Гімназисти ініціюють одноденну природо-відновлювальну акцію “Екошпацір”

Шановні ДРУЗІ!

Запрошуємо всіх небайдужих 08 квітня 2017 року долучитися до одноденної природо-відновлювальної акції «Екошпацір» команди учасників «Школи кліматичних посланців», учнівського врядування Калуської гімназії ім. Дмитра Бахматюка в рамках проекту «Міністерство Кліматичної Магії», здійснюваного Всеукраїнським ГО «Світ Освіт» (м.Київ) за підтримки Міністерства освіти і науки України та Природоохоронного товариства Королівства Норвегії.

Початок об 11 год. 00 хв. на площі Героїв (флешмоб і реєстрація всіх учасників акції).

Еколокації відбуватимуться на берегах річок Млинівки і Сівки (біля Пенсійного фонду, Калуської загальноосвітньої школи №3, Палацу культури «Мінерал», супермаркетів «Гостинний дім», «Фуршет», Калуської гімназії ім. Дмитра Бахматюка).

Взяти участь в акції дуже просто! Потрібно мати з собою робочий одяг, рукавички, пакет і гарний настрій, зареєструватись та обрати локацію.

Зголошуйтесь! На всіх учасників акції чекає приємний сюрприз!

З повагою, команда учнів Калуської гімназії ім. Дмитра Бахматюка, учасників проекту «Міністерство Кліматичної Магії» Всеукраїнської ГО «Світ Освіт»