Калуська гімназія ім. Дмитра Бахматюка знову на вершині обласного Олімпу!

     Дуже складно досягти високих результатів діяльності, ще складніше їх утримати – і не просто не знизити планку, а й укотре її підняти. 

     Та МИ ЦЕ ЗРОБИЛИ!!!

     За результатами ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад (сьогодні на сайті Івано-Франківського ОІППО є вже всі відповідні протоколи) Калуська гімназія ім. Дмитра Бахматюка другий рік поспіль ВПЕВНЕНО ЛІДИРУЄ серед усіх загальноосвітніх навчальних закладів Івано-Франківської області!

     І якщо у 2016 році калуські гімназисти на обласному рівні мали 38 призових місць (7 – І, 9 – ІІ, 22 – ІІІ), то у 2017 році арсенал наших олімпійських здобутків поповнився аж 44 перемогами (7 – І, 11 – ІІ, 26 – ІІІ). 

     Причому цьогоріч, через зменшення квоти для юних калушан-учасників ІІІ етапу олімпіад, у змаганнях взяло участь менше наших учнів, ніж торік – 47 порівняно із 55. Тож показник якості підготовки гімназійних олімпійців також суттєво покращився (кількість переможців становить 94% від загальної кількості гімназистів, включених до калуської збірної команди). 

     Трохи інформації для порівняння: у 2014 році (саме з цього часу Калуська гімназія виступає в обласних олімпіадах у складі загальноміської команди) гімназисти здобули 31 перемогу (3 – І, 12 – ІІ, 16 – ІІІ), у 2015 – 27 (4 – І, 5 – ІІ, 18 – ІІІ). 

     Слід зауважити, що Калуська гімназія ім. Дмитра Бахматюка обійшла всі інші загальноосвітні навчальні заклади області не лише за загальною кількістю переможців олімпіад, а й здобула «золото» за олімпійською системою підрахунку (за кількістю перемог найвищого ґатунку, а також других результатів з нами зрівнявся Долинський природничо-математичний ліцей, однак загальна кількість призових місць, здобутих олімпійцями цього закладу становить 33). 

     Відомості про олімпійські перемоги, завойовані гімназистами 2017 року, містяться у зведеній таблиці: 

№ з/п

Прізвище, ім’я учня

Клас

Предмет

Учитель

Місце

1

Гриців Роксолана

3(7)-В

Математика

Дуркало Г.В.

І

2

Дануца Вікторія

4(8)-В

Математика

Василишин Т.Б.

І

3

Мироненко Станіслав

6(10)-Б

Математика

Рожик Р.В.

І

4

Стасюк Юрій

4(8)-В

Фізика

Безушко О.М.

І

5

Войціцький Юрій

7(11)-Б

Біологія

Лойош Г.П.

І

6

Курник Валентина

7(11)-Б

Правознавство

Забавська О.І.

І

7

Прокоф’єва Олена

6(10)-Б

Правознавство

Забавська О.І.

І

8

Прокоф’єва Олена

6(10)-Б

Екологія

Лойош Г.П.

ІІ

9

Возняк Володимир

7(11)-Б

Математика

Білецька В.Д.

ІІ

10

Коршинська Катерина

6(10)-А

Історія

Забавська О.І.

ІІ

11

Бородайкевич Євген

6(10)-А

Інформатика

Дуркало Г.В.

ІІ

12

Данів Наталія

5(9)-Б

Правознавство

Забавська О.І.

ІІ

13

Левицький Олександр

7(11)-Б

Географія

Маковська А.С.

ІІ

14

Машталер Яна

4(8)-А

Укр. мова і літ-ра

Машталер Г.В.

ІІ

15

Осадчук Дмитро

5(9)-В

Труд. навчання

Балван О.М.

ІІ

16

Курник Валентина

7(11)-Б

Економіка

Маковська А.С.

ІІ

17

Возняк Володимир

7(11)-Б

Економіка

Маковська А.С.

ІІ

18

Пухта Олексій

7(11)-Б

Економіка

Маковська А.С.

ІІ

19

Салій Петро

6(10)-А

Математика

Зборовська Л.М.

ІІІ

20

Дейнека Олена

4(8)-Б

Історія

Бахматюк Я.Д.

ІІІ

21

Гаврилюк Марта

5(9)-Б

Англійська мова

Бурин О.М.

ІІІ

22

Гаврилів Яна

6(10)-Б

Англійська мова

Шевчук І.М.

ІІІ

23

Войціцький Юрій

7(11)-Б

Екологія

Лойош Г.П.

ІІІ

24

Бабій Катерина

6(10)-Б

Екологія

Лойош Г.П.

ІІІ

25

Коршинська Катерина

6(10)-А

Фізика

Безушко О.М.

ІІІ

26

Возняк Володимир

7(11)-Б

Фізика

Безушко О.М.

ІІІ

27

Виклинець Любомир

5(9)-В

Фізика

Іванків Н.В.

ІІІ

28

Гуліватий Юрій

5(9)-Б

Німецька мова

Данилів Г.М.

ІІІ

29

Коршинська Катерина

6(10)-А

Біологія

Лойош Г.П.

ІІІ

30

Кучер Софія

5(9)-А

Біологія

Лойош Г.П.

ІІІ

31

Бабій Софія

4(8)-Б

Хімія

Гетьманчук Л.С.

ІІІ

32

Дануца Вікторія

4(8)-В

Хімія

Гетьманчук Л.С.

ІІІ

33

Сенич Олександр

5(9)-В

Хімія

Гетьманчук Л.С.

ІІІ

34

Прокоф’єва Олена

6(10)-Б

Хімія

Гетьманчук Л.С.

ІІІ

35

Заховайко Володимир

6(10)-А

Інформатика

Дуркало Г.В.

ІІІ

36

Чошко Вероніка

6(10)-Б

Правознавство

Забавська О.І.

ІІІ

37

Коршинська Катерина

6(10)-А

Правознавство

Забавська О.І.

ІІІ

38

Братасюк Анастасія

5(9)-А

Правознавство

Забавська О.І.

ІІІ

39

Бабій Софія

4(8)-Б

Географія

Маковська А.С.

ІІІ

40

Войціцький Юрій

7(11)-Б

Географія

Маковська А.С.

ІІІ

41

Голинська Леся

6(10)-А

Географія

Маковська А.С.

ІІІ

42

Возняк Володимир

7(11)-Б

Астрономія

Безушко О.М.

ІІІ

43

Кушлик Ілля

6(10)-А

Астрономія

Безушко О.М.

ІІІ

44

Заховайко Володимир

6(10)-А

Інформ. технології

Дуркало Г.В.

ІІІ

     Нагадаємо, що всі переможці учнівських олімпіад є членами гімназійного інтелектуального клубу-академії «Victoria», основним гаслом якого є: «Осягнути, щоб досягнути!»

     Щиро радіємо колективному успіхові гімназійної родини, вітаємо наших олімпійців – учнів та їхніх наставників – з високими досягненнями і бажаємо нових обріїв! Всім гімназистам-учасникам ІV етапу – впевнених перемог! 

b4142683b6d2

Оцініть статтю!
Opt In Image
Бажаєте отримувати нові та цікаві матеріали з сайту?

Введіть свій e-mail та читайте наші новини першими. 

Поділитись своєю думкою
Для оформлення повідомлень ви можете використовувати такі теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Опитування
 

Календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Корисні посилання

6

уо

Імтзо

4

2

1

ппо

пп

Сторінка у Facebook

Для користувачів

Всі права захищені згідно з чинним законодавством України (частина 1 статті 41 Конституції України та стаття 418 Цивільного кодексу України). Будь-яке поширення чи передрук матеріалів сайту дозволяється тільки за умови розміщення активного (індексованого) гіперпосилання на першоджерело.

Контактна інформація

77300
вул. Біласа і Данилишина, б. 15
м. Калуш
Івано-Франківська обл.

тел.(03472) 6-62-24,

(03472) 2-40-41.

e-mail: gymnaziumkalush@ukr.net

Статистика

© 2017 Калуська гімназія ім. Дмитра Бахматюка  Увійти