У приміщенні гімназії відбувся практикум Івано-Франківського РВ АМУ

      З ініціативи Івано-Франківського регіонального відділення Асоціації міст України в межах проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID, 15 березня у приміщенні Калуської гімназії ім. Дмитра Бахматюка відбувся практикум із застосування законодавства на тему: «Новації законодавства в освіті. Особливості надання освітніх послуг в умовах реформи» для освітян Прикарпаття. 

     Відкрили захід міський голова Калуша Ігор Матвійчук і виконавчий директор Івано-Франківського регіонального відділення Асоціації міст України Юрій Стефанчук, які привітали учасників і побажали їм плідної роботи, наголосивши на значенні реформування системи освіти. На новаціях законодавства в освіті й особливостях надання освітніх послуг в умовах реформи зосередила свою увагу аналітик з питань освіти Асоціації міст України Людмила Мозгова, яка модерувала захід.

     Про діяльність управління освіти та закладів освіти міста щодо впровадження якісних послуг у галузі освіти поінформували присутніх начальник управління освіти Калуської міської ради Ірина Люклян і заступник начальника управління освіти Калуської міської ради Леся КобзанДиректор Калуської гімназії ім. Дмитра Бахматюка Оксана Табачук представила систему позакласної роботи з учнями в умовах нової української школи. 

     Модель опорної школи як центр освітнього округу презентувала учасникам директор Більшівцівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Наталя СамочкоПерший заступник селищного голови Печеніженської ОТГ Михайло Стефанюк розповів про формульний розрахунок освітньої субвенції між місцевими бюджетами, акцентуючи на нових можливостях та викликах.

     Підбиваючи підсумки практикуму, Юрій Стефанчук звернув увагу, що з початку року в Івано-Франківському регіональному відділенні Асоціації міст України вивчають і систематизують проблематику щодо роботи органів місцевого самоврядування. З огляду на це було ініційовано практикум про новації законодавства в освіті, особливості надання освітніх послуг в умовах реформи. Прикметно, що під час заходу було обговорено механізми співпраці Івано-Франківського регіонального відділення Асоціації міст України й місцевим самоврядуванням щодо вирішення першочергових проблем ОМС, зокрема нестачі фінансового ресурсу освітньої субвенції. 

Джерело інформації: https://www.facebook.com/prokrav?hc_ref=ARQAy4wUthpLL3-eUrykzWP_H1wAQPoDAEgA29sYJ-ZPEQhnRKzkc3HG8u0MteAh9Fw

ддддддддддд

Оцініть статтю!
Поділитись своєю думкою
Для оформлення повідомлень ви можете використовувати такі теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Корисні посилання

6

уо

Імтзо

4

2

1

ппо

пп

Сторінка у Facebook

Для користувачів

Всі права захищені згідно з чинним законодавством України (частина 1 статті 41 Конституції України та стаття 418 Цивільного кодексу України). Будь-яке поширення чи передрук матеріалів сайту дозволяється тільки за умови розміщення активного (індексованого) гіперпосилання на першоджерело.

Контактна інформація

77300
вул. Біласа і Данилишина, б. 15
м. Калуш
Івано-Франківська обл.

тел.(03472) 6-62-24.

e-mail: gymnaziumkalush@ukr.net

Статистика

© 2019 Калуська гімназія ім. Дмитра Бахматюка  Увійти