Педагоги досліджували можливості використання сервісу Wizer.me

     27 лютого в гімназії для вчителів закладу проведено заняття авторської студії педагогічної майстерності Дуркало Галини Василівни «Поєднання онлайн- та офлайн-навчання як соціально-адаптаційний аспект розвитку гімназії».

     Галина Василівна ознайомила слухачів із можливостями використання сервісу Wizer.me для організації онлайн-навчання. Wizer.me увійшов у десятку кращих сервісів для освіти в 2016 році. Сервіс дозволяє створювати інтерактивні робочі аркуші із завданнями і вправами, в тому числі й на основі відео, які можна використовувати при дистанційному навчанні, для домашніх завдань, для роботи в класі з використанням інтерактивної дошки. Учитель може скористатися вже створеними робочими листами з багатьох тем, а може створити свої, прикріплюючи до них різні завдання та запрошуючи учнів до роботи. Wizer.me дає можливість організувати групову роботу в сервісі. Для організації роботи з класом необхідною є реєстрація учнів у сервісі. Учитель може переглядати відповіді учнів в особистому кабінеті. За допомогою сервісу можна створювати цікаві дидактичні матеріали з будь-якої теми шкільної програми з використанням текстів, фото, відео, аудіо.

     Заняття виявилось надзвичайно цікавим і пізнавальним для педагогів. Підсумком роботи авторської студії стало напрацювання подальшого плану впровадження в практику освітньої діяльності гімназії дистанційного навчання з використанням сервісу Wizer.me.

Оцініть статтю!
Поділитись своєю думкою
Для оформлення повідомлень ви можете використовувати такі теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Корисні посилання

6

уо

Імтзо

4

2

1

ппо

пп

Сторінка у Facebook

Для користувачів

Всі права захищені згідно з чинним законодавством України (частина 1 статті 41 Конституції України та стаття 418 Цивільного кодексу України). Будь-яке поширення чи передрук матеріалів сайту дозволяється тільки за умови розміщення активного (індексованого) гіперпосилання на першоджерело.

Контактна інформація

77300
вул. Біласа і Данилишина, б. 15
м. Калуш
Івано-Франківська обл.

тел.(03472) 6-62-24.

e-mail: gymnaziumkalush@ukr.net

Статистика

© 2019 Калуська гімназія ім. Дмитра Бахматюка  Увійти