Гімназисти презентували цікаві краєзнавчі проекти про рідне місто

“Є в Україні місця, в яких дихає вічність. Серед них — і прикарпатське місто Калуш,” —  пише у своїй книзі краєзнавець Василь Пилип’юк… Сьогодні маленькі калушани-гімназисти 1(5)А класу поповнили свою скарбничку знань про рідне місто, взявши участь у презентації краєзнавчо-патріотичного проекту “Лото-memory. Калуш”. Над проектом працювали учениці 2(6)Б класу Гільфанова Катерина та Войціцька Ірина (фотоматеріали), заступник голови учнівського самоврядування Козар Тарас (інформація).

Крім того, учням презентували ще один проект “Ми любимо своє місто: Калуш від А до Я”. Кожна літера алфавіту має відображення в архітектурі, культурі, мистецтві нашого міста. Усі класні колективи мали нагоду долучитися до цікавої пошукової роботи.

Калуш — це наша бАтьківщина, яка є частиною великої Батьківщини. Діти пишаються своїм містом і з радістю пізнають його!