В гімназії пройшов І етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН

З1 січня на базі гімназії проходив І етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у відділеннях історії, філософії та суспільствознавства, математики, комп’ютерних наук. Юні пошуковці представили власні дослідження з історичного краєзнавства, етнології, теології, релігієзнавства та історії релігії, соціології, правознавства, математики, мультимедійних систем, навчальних та ігрових програм. Для захисту було виділено два навчальні кабінети з мультимедійним забезпеченням та доступом до мережі Інтернет, що дало можливість учням на високому рівні представити свої роботи.

Четверо гімназистів, які змагалися в конкурсі, вибороли перші місця і матимуть змогу представляти наше місто на ІІ етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, який проходитиме на базі вишів Івано-Франківська.