До найвищих досягнень гімназії додались дві перемоги на ІІІ етапі конкурсу МАН

Ще дві перемоги найвищого в Україні рівня! За результатами ІІІ (заключного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України переможцями визнано:

• ученицю 6(10) класу Бабій Катерину (робота на тему “Дослідження екологічного стану Домбровського кар’єру для можливості подальшої рекультивації”, відділення екології та аграрних наук, секція охорони довкілля та раціонального природокористування) — ІІІ місце;
  • ученицю 6(10) класу Прокоф’єву Олену (робота на тему “Дослідження ступеня забрудненості водойм міста Калуша”, відділення екології та аграрних наук, секція екології) — ІІІ місце (для Олени це вже друге цього року досягнення найвищого ґатунку: нагадаємо, що учениця здобула ІІ місце на IV етапі Всеукраїнської олімпіади з правознавства).

Підготувала гімназисток до переможної участі в конкурсі МАН України науковий керівник, учитель біології вищої категорії, учитель-методист Галина Павлівна Лойош.

Гімназійна родина вітає юних науковців та їхнього наставника! Успіхів їм і надалі!

На фото: Катерина Бабій, Олена Прокоф’єва.