Калуські гімназисти — лауреати конкурсу «Мій рідний край»

Коршинська Катерина, учениця 7(11)-А класу:

15-17 вересня у місті Львів відбулося нагородження лауреатів конкурсу «Мій рідний край» і їхніх наукових керівників. Міжнародний конкурс, організований «Союзом українок України», ювілейний і проводиться вже вдвадцяте. Географія учасників вражає: це представники центральних, східних і південних областей України. Наймолодша конкурсантка – Софія Фредро з Риму. Дівчинка продекламувала поезію «Без надії сподіваюсь» Лесі Українки на трьох мовах, що стало незабутньою родзинкою церемонії нагородження переможців у Львівській міській раді. А серед них немало калушан, зокрема учні ЗОШ №7: Лазоришин Анастасія, Іванів Олег, Кохан Марта, Калуського НВК: Дуда Віталія, Полицька Ольга. Особливо відзначилася команда Калуської гімназії ім. Дмитра Бахматюка, яку представляли старшокласники: Коршинська Катерина, Шинкар Вікторія, Чошко Вероніка, Ізнець Олесь, а також їхні керівники: Півторак Віталій Романович, Забавська Ольга Ігорівна, Федоришин Любов Петрівна. Калуські гімназисти здобули відзнаки «Перлина конкурсу» і «1 місце», відвідали Форум Видавців, майстерню шоколаду, отримали масу приємних емоцій, насолодилися красою денного і вечірнього Львова.

21731345_2077451162477094_564539839998234197_n