Гімназисти результативно виступили у ІІ етапі учнівських олімпіад

Результати участі у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад

з навчальних предметів (2017-2018 н.р.)

     Відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності (наказ МОН молоді та спорту України №1099 від 22.09.2011р.), в 2017 році у ІІ етапі олімпіад взяли участь 132 учні гімназії. В результаті здобуто 112 призових місць. Кількість переможців складає 84,8% від кількості учасників (минулого року цей показник становив 76,8%).

     Переможні місця розподілилися таким чином:

І місце29 учнів;

ІІ місце40 учнів;

ІІІ місце43 учні.

     До складу команд для участі у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад включено 54 учні гімназії. 

     Для порівняння, у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад 2016-2017 навчального року: кількість учасників – 151, кількість переможців – 116 (з них: І місце – 19 учнів, ІІ місце – 58 учнів, ІІІ місце – 39 учнів), у складі команд на ІІІ етапі – 47.

     Найбільш результативно цього року (всі 100% учасників стали переможцями) виступили гімназійні команди:

  • з історії (10 учасників – 10 переможців);
  • з німецької мови (10 учасників – 10 переможців);
  • з біології (10 учасників – 10 переможців);
  • з правознавства (9 учасників – 9 переможців);
  • з фізики (9 учасників – 9 переможців);
  • з географії (8 учасників – 8 переможців);
  • з економіки (7 учасників – 7 переможців).

ЕКОЛОГІЯ

І місце

1.     Кучер Софія, 6(10) клас

2.     Прокоф’єва Олена, 7(11) клас

ІІ місце

1.      Бабій Катерина, 7(11) клас

ІІІ місце

1.      Чепак Катерина, 7(11) клас

2.      Козар Тарас, 7(11) клас

ІСТОРІЯ

І місце

1.     Забавський Назар, 4(8) клас

ІІ місце

1.     Циріль Марія, 4(8) клас

2.     Дейнека Олена, 5(9) клас

3.     Фединич Анна, 6(10) клас

4.     Данів Яна, 6(10) клас

5.     Максимець Софія, 7(11) клас

ІІІ місце

1.     Ткачук Вероніка, 4(8) клас

2.     Бабій Софія, 5(9) клас

3.     Кравчук Юлія, 5(9) клас

4.     Голинська Леся, 7(11) клас

ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ

І місце

1.     Заховайко Володимир, 7(11) клас

ІІІ місце

1.      Франко Віталій, 5(9) клас

ХІМІЯ

І місце

1.       Мацьків Дарія, 3(7) клас

2.       Ярема Анастасія, 4(8) клас

3.       Сенич Олександр, 6(10) клас

4.       Прокоф’єва Олена, 7(11) клас

ІІІ місце

1.       Бабій Софія, 5(9) клас

2.       Дануца Вікторія, 5(9) клас

3.       Ткачук Вероніка, 4(8) клас

АНГЛІЙСЬКА МОВА

ІІ місце

1.       Раковська Анастасія, 4(8) клас

2.       Дануца Вікторія,  5(9) клас

ІІІ місце

1.       Гриців Роксолана, 4(8) клас

2.       Циріль Марія, 4(8) клас

3.       Караїм Олена, 5(9) клас

4.       Кравчук Юлія, 5(9) клас

5.       Данів Яна, 6(10) клас

6.       Гаврилюк Марта, 6(10) клас

7.       Мельник Наталія, 7(11) клас

ГЕОГРАФІЯ

І місце

1.      Циріль Марія, 4(8) клас

2.      Бабій Софія, 5(9) клас

3.      Голинська Леся, 7(11) клас

ІІ місце

1.      Забавський Назар, 4(8) клас

2.      Павлюк Артем, 7(11) клас

ІІІ місце

1.      Кравчук Юлія, 5(9) клас

2.      Юрків Роксолана, 6(10) клас

3.      Гаврилюк Марта, 6(10) клас

ПРАВОЗНАВСТВО

І місце

1.      Кравчук Юлія, 5(9) клас

2.      Шинкар Анна, 6(10) клас

3.      Прокофʼєва  Олена, 7(11) клас

ІІ місце

1.      Дануца Вікторія, 5(9) клас

2.      Братасюк  Анастасія, 6(10) клас

3.      Попович Діана, 6(10) клас

4.      Чошко Вероніка, 7(11) клас

ІІІ місце

1.        Гаврилів Таїсія, 5(9) клас

2.        Бабій Софія, 5(9) клас

МАТЕМАТИКА

І місце

1.      Савчій Артур, 3(7) клас

2.      Гриців Роксолана, 4(8) клас

3.      Дануца Вікторія, 5(9) клас

4.      Яковина Вікторія, 6(10) клас

ІІ місце

1.      Мартищук Микола, 2(6) клас

2.      Гнатецький Олексій, 2(6) клас

3.      Лужна Анастасія, 4(8) клас

4.      Сенич Олександр, 6(10) клас

5.      Мироненко Станіслав, 7(11) клас

ІІІ місце

1.      Федун Марія, 2(6) клас

2.      Шевчук Валентина, 3(7) клас

3.      Циріль Марія, 4(8) клас

ФІЗИКА

І місце

1.     Стасюк Юрій, 5(9) клас

ІІ місце

1.     Савчій Артур, 3(7) клас

2.     Войціцька Ірина, 3(7) клас

3.     Циріль Марія, 4(8) клас

4.     Бабій Софія, 5(9) клас

5.     Сенич Олександр, 6(10) клас

6.     Коршинська Катерина, 7(11) клас

ІІІ місце

1.     Долошицький Роман, 3(7) клас

2.     Чебан Тарас, 4(8) клас

НІМЕЦЬКА МОВА

І місце

1.     Стасюк Юрій, 5(9) клас

2.     Гуліватий Юрій, 6(10) клас

ІІ місце

1.     Штиркало Анастасія, 4(8) клас

2.     Чошко Катерина 4(8) клас

3.     Дануца Вікторія, 5(9) клас

ІІІ місце

1.     Гриців Роксолана, 4(8) клас

2.     Ужва Ангеліна, 4(8) клас

3.     Кравчук Юлія, 5(9) клас

4.     Караїм Олена, 5(9) клас

5.     Павлишак Володимира, 6(10) клас

УКРАЇНСЬКА МОВА ТА ЛІТЕРАТУРА

І місце

1.      Раковська Анастасія, 4(8) клас

2.      Захарова Тамара, 5(9) клас

3.      Гринів Софія, 6(10) клас

ІІ місце

1.      Циріль Марія, 4(8) клас

2.      Машталер Яна, 5(9) клас

3.      Коршинська Катерина, 7(11) клас

ІІІ місце

1.      Дейнека Олена, 5(9) клас

ТРУДОВЕ НАВЧАННЯ

ІІ місце

1.  Захарова Тамара, 5(9) клас

ІІІ місце

1.    Крупський Максим, 5(9) клас

БІОЛОГІЯ

І місце

1.     Коршинська Катерина, 7(11) клас

2.     Кучер Софія, 6(10) клас

ІІ місце

1.     Бабій Катерина, 7(11) клас

2.     Мостовий Андрій, 4(8) клас

3.     Балван Марія, 4(8) клас

4.     Циріль Марія, 4(8) клас

ІІІ місце

1.     Чепак Катерина, 7(11) клас

2.     Бабій Софія, 5(9) клас

3.     Чебан Тарас, 4(8) клас

4.     Артьомкіна Анастасія, 4(8) клас

ІНФОРМАТИКА

І місце

1.     Бородайкевич Євген, 7(11) клас

ІІ місце

1.     Заховайко Володимир, 7(11) клас

ЕКОНОМІКА

І місце

1.  Коршинська Катерина, 7(11) клас

ІІ місце

1. Салій Петро, 7(11) клас

2. Гриців Діана, 7(11) клас

ІІІ місце

1. Савків Анна, 7(11) клас

2. Павлюк Артем, 7(11) клас

3. Романів Петро, 7(11) клас

4. Чошко Вероніка, 7(11) клас

АСТРОНОМІЯ

І місце

1.     Стасюк Юрій, 5(9) клас

ІІ місце

1.     Кушлик Ілля, 7(11) клас

ІІІ місце

1.     Маслюк Михайло, 5(9) клас

Переможцями з двох предметів стали:

  1. Савчій Артур, 3(7) клас (математика – І місце, фізика – ІІ місце)
  2. Чебан Тарас, 4(8) клас (біологія – ІІІ місце, фізика – ІІІ місце)
  3. Гриців Роксолана, 4(8) клас (математика – І місце, англійська мова – ІІІ місце)
  4. Ткачук Вероніка, 4(8) клас (історія – ІІІ місце, хімія – ІІІ місце)
  5. Раковська Анастасія, 4(8) клас (англійська мова – ІІ місце, українська мова і література – І місце)
  6. Забавський Назар, 4(8) клас (історія – І місце, географія – ІІ місце)
  7. Караїм Олена, 5(9) клас (англ. мова – ІІІ місце, німецька мова – ІІІ місце)
  8. Дейнека Олена, 5(9) клас (історія – ІІ місце, українська мова і література – ІІІ місце)
  9. Захарова Тамара, 5(9) клас (українська мова і література – І місце, трудове навчання – ІІ місце)
  10. Кучер Софія, 6(10) клас (екологія – І місце, біологія – ІІ місце)
  11. Гаврилюк Марта, 6(10) клас (англійська мова – ІІІ місце, географія – ІІІ місце)
  12. Данів Яна, 6(10) клас (історія – ІІ місце, англійська мова – ІІІ місце)
  13. Бабій Катерина, 7(11) клас (екологія – ІІ місце, біологія – ІІ місце)
  14. Чепак Катерина, 7(11) клас (екологія – ІІІ місце, біологія – ІІІ місце)
  15. Голинська Леся, 7(11) клас (географія – І місце, історія – ІІІ місце)
  16. Заховайко Володимир, 7(11) клас (інформаційні технології – І місце, інформатика – І місце)
  17. Павлюк Артем, 7(11) клас (географія – ІІ місце, економіка – ІІІ місце)
  18. Чошко Вероніка, 7(11) клас (правознавство – ІІ місце, економіка – ІІ місце)

 

Переможцями з трьох предметів стали:

  1. Стасюк Юрій, 5(9) клас (астрономія – І місце, німецька мова – І місце, фізика – І місце)
  2. Сенич Олександр, 6(10) клас (хімія – І місце, фізика – ІІ місце, математика – ІІ місце)
  3. Прокоф’єва Олена, 7(11) клас (екологія – І місце, правознавство – І місце, хімія – І місце)

 

Переможцями з чотирьох  предметів стали:

  1. Коршинська Катерина, 6(10) клас (економіка – І місце, біологія – І місце, українська мова і література – ІІ місце, фізика – ІІ місце)

 

Переможцями з п’яти предметів стали:

  1. Дануца Вікторія, 5(9) клас (математика – І місце, хімія – ІІІ місце, англійська мова – ІІ місце, німецька мова – ІІ місце, правознавство – ІІ місце)
  2. Кравчук Юлія, 5(9) клас (правознавство – І місце, німецька мова – ІІІ місце, англійська мова – ІІІ місце, історія – ІІІ місце, географія – ІІІ місце)

 

Переможцями з шести предметів стали:

  1. Бабій Софія, 5(9) клас (географія – І місце, фізика – ІІ місце, хімія – ІІІ місце, історія – ІІІ місце, правознавство – ІІІ місце, біологія – ІІІ місце)

 

Переможцями із семи предметів стали:

  1. Циріль Марія, 4(8) клас (українська мова і література – ІІ місце, математика – ІІІ місце, фізика – ІІ місце, географія – І місце, історія – ІІ місце, біологія – ІІ місце, англійська мова – ІІІ місце)

 

Переможців ІІ етапу олімпіад підготували такі вчителі:

Стефанюк Л.М. – 1

Феленчак Г.І. – 1

Машталер Г.В. – 2

Оленюк Г.І. – 2

Сергієнко Г.М. – 2

Півторак В.Р. – 1

Ляхович М.С. – 1

Дуркало Г. В.: математика – 2, інформаційні технології – 1, інформатика – 2

Іванущин І.І. – інформаційні технології – 1

Забрицька Н.А. – 1

Балван О.М. – 1

Рожик Р.В. – 3

Василишин Т.Б. – 1

Білецька В.Д. – 2

Зборовська Л.М. – 4

Гумінілович Т.С. – 4

Данилів Г.М. – 6

Безушко О.М.: фізика – 6, астрономія – 3

Іванків Н.В. – 1

Чебан З.М. – 2

Забавська О. І.: історія – 4, правознавство – 9

Бахматюк Я.Д. – 3

Дороніна О.Р. – 3

Шевчук І.М. – 4

Стрільчук С.В. – 1

Токар І.Б. – 4

Маковська А.С.: географія – 6, економіка – 7

Ткачук І.В. – 2

Гетьманчук О.С. – 6

Колтун Л.Є. – хімія – 1, біологія – 2

Лойош Г.П.: екологія – 5, біологія – 8

 

 

Довідку підготувала

заступник директора з навчально-виховної роботи

Василишин Т.Б.

20.12.2017

 

 

Оцініть статтю!
Opt In Image
Бажаєте отримувати нові та цікаві матеріали з сайту?

Введіть свій e-mail та читайте наші новини першими. 

Поділитись своєю думкою
Для оформлення повідомлень ви можете використовувати такі теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Корисні посилання

6

уо

Імтзо

4

2

1

ппо

пп

Сторінка у Facebook

Для користувачів

Всі права захищені згідно з чинним законодавством України (частина 1 статті 41 Конституції України та стаття 418 Цивільного кодексу України). Будь-яке поширення чи передрук матеріалів сайту дозволяється тільки за умови розміщення активного (індексованого) гіперпосилання на першоджерело.

Контактна інформація

77300
вул. Біласа і Данилишина, б. 15
м. Калуш
Івано-Франківська обл.

тел.(03472) 6-62-24,

(03472) 6-63-74.

e-mail: gymnaziumkalush@ukr.net

Статистика

© 2018 Калуська гімназія ім. Дмитра Бахматюка  Увійти