Калуські гімназисти здобули 14 перемог на ІІ етапі конкурсу-захисту МАН України

     На ІІ (обласний) етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої Академії Наук України від гімназії було представлено 14 робіт. Відрадно, що всі гімназисти – учасники конкурсу стали переможцями і здобули 6 І, 6 ІІ  і 2 ІІІ місця:

          Коршинська Катерина, учениця 7(11) класу – відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства, наукова секція «Літературна творчість» – І місце (науковий керівник Федоришин Л.П.);

–          Коршинська Катерина, учениця 7(11)-А класу – відділення технічних наук, наукова секція «Екологічно безпечні технології та ресурсозбереження» – І місце (науковий керівник Бігун З.М.);

–          Прокоф’єва Олена, учениця 7(11)-Б класу – відділення екології та аграрних наук, наукова секція «Екологія» – І місце (науковий керівник Лойош Г.П.);

–          Бабій Катерина, учениця 7(11)-Б класу – відділення екології та аграрних наук, наукова секція «Агрономія» – І місце (науковий керівник Лойош Г.П.);

–          Кучер Софія, учениця 6(10)-А класу – відділення хімії та біології, наукова секція «Загальна біологія» – І місце (науковий керівник Лойош Г.П.);

–          Стасюк Юрій, учень 5(9)-В класу – відділення фізики і астрономії, наукова секція «Астрономія та астрофізика» – І місце (науковий керівник Бігун З.М.);

–          Бабій Катерина, учениця 7(11)-Б класу – відділення хімії та біології, наукова секція «Психологія» – ІІ місце (науковий керівник Лойош Г.П.);

–          Гаврилюк Марта, учениця 6(10)-А класу – відділення соціальних наук, наукова секція «Педагогіка»– ІІ місце (науковий керівник Півторак В.Р.);

–          Фединич Анна, учениця 6(10)-А класу – відділення історії, наукова секція «Етнологія» – ІІ місце (науковий керівник Дороніна О.Р.);

–          Шинкар Анна, учениця 6(10)-А класу – відділення філософії та суспільствознавства, наукова секція «Правознавство» – ІІ місце (науковий керівник Забавська О.І.);

–          Бабій Назарій, учень 7(11)-Б класу – відділення комп’ютерних наук, наукова секція «Мультимедійні системи» – ІІ місце (науковий керівник Дуркало Г.В.);

–          Козар Тарас, учень 7(11)-Б класу – відділення хімії та біології, наукова секція «Зоологія, ботаніка» – ІІ місце (науковий керівник Лойош Г.П.);

–          Данів Яна, учениця 6(10)-А класу – відділення філософії та суспільствознавства, наукова секція «Теологія, релігієзнавство, історія релігій» – ІІІ місце (науковий керівник Дороніна О.Р.);

–          Левицький Андрій, учень 6(10)-А класу – відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства, наукова секція «Українська література» – ІІІ місце (науковий керівник Півторак В.Р.).

 

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ТА ЇХНІХ НАСТАВНИКІВ! 

pishaemosja

Оцініть статтю!
Поділитись своєю думкою
Для оформлення повідомлень ви можете використовувати такі теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Корисні посилання

6

уо

Імтзо

4

2

1

ппо

пп

Сторінка у Facebook

Для користувачів

Всі права захищені згідно з чинним законодавством України (частина 1 статті 41 Конституції України та стаття 418 Цивільного кодексу України). Будь-яке поширення чи передрук матеріалів сайту дозволяється тільки за умови розміщення активного (індексованого) гіперпосилання на першоджерело.

Контактна інформація

77300
вул. Біласа і Данилишина, б. 15
м. Калуш
Івано-Франківська обл.

тел.(03472) 6-62-24,

(03472) 6-63-74.

e-mail: gymnaziumkalush@ukr.net

Статистика

© 2018 Калуська гімназія ім. Дмитра Бахматюка  Увійти