Гімназійна команда стала призером Всеукраїнського турніру юних біологів!

20-25 листопада Рівненщина гостинно приймала учасників ХVI Всеукраїнського учнівського турніру юних біологів. Це 26 команд учнів-старшокласників, учителі, члени журі з усіх куточків України. На змаганнях були представлені такі області: Волинська, Житомирська, Івано-Франківська, Львівська, Рівненська, Сумська, Харківська, Луганська, Хмельницька, Тернопільська, Одеська, Черкаська, Чернівецька, а також місто Київ. Учасники турніру виборювали право бути кращими, аналізуючи актуальні питання з різних галузей біології. Окрім демонстрації глибоких власних знань та ерудиції, юні біологи мали можливість удосконалити вміння грати в команді, вести дискусію, аргументувати свої погляди щодо актуальних проблем сучасності.

Команда Калуської гімназії ім. Дмитра Бахматюка “МАТРИЦЯ” визнана однією із кращих в Україні, адже у напруженій та чесній грі виборола призове ІІІ місце!

До складу команди увійшли учні 7(11) класу: Олена Прокоф‘єваКатерина БабійКатерина ЧепакВіталій СвиридСтаніслав Мироненко. Керівник команди — учитель біології Лойош Галина Павлівна.

Крім загальнокомандного диплому третього ступеня, “МАТРИЦЯ” привезла ще ряд дипломів: за особисту першість (Бабій Катерина), за успішну участь (Чепак Катерина і Прокоф‘єва Олена), за найкраще опонування (Чепак Катерина).

Переможна участь гімназистів у змаганнях всеукраїнського рівня стала можливою завдяки фінансовій підтримці, виділеній із міського бюджету, а також наданій нашими шефами-меценатами ТОВ “Карпатнафтохім”.