Зі святом Останнього дзвоника, гімназійна родино!

     На святі Останнього дзвоника до гімназійної спільноти звернулась директор закладу Оксана Табачук:

    — Дорога гімназійна родино: учні, випускники, педагоги, батьки, представники калуської громади – господарі та гості! Радо вітаю вас з нагоди світлого і зворушливого свята Останнього дзвоника, яке підсумовує титанічну й результативну роботу, проведену спільно в 2016-2017 навчальному році.

     Символічним є те, що наше святкове дійство співпало з відзначенням 580-річного ювілею Калуша. Адже Калуська гімназія ім. Дмитра Бахматюка, активно примножучи свої досягнення і залишаючись в когорті найбільш успішних закладів України, є однією з найбільш яскравих візитівок рідного міста.

     Ми продовжуємо утримувати провідні позиції у рейтингу ЗНЗ за підсумками ЗНО. З року в рік усі без винятку наші випускники стають студентами престижних вишів і мають можливість навчатись на денній державній формі навчання.

     Вже другий рік поспіль наш заклад впевнено лідирує серед усіх ЗНЗ Івано-Франківської області за результатами ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад. І якщо у 2016 році калуські гімназисти на обласному рівні мали 38 призових місць, то у 2017 році до олімпійських здобутків гімназії додалось аж 44 перемоги.

     2017 рік став для нашого закладу доволі урожайним на здобутки найвищого в Україні рівня. Наша зіркова скарбниця навчальних досягнень поповнилась 11 перемогами: 4 гімназистів здобули призові місця на 4 етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад, 3 – на 3 етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, є 1 перемога у Міжнародному конкурсі з українознавства, 1 – у Всеукраїнському конкурсі учнівської творчості, 1 – у конкурсі Програми обміну майбутніх лідерів FLEX і 1 – у Всеукраїнському конкурсі проектів з інформатики.

     Є у нас цього року і спортивні досягнення. Команда учнів гімназії здобула І місце в чемпіонаті області з баскетболу і представляла Івано-Франківщину на Всеукраїнському етапі чемпіонату. Також маємо І місце в загальноміському турнірі з волейболу. Вже два роки поспіль гімназійна команда «Джура» виборює ІІ місце у фінальних змаганнях регіональної молодіжної патріотичної науково-пізнавальної програми «Чорний ліс».

     Також упродовж двох років гімназійні номери художньої самодіяльності з усіх, представлених на обласний творчий звіт загальноосвітніми закладами Калуша, визнаються найкращими і відбираються для участі у заключному гала концерті у м. Івано-Франківську.

     Висока результативність участі гімназистів в учнівських олімпіадах та конкурсах забезпечується злагодженою системою роботи з обдарованими дітьми, яка склалась у закладі. Приємно зазначити, що творча праця учнів і педагогів стимулюється певними виплатами за переможні місця з місцевого бюджету.

     Також велике значення мають комфортні умови для освітньої діяльності, створені в закладі як за сприяння місцевої влади, так і завдяки активній допомозі наших шефів ТОВ «Карпатнафтохім», а також з участю благодійників і меценатів.

     Так, дбаючи про всебічний розвиток особистості кожного учня, примножуючи інтелектуальний та духовний потенціал України, наша гімназія поступово стає місцем, де твориться нове українське суспільство і закладаються основи ефективного функціонування громади. Не випадково прапор гімназії розвівається між державним прапором України та хоругвою Калуша, а гімназійний логотип містить чимало калуської символіки.

     То ж, звертаючись сьогодні до іменинників свята – наших випускників, хочу наголосити: Україна і ваша маленька батьківщина Калуш покладають на вас великі сподівання. Впевненості вам і оптимізму, успіхів і перемог. Нехай всі знання, вміння, способи мислення і дій, здобуті за час навчання в гімназії, стануть міцним фундаментом для подальшого вашого розвитку.

     Батькам, які сьогодні хвилюються найбільше, бажаю віри в щасливе майбутнє своїх дітей та радості від їхнього життєвого поступу.

     Усім гімназистам, які дочекались канікул, і педагогам, які заслужили відпустки – здорового відпочинку під благодатним сонцем і мирним небом!

     Зі святом тебе, гімназійна родино!

     З ювілеєм тебе, рідне місто!

Оцініть статтю!
Поділитись своєю думкою
Для оформлення повідомлень ви можете використовувати такі теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Корисні посилання

6

уо

Імтзо

4

2

1

ппо

пп

Сторінка у Facebook

Для користувачів

Всі права захищені згідно з чинним законодавством України (частина 1 статті 41 Конституції України та стаття 418 Цивільного кодексу України). Будь-яке поширення чи передрук матеріалів сайту дозволяється тільки за умови розміщення активного (індексованого) гіперпосилання на першоджерело.

Контактна інформація

77300
вул. Біласа і Данилишина, б. 15
м. Калуш
Івано-Франківська обл.

тел.(03472) 6-62-24.

e-mail: gymnaziumkalush@ukr.net

Статистика

© 2019 Калуська гімназія ім. Дмитра Бахматюка  Увійти