Гімназистка Марта Гаврилюк – переможець ХІ Міжнародного конкурсу з українознавства!

Калуська гімназія ім. Дмитра Бахматюка має ще одну перемогу на загальноукраїнському рівні! Учениця 10 класу Марта Гаврилюк стала переможцем (ІІІ місце) ХІ Міжнародного конкурсу з українознавства.

На своїй сторінці в мережі “Фейсбук” Віталій Півторак, учитель української словесності, науковий керівник Марти, повідомляє:

Десятикласниця Марта Гаврилюк (Marta Havryliuk#Калуська_гімназія_імені_Дмитра_Бахматюка стала дипломантом ХІ Міжнародного конкурсу з українознавства для учнів 8-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів Науково-дослідного інституту українознавства, який відбувся 29-31 березня 2018 року (науковий керівник, учитель української літератури Vitaliy Pivtorak; учитель української мови Галина Машталер, кандидат педагогічних наук). Метою Конкурсу є залучення учнівської молоді до наукових досліджень феноменів України та українства, поширення та впровадження сучасних новітніх надбань українознавчих студій. Участь у Конкурсі сприятиме формуванню національної ідентичності, визначенню ціннісних пріоритетів, повазі до своєї історії, традицій, розвитку мовних та культурних практик, пізнанню України через дослідницьку роботу учнівської молоді. Гімназистка представляла дослідження-практикум про арсенал реалізації наскрізної лінії “Громадянська відповідальність” на уроках літератури в 7-10 класах, зреалізоване в рамках міжнародного проекту “Шкільна художня література: СТОП дискримінація! / School Fiction: STOP Discrimination!” на платформі Комісії Ради Європи ETwinning Plus, де Марта разом із однокласницею Софією Свирид є учнями-адміністраторами.

тел.(03472) 6-62-24.