Педагогічна рада гімназії визначила шляхи модернізації освітнього процесу

     29 березня в гімназії відбулось засідання педагогічної ради №4. Порядок денний включав два основні питання:

  1. Стан викладання хімії, біології, географії, економіки: дотримання Державного стандарту, якість освітнього процесу та рівень навчальних досягнень учнів.
  2. Аналіз освітнього процесу на уроках та в позаурочних заходах з фізики, математики, інформатики, інформаційних технологій.

     Аналітичну довідку з першого питання представили директор гімназії Оксана Табачук та заступник директора з навчально-виховної роботи Ольга Дороніна.

     В обговоренні виступили: учитель географії Алла Маковська (тема виступу: “Особливості роботи з обдарованими учнями на уроках географії й економіки та в позакласній роботі з предметів”), учитель хімії Олександра Гетьманчук (тема виступу: “Використання кабінету в реалізації практично-дійової і творчої складових змісту навчання”).

     Із другого питання доповідала заступник директора з навчально-виховної роботи Тамара Василишин.

     В результаті активного обговорення напрацьовано слушні рекомендації для дирекції гімназії та педагогічних працівників щодо поліпшення якості організаційно-педагогічного навчально-методичного і матеріально-технічного забезпечення освітнього процесу, а також прийнято відповідні рішення.

Оцініть статтю!
Поділитись своєю думкою
Для оформлення повідомлень ви можете використовувати такі теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Корисні посилання

6

уо

Імтзо

4

2

1

ппо

пп

Сторінка у Facebook

Для користувачів

Всі права захищені згідно з чинним законодавством України (частина 1 статті 41 Конституції України та стаття 418 Цивільного кодексу України). Будь-яке поширення чи передрук матеріалів сайту дозволяється тільки за умови розміщення активного (індексованого) гіперпосилання на першоджерело.

Контактна інформація

77300
вул. Біласа і Данилишина, б. 15
м. Калуш
Івано-Франківська обл.

тел.(03472) 6-62-24.

e-mail: gymnaziumkalush@ukr.net

Статистика

© 2019 Калуська гімназія ім. Дмитра Бахматюка  Увійти