Гостями гімназії стали керівники закладів освіти міста Маріуполя

31 жовтня до гімназії завітали освітяни із Маріуполя, які спільно з педагогами нашого закладу взяли участь у реалізації проекту “Маріуполь — Калуш: відмінності — це класно!” Серед наших гостей були керівники ЗНЗ міста Маріуполя: директор ЗОШ І-ІІІ ст. № 10 Наталія Зьома, директор ЗОШ І-ІІІ ст. №20 Валентина Волкова, заступник директора ЗОШ І-ІІІ ст. №15 Тетяна Лугова, а також головний спеціаліст дошкільної, загальної, середньої освіти департаменту освіти Маріупольської міської ради Олена Бузлама. Учасниками заходу стали й учителі закладів освіти міста Миколаєва, які на цей час перебували в Калуші.

Цікава взаємопізнавальна зустріч освітян сходу, заходу та півдня України, яка проходила під гаслом: “Розкриймо душі своїй простір для світла!”, відзначалась особливою емоційною щирістю та оптимістичними настроями. Всі її учасники домовились про майбутню співпрацю з питань національно-патріотичного виховання учнівської молоді.