1995-2018. Історія наших перемог на ІІ етапі конкурсу наукових робіт членів МАНУ

113

з/п

Рік

Учень-переможець

Місце

Секція

Науковий керівник

  1.          

1995

Василь Габель

І

екологія

Романко Г.В.

  2.          

Наталія Малачковська

І

екологія

Романко Г.В.

  3.          

Оксана Триндей

І

медична біологія

Колодій М.М.

  4.          

Галина Гірник

II

літературознавство

Машталер Г.В.

  5.          

1996

Василь Габель

І

екологія

Романко Г.В.

  6.          

Наталія Малачковська

І

екологія

Романко Г.В.

  7.          

1998

Надія Дяків

І

геологія

Худин В.Д.

  8.          

Наталія Малачковська

І

екологія

Романко Г.В.

  9.          

1999

Ольга Сербін

І

літературознавство

Стефанюк Л.М.

10.        

Володимир Мірчук

III

екологія

Романко Г.В.

11.        

Наталія Редько

II

англійська мова

Проніна М.О.

12.        

Ольга Погинайко

II

літературознавство

Феленчак Г.І.

13.        

2000

Олександр Воєводін

II

англійська мова

Проніна М.О.

14.        

Микола Білоус

II

екологія

Романко Г.В.

15.        

Єва Сушко

III

правознавство

Бахматюк Я.Д.

16.        

Володимир Мірчук

І

геологія

Худин В.Д.

17.        

Микола Нестор

II

екологія

Худин В.Д.

18.        

Вікторія Кріль

II

історичне краєзнавство

Худин В.Д.

19.        

Ольга Сербін

III

літературознавство

Стефанюк Л.М.

20.        

Наталія Пукіш

III

екологія

Худин В.Д.

21.        

2002

Лідія Тисяк

І

математика

Білецька В.Д.

22.        

Станіслав Кузик

І

геологія

Худин В.Д.

23.        

Оксана Підліснюк

II

біологія

Худин В.Д.

24.        

Леся Кушлик

III

екологія

Худин В.Д.

25.        

2003

Лідія Тисяк

І

математика

Білецька В.Д.

26.        

Станіслав Кузик

III

історичне краєзнавство

Дороніна О.Р.

27.        

Андрій Довбенко

III

історія України

Дороніна О.Р.

28.        

2004

Юлія Олексович

І

географічне краєзнавство

Романко Г.В.

29.        

Дмитро Різник

III

літературознавство

Стефанюк Л.М.

30.        

Микола Козир

III

фізика, астрономія

Бігун  З.М.

31.        

Олег Бардяк

І

історичне краєзнавство

Худин В.Д.

32.        

2005

Аліна Кріль

І

географія

Худин В.Д.

33.        

Юлія Олексович

І

географічне краєзнавство

Романко Г.В.

34.        

Дмитро Різник

III

літературознавство

Півторак В.Р.

35.        

Ірина Купрунець

І

археологія

Худин В.Д.

36.        

2006

Аліна Кріль

І

географія

Худин В.Д.

37.        

Ігор Іваницький

III

історія України

Дороніна О.Р.

38.        

Роксолана Довжанська

III

географія

Романко Г.В.

39.        

Марта Ониськів

III

історичне краєзнавство

Дороніна О.Р.

40.        

Маркіян Кушлик

І

екологія

Худин В.Д.

41.        

Ірина Купрунець

II

археологія

Худин В.Д.

42.        

Святослав Пікуль

II

геологія

Худин В.Д.

43.        

2007

Тарас Лаврів

II

українська мова

Півторак В.Р.

44.        

Роксолана Довжанська

III

географія

Романко Г.В.

45.        

Марта Ониськів

II

історичне краєзнавство

Дороніна О.Р.

46.        

Олена Сільчук

III

історичне краєзнавство

Дороніна О.Р.

47.        

Володимир Бахматюк

III

географія

Бахматюк Я.Д.

48.        

Анастасія Пастушок

І

етнологія

Худин В.Д.

49.        

Святослав Пікуль

І

геологія

Худин В.Д.

50.        

Василь Палагнюк

І

геологія

Худин В.Д.

51.        

2008

Станіслав Бучацький

II

мистецтвознавство

Довжанська Г.І.

52.        

Наталія Мельник

III

мистецтвознавство

Півторак В.Р.

53.        

Олексій Півторак

III

історія України

Дороніна О.Р.

54.        

Іван Лучко

І

астрономія

Бігун З.М.

55.        

Іван Данів

І

хімія

Курта С.А.

56.        

Святослав Пікуль

II

географічне краєзнавство

Худин В.Д.

57.        

2009

Тетяна Дубина

II

літературна творчість

Довжанська Г.І.

58.        

Тарас Гуменюк

II

фольклористика

Півторак В.Р.

59.        

Олексій Півторак

І

історія України

Дороніна О.Р.

60.        

Олексій Півторак

І

історичне краєзнавство

Дороніна О.Р.

61.        

Володимир Ананевич

III

екологія

Гетьманчук О.С.

62.        

Іван Лучко

І

космічні дослідження

Бігун З.М.

63.        

Дмитро Кіцелюк

II

математика

Білецька В.Д.

64.        

2010

Бантиш Олег

І

математика

Білецька В.Д.

65.        

Гуменюк Тарас

І

українська література

Півторак В.Р.

66.        

Машталер Олеся

ІІІ

літературна творчість

Машталер Г.В.

67.        

Сараєва Ілона

 

агрофізика та космічні дослідження

Бігун З.М.

68.        

2011

Джус  Адріана

ІІ

екологічна інженерія та охорона довкілля

Гетьманчук О.С.

69.        

Федорів Наталія

ІІ

історичне краєзнавство

Дороніна О.Р.

70.        

Машталер Олеся

І

українська література

Хороб М.Б.

71.        

Василик Любов

ІІ

літературна творчість

Стефанюк Л.М.

72.        

Грицанюк Сергій

ІІІ

мистецтвознавство

Півторак В.Р., Забрицька Н.А.

73.        

Пицко Наталія

ІІ

астрономія та астрофізика

Бігун З.М.

74.        

Маковський Ростислав

ІІ

геологія

Худин В.Д., Маковська А.С.

75.        

2012

Василик Любов

І

літературна творчість

Стефанюк Л.М.

76.        

Василишин Софія

ІІ

журналістика

Півторак В.Р.

77.        

Мудрик Галина

ІІ

українська література

Півторак В.Р.

78.        

Півторак Дарія

ІІ

соціологія

Дороніна О.Р.

79.        

Грицанюк Сергій

ІІІ

мистецтвознавство

Півторак В.Р.

80.        

Пицко Наталія

ІІ

астрономія та астрофізика

Бігун З.М.

81.        

Маковський Ростислав

ІІ

геологія

Худин В.Д., Маковська А.С.

82.        

2013

Кисиличак Юлія

І

охорона довкілля та раціональне природокористування

Лойош Г.П.

83.        

Шкоропаняк Наталія

ІІІ

фольклористика

Півторак В.Р.

84.        

Рибчак Станіслав

І

агрономія

Лойош Г.П.

85.        

Довбенко Марія

І

теологія

Дороніна О.Р.

86.        

Возняк Анна

ІІІ

мистецтвознавство

Півторак В.Р.

87.        

Кушлик Вікторія

ІІІ

педагогіка

Півторак В.Р.

88.        

Півторак Дарія

ІІІ

етнологія

Дороніна О.Р.

89.        

Романів Любомир

І

геологія

Худин В.Д.

90.        

Михайлюк Богдан

ІІІ

історичне краєзнавство

Худин В.Д.

91.        

2014

Кисиличак Юлія

І

агрономія

Лойош Г.П.

92.        

Кисиличак Юлія

І

екологія

Лойош Г.П.

93.        

Оленюк Олександр

І

охорона довкілля та раціональне природокористування

Лойош Г.П.

94.        

Оленюк Олександр

І

загальна біологія

Лойош Г.П.

95.        

Шинкар Юлія

І

етнологія

Дороніна О.Р.

96.        

Шкоропаняк Наталія

ІІ

фольклористика

Півторак В.Р.

97.        

Драгомирецька Марта

ІІ

біологія людини

Лойош Г.П.

98.        

2015

Москаленко Софія

ІІ

етнологія

Дороніна О.Р.

99.        

Татомир Софія

ІІ

українська література

Півторак В.Р.

100.      

Мельник Наталія

ІІІ

українська мова

Машталер Г.В.

101.      

Гук Надія

І

фольклористика

Півторак В.Р.

102.      

Смирнова Ярина

І

літературна творчість

Федоришин Л.П.

103.      

Тихан Олена

ІІІ

охорона довкілля та раціональне природокористування

Лойош Г.П.

104.      

Тихан Олена

І

агрономія

Лойош Г.П.

105.      

Гринів Божена

ІІІ

зоологія, ботаніка

Лойош Г.П.

106.      

2016

Москаленко Софія

І

теологія, релігієзнавство, історія релігій

Дороніна О.Р.

107.      

Татомир Софія

І

журналістика

Федоришин Л.П.

108.      

Тимків Вікторія

ІІ

психологія

Байляк Л.П.

109.      

Гринів Божена

ІІ

біологія

Лойош Г.П.

110.      

Любинецька Анастасія

ІІІ

етнологія

Дороніна О.Р.

111.      

2017

Москаленко Софія

І

історичне краєзнавство

Дороніна О.Р.

112.      

Боднарук Марта

І

журналістика

Півторак В.Р.

113.      

Боднарук Марта

І

фольклористика

Півторак В.Р.

114.      

Боднарук Марта

ІІІ

всесвітня історія

Дороніна О.Р.

115.      

Возняк Володимир

ІІІ

математика

Білецька В.Д.

116.      

Кизимишин Діана

ІІІ

ботаніка і зоологія

Лойош Г.П.

117.      

Мокій Ілона

ІІІ

біологія людини

Курта С.А.

118.      

Бабій Катерина

І

охорона довкілля та раціональне природокористування

Лойош Г.П.

119.      

Олійник Яна

ІІ

медицина

Лойош Г.П.

120.      

Прокоф’єва Олена

І

екологія

Лойош Г.П.

121.      

Чошко Катерина

ІІ

правознавство

Забавська О.І.

122.      

Коршинська Катерина

І

літературна творчість

Федоришин Л.П.

123.      

Маслюк Наталія

ІІІ

українська література

Півторак В.Р.

124.      

Шинкар Вікторія

ІІ

фольклористика

Півторак В.Р.

125.      

Стасюк Юрій

ІІ

астрономія та астрофізика

Бігун З.М.

126.      

2018

Коршинська Катерина

І

літературна творчість

Федоришин Л.П.

127.      

Коршинська Катерина

І

екологічно безпечні технології та ресурсозбереження

Бігун З.М.

128.      

Прокоф’єва Олена

І

екологія

Лойош Г.П.

129.      

Бабій Катерина

І

агрономія

Лойош Г.П.

130.      

Бабій Катерина

ІІ

психологія

Лойош Г.П.

131.      

Кучер Софія

І

загальна біологія

Лойош Г.П.

132.      

Стасюк Юрій

І

астрономія та астрофізика

Бігун З.М.

133.      

Гаврилюк Марта

ІІ

педагогіка

Півторак В.Р.

134.      

Фединич Анна

ІІ

етнологія

Дороніна О.Р.

135.      

Шинкар Анна

ІІ

правознавство

Забавська О.І.

136.      

Бабій Назарій

ІІ

мультимедійні системи

Дуркало Г.В.

137.      

Козар Тарас

ІІ

зоологія, ботаніка

Лойош Г.П.

138.      

Данів Яна

ІІІ

теологія, релігієзнавство, історія релігій

Дороніна О.Р.

139.      

Левицький Андрій

ІІІ

українська література

Півторак В.Р.

 

Оцініть статтю!
Поділитись своєю думкою
Для оформлення повідомлень ви можете використовувати такі теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Корисні посилання

6

уо

Імтзо

4

2

1

ппо

пп

Сторінка у Facebook

Для користувачів

Всі права захищені згідно з чинним законодавством України (частина 1 статті 41 Конституції України та стаття 418 Цивільного кодексу України). Будь-яке поширення чи передрук матеріалів сайту дозволяється тільки за умови розміщення активного (індексованого) гіперпосилання на першоджерело.

Контактна інформація

77300
вул. Біласа і Данилишина, б. 15
м. Калуш
Івано-Франківська обл.

тел.(03472) 6-62-24.

e-mail: gymnaziumkalush@ukr.net

Статистика

© 2018 Калуська гімназія ім. Дмитра Бахматюка  Увійти