Гімназія серед пілотних закладів освіти для впровадження демократичних перетворень

     Представники дирекції гімназії та керівники інтегрованих методичних учительських об’єднань взяли участь у роботі семінару-тренінгу з теми “Школа на шляху демократичних перетворень”, який на базі СЗОШ І-ІІІ ст. N 2 з поглибленим вивченням іноземної мови провели майстер-тренери швейцарсько-українського проекту “DOCCU — Розвиток громадянських компетентностей в Україні” Ольга Омелянівна Нижник та Світлана Іванівна Клімковська.

     До навчання щодо демократичних перетворень в освіті приєдналася адміністрація й учителі НВК “Школа І-ІІІ ст.-ліцей” N 10. Педагогічні колективи гімназії та зазначених шкіл міста Калуша не тільки прагнуть демократичних змін, але й почали реальні демократичні процеси, тому стали пілотними з упровадження проекту. 
 
     Через науково-методичне інформування та консультування, методичне моделювання та тренінгові вправи на занятті з’ясовували питання академічної свободи, відповідальності й академічної доброчесності в контексті Закону “Про освіту”, долали стереотипи, напрацьовували моделі демократичної школи з точки зору учнів, учителів, батьків, громади в умовах освітніх змін. В ході тренінгу розглядалися й перешкоди, які заважають розвитку демократичних процесів у школі.

     Учасники заходу щиро вдячні його організаторам за час, проведений цікаво, пізнавально і продуктивно, а головне — з користю на майбутнє.

Оцініть статтю!
Обговорення: 1 коментар
  1. […] Іванівна Клімковська, повідомляють на сайті Калуської гімназії ім. Дмитра […]

Поділитись своєю думкою
Для оформлення повідомлень ви можете використовувати такі теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Корисні посилання

6

уо

Імтзо

4

2

1

ппо

пп

Сторінка у Facebook

Для користувачів

Всі права захищені згідно з чинним законодавством України (частина 1 статті 41 Конституції України та стаття 418 Цивільного кодексу України). Будь-яке поширення чи передрук матеріалів сайту дозволяється тільки за умови розміщення активного (індексованого) гіперпосилання на першоджерело.

Контактна інформація

77300
вул. Біласа і Данилишина, б. 15
м. Калуш
Івано-Франківська обл.

тел.(03472) 6-62-24.

e-mail: gymnaziumkalush@ukr.net

Статистика

© 2019 Калуська гімназія ім. Дмитра Бахматюка  Увійти