Зі святом Останнього дзвоника, гімназійна родино!

На святі Останнього дзвоника до гімназійної спільноти звернулась директор закладу Оксана Табачук:

— Дорога гімназійна родино: учні, випускники, педагоги, батьки, представники калуської громади – господарі та гості! Радо вітаю вас з нагоди світлого і зворушливого свята Останнього дзвоника, яке підсумовує титанічну й результативну роботу, проведену спільно в 2016-2017 навчальному році.

Символічним є те, що наше святкове дійство співпало з відзначенням 580-річного ювілею Калуша. Адже Калуська гімназія ім. Дмитра Бахматюка, активно примножучи свої досягнення і залишаючись в когорті найбільш успішних закладів України, є однією з найбільш яскравих візитівок рідного міста.

Ми продовжуємо утримувати провідні позиції у рейтингу ЗНЗ за підсумками ЗНО. З року в рік усі без винятку наші випускники стають студентами престижних вишів і мають можливість навчатись на денній державній формі навчання.

Вже другий рік поспіль наш заклад впевнено лідирує серед усіх ЗНЗ Івано-Франківської області за результатами ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад. І якщо у 2016 році калуські гімназисти на обласному рівні мали 38 призових місць, то у 2017 році до олімпійських здобутків гімназії додалось аж 44 перемоги.

2017 рік став для нашого закладу доволі урожайним на здобутки найвищого в Україні рівня. Наша зіркова скарбниця навчальних досягнень поповнилась 11 перемогами: 4 гімназистів здобули призові місця на 4 етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад, 3 – на 3 етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, є 1 перемога у Міжнародному конкурсі з українознавства, 1 – у Всеукраїнському конкурсі учнівської творчості, 1 – у конкурсі Програми обміну майбутніх лідерів FLEX і 1 – у Всеукраїнському конкурсі проектів з інформатики.

Є у нас цього року і спортивні досягнення. Команда учнів гімназії здобула І місце в чемпіонаті області з баскетболу і представляла Івано-Франківщину на Всеукраїнському етапі чемпіонату. Також маємо І місце в загальноміському турнірі з волейболу. Вже два роки поспіль гімназійна команда «Джура» виборює ІІ місце у фінальних змаганнях регіональної молодіжної патріотичної науково-пізнавальної програми «Чорний ліс».

Також упродовж двох років гімназійні номери художньої самодіяльності з усіх, представлених на обласний творчий звіт загальноосвітніми закладами Калуша, визнаються найкращими і відбираються для участі у заключному гала концерті у м. Івано-Франківську.

Висока результативність участі гімназистів в учнівських олімпіадах та конкурсах забезпечується злагодженою системою роботи з обдарованими дітьми, яка склалась у закладі. Приємно зазначити, що творча праця учнів і педагогів стимулюється певними виплатами за переможні місця з місцевого бюджету.

Також велике значення мають комфортні умови для освітньої діяльності, створені в закладі як за сприяння місцевої влади, так і завдяки активній допомозі наших шефів ТОВ «Карпатнафтохім», а також з участю благодійників і меценатів.

Так, дбаючи про всебічний розвиток особистості кожного учня, примножуючи інтелектуальний та духовний потенціал України, наша гімназія поступово стає місцем, де твориться нове українське суспільство і закладаються основи ефективного функціонування громади. Не випадково прапор гімназії розвівається між державним прапором України та хоругвою Калуша, а гімназійний логотип містить чимало калуської символіки.

То ж, звертаючись сьогодні до іменинників свята – наших випускників, хочу наголосити: Україна і ваша маленька батьківщина Калуш покладають на вас великі сподівання. Впевненості вам і оптимізму, успіхів і перемог. Нехай всі знання, вміння, способи мислення і дій, здобуті за час навчання в гімназії, стануть міцним фундаментом для подальшого вашого розвитку.

Батькам, які сьогодні хвилюються найбільше, бажаю віри в щасливе майбутнє своїх дітей та радості від їхнього життєвого поступу.

Усім гімназистам, які дочекались канікул, і педагогам, які заслужили відпустки – здорового відпочинку під благодатним сонцем і мирним небом!

Зі святом тебе, гімназійна родино!

З ювілеєм тебе, рідне місто!