В. Романко

37

ІІІ

Наталія Яніцька

11

українська мова та література

Г.В. Машталер

38

2005

ІІІ

Юлія Олексович

11

географія

Г.В. Романко

39

2007

ІІ

Іван Лучко

9

фізика

О.М. Безушко

40

ІІ

Олег Бантиш

8

Хімія

О.С. Гетьманчук

41

2008

І

Іван Лучко

10

фізика

О.М. Безушко

42

2009

І

Марія Кокоруз

10

українська мова та література

Г.В. Машталер

Г.І. Довжанська

43

І

Роман Семенович

8

хімія

О.С. Гетьманчук

44

ІІ

Іван Лучко

10

фізика

О.М. Безушко

45

ІІІ

Олег Бантиш

10

математика

В.Д. Білецька

46

ІІІ

Юрій Олевич

10

основи економіки

А.С. Маковська

47

2010

ІІ

Роман Семенович

9

хімія

О.С. Гетьманчук

48

ІІ

Станіслав Рибчак

10

біологія

Г.П. Лойош

49

ІІІ

Марія Кокоруз

11

українська мова та література

Г.В. Машталер

Г.І. Довжанська

50

ІІІ

Олександра Скиданович

8

хімія

О.С. Гетьманчук

51

2011

ІІ

Андрій Васильєв

9

фізика

О.М. Безушко

52

ІІ

Станіслав Рибчак

9

біологія

Г.П. Лойош

53

ІІІ

Богдан Михайлюк

8

історія

Я.Д. Бахматюк

54

2012

ІІ

Любомир Романів

10

географія

А.С. Маковська

55

ІІІ

Станіслав Рибчак

10

біологія

Г.П. Лойош

56

ІІІ

Роман Семенович

10

біологія

Г.П. Лойош

57

ІІІ

Тетяна Команицька

10

українська мова та література

Г.М. Сергієнко

Г.І. Оленюк

58

2013

ІІ

Юлія Кисиличак

10

екологія

Г.П. Лойош

59

ІІ

Роман Семенович

11

біологія

Г.П. Лойош

60

ІІ

Команицька Тетяна

11

українська мова та література

Г.М. Сергієнко

Г.І. Феленчак

61

ІІІ

Любомир Романів

11

географія

А.С. Маковська

62

ІІІ

Тарас Пакіж

8

фізика

О.М. Безушко

63

2014

ІІІ

Юлія Кисиличак

11

екологія

Г.П. Лойош

64

2015

ІІ

Тарас Пакіж

10

астрономія

О.М. Безушко

65

ІІ

Леся Голинська

8

географія

А.С. Маковська

66

ІІІ

Олена Прокоф’єва

8

хімія

О.С. Гетьманчук

67

2016

ІІІ

Станіслав Мироненко

9

математика

Р.В. Рожик

68

2017

ІІ

Олена Прокоф’єва

10

правознавство

О.І. Забавська

69

ІІ

Валентина Курник

11

правознавство

О.І. Забавська

70

ІІІ

Юрій Войціцький

11

біологія

Г.П. Лойош

71

ІІІ

Станіслав Мироненко

9

математика

Р.В. Рожик

72

2018

ІІ

Катерина Бабій

11

екологія

Г.П. Лойош

73

ІІ

Олена Прокоф’єва

11

правознавство

О.І. Забавська

74

ІІ

Юлія Кравчук

9

правознавство

О.І. Забавська

75

ІІ

Наталія Мельник

11

англійська мова

І.М. Шевчук

76

ІІ

Назар Забавський

8

історія

О.І. Забавська

 

 

     Учасники ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад (1993-2018)

з/п

Рік

Учень

Клас

Предмет

Учитель

1

1994

Лілія Яворська

10

географія

Г.В. Романко

2

1995

Олена Кондрацька

11

біологія

М.М. Колодій

3

1996

Надія Дяків

9

математика

Р.В. Рожик

4

Наталія Малчковська

9

історія

Я.Д. Бахматюк

5

1997

Надія Дяків

10

математика

Р.В. Рожик

6

Наталія Малчковська

10

історія

Я.Д. Бахматюк

7

1998

Надія Дяків

11

математика

Р.В. Рожик

8

Оксана Братик

9

математика

Т.Л. Тисяк

9

1999

Тетяна Кохан

11

основи економіки

Г.В. Романко

10

Ольга Самотовка

10

історія

О.Р. Дороніна

11

Ольга Петрів

8

українська мова та література

Г.М. Сергієнко

12

Ольга Сербін

10

українська мова та література

Л.М. Стефанюк

13

Лариса Шабрацька

10

українська мова та література

Л.М. Стефанюк

14

Оксана Братик

10

математика

Т.Л. Тисяк

15

2000

Оксана Братик

11

математика

Т.Л. Тисяк

16

Анна Глазкова

10

основи економіки

Г.В. Романко

17

Святослав Худобяк

11

історія

О.Р. Дороніна

18

Ольга Самотовка

11

історія

О.Р. Дороніна

19

2001

1

 

 

 

20

2002

Микола Козир

9

хімія

О.С. Гетьманчук

21

2003

1

 

 

 

22

2004

Андрій Боднар

11

основи економіки

Г.В. Романко

23

2006

Іван Лучко

8

фізика

О.М. Безушко

24

Анастасія Пастушок

9

історія

Я.Д. Бахматюк

25

2009

1

 

 

 

26

2010

Олексій Пакіж

7

математика

Р.В. Рожик

27

Тарас Олійник

9

історія

Я.Д. Бахматюк

28

Ольга Крисюк

11

осн. економіки

А.С. Маковська

29

Андрій Васильєв

8

фізика

О.М. Безушко

30

Олег Бантиш

11

математика

В.Д. Білецька

31

2011

Олександра Скиданович

9

біологія

Г.П. Лойош

32

Дмитро Гуліватий

10

німецька мова

Л.О. Волос

33

Олексій Пакіж

8

фізика

О.М. Безушко

34

2012

Олексій Пакіж

8

хімія

О.С. Гетьманчук

35

Андрій Васильєв

11

фізика

О.М. Безушко

36

Ілона Матуляк

10

англійська мова

О.М. Бурин

37

Ростислав Маковський

11

географія

А.С. Маковська

38

2013

Володимир Куриляк

11

інформатика

Г.В. Дуркало

39

Станіслав Рибчак

11

біологія

Г.П. Лойош

40

Назарій Івасишин

9

географія

А.С. Маковська

41

2014

Юлія Охріменко

10

біологія

Г.П. Лойош

42

Микола Тарановський

10

екологія

Г.П. Лойош

43

Олександр Оленюк

11

екологія

Г.П. Лойош

44

Тарас Пакіж

9

хімія

О.С. Гетьманчук

45

2015

Наталія Мельник

9

англійська мова

О.М. Бурин

46

Анастасія Любинецька

10

історія

Я.Д. Бахматюк

47

Олена Тихан

10

екологія

Г.П. Лойош

48

2016

Юрій Войціцький

10

біологія

Г.П. Лойош

49

Тарас Пакіж

11

астрономія

О.М. Безушко

50

Микола Зомчак

11

інформатика

Г.І. Дуркало

51

Олена Тихан

11

екологія

Г.П. Лойош

52

2017

Юрій Стасюк

8

фізика

О.М. Безушко

53

Вікторія Дануца

8

математика

Т.Б Василишин

54

2018

Марія Циріль

8

географія

І.В. Ткачук

55

Юрій Стасюк

9

фізика

О.М. Безушко

 

Оцініть статтю!
Поділитись своєю думкою
Для оформлення повідомлень ви можете використовувати такі теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Корисні посилання

6

уо

Імтзо

4

2

1

ппо

пп

Сторінка у Facebook

Для користувачів

Всі права захищені згідно з чинним законодавством України (частина 1 статті 41 Конституції України та стаття 418 Цивільного кодексу України). Будь-яке поширення чи передрук матеріалів сайту дозволяється тільки за умови розміщення активного (індексованого) гіперпосилання на першоджерело.

Контактна інформація

77300
вул. Біласа і Данилишина, б. 15
м. Калуш
Івано-Франківська обл.

тел.(03472) 6-62-24,

(03472) 6-63-74.

e-mail: gymnaziumkalush@ukr.net

Статистика

© 2018 Калуська гімназія ім. Дмитра Бахматюка  Увійти