Підсумки участі у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад

     Відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності (наказ МОН молоді та спорту України №1099 від 22.09.2011р.), у ІІ етапі олімпіад взяв участь 151 учень гімназії. В результаті здобуто 116 призових місць, що становить 76,8%: 

            І місце – 19 учнів

            ІІ місце – 58 учнів

            ІІІ місце – 39 учнів

     До складу команд для участі у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад включено 47 учнів гімназії. 

     Для порівняння, у 2015-2016 навчальному році: кількість учасників – 158, кількість переможців – 123 (з них: І місце – 22 учні, ІІ місце – 46 учнів, ІІІ місце – 55 учнів); у складі команд ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад – 55 учасників.

     Найбільш результативно виступили команди: 

  • з екології (5 учасників – 5 переможців, 100%)
  • з правознавства (9 учасників – 9 переможців, 100%)
  • з польської мови (1 учасник – 1 переможець, 100%)
  • з історії (12 учасників – 11 переможців, 92%)
  • з фізики (11 учасників – 10 переможців, 91%)
  • з української мови та літератури (13 учасників – 11 переможців, 85%)
  • з англійської мови (12 учасників – 10 переможців, 83%)
  • з хімії (12 учасників – 10 переможців, 83%)

 

Список учнів-переможців ІІ етапу

 

ПОЛЬСЬКА МОВА

ІІ місце

  1. Стасюк Юрій, 4(8) клас

 

ЕКОЛОГІЯ

І місце

  1. Прокоф’єва Олена, 6(10) клас

ІІ місце

  1. Бабій Катерина, 6(10) клас
  2. Войціцький Юрій, 7(11) клас
  3. Кизимишин Діана, 7(11) клас

ІІІ місце

  1. Гриців Діана, 6(10) клас

 

ІСТОРІЯ

І місце

  1. Коршинська Катерина, 6(10) клас

ІІ місце

  1. Дейнека Олена, 4(8) клас

ІІІ місце

  1. Захарова Тамара, 4(8) клас
  2. Стасюк Юрій, 4(8) клас
  3. Фединич Анна, 5(9) клас
  4. Данів Яна, 5(9) клас
  5. Лизень Олександр, 5(9) клас
  6. Максимець Софія, 6(10) клас
  7. Голинська Леся, 6(10) клас
  8. Москаленко Софія, 7(11) клас
  9. Войціцький Юрій, 7(11) клас

 

ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ

І місце

  1. Заховайко Володимир, 6(10) клас

ІІ місце

  1. Розсоха Олесь, 7(11) клас

ІІІ місце

  1. Виклинець Любомир, 5(9) клас
  2. Іванишин Олексій, 5(9) клас

 

ХІМІЯ

І місце

  1. Сенич Олександр, 5(9) клас

ІІ місце

  1. Ярема Анастасія, 3(7) клас
  2. Дануца Вікторія, 4(8) клас
  3. Бабій Софія, 4(8) клас
  4. Жвиревич Анастасія, 5(9) клас
  5. Прокоф’єва Олена, 6(10) клас
  6. Войціцький Юрій, 7(11) клас

ІІІ місце

  1. Захарова Тамара, 4(8) клас
  2. Стасюк Юрій, 4(8) клас
  3. Коршинська Катерина, 6(10) клас

 

УКРАЇНСЬКА МОВА ТА ЛІТЕРАТУРА

І місце

  1. Циріль Марія, 3(7) клас
  2. Машталер Яна, 4(8) клас

ІІ місце

  1. Дейнека Олена, 4(8) клас
  2. Захарова Тамара, 4(8) клас
  3. Гринів Софія, 5(9) клас
  4. Коршинська Катерина, 6(10) клас
  5. Москаленко Софія, 7(11) клас

ІІІ місце

  1. Угера Ярина, 4(8) клас
  2. Маслюк Наталія, 5(9) клас
  3. Голинська Леся, 6(10) клас
  4. Мокій Ілона, 7(11) клас

 

ГЕОГРАФІЯ

І місце

  1. Бабій Софія,4(8) клас
  2. Левицький Олександр, 7(11) клас

ІІ місце

  1. Данів Яна, 5(9) клас
  2. Голинська Леся, 6(10) клас
  3. Войціцький Юрій, 7(11) клас

ІІІ місце

  1. Фрицька Олександра, 4(8) клас
  2. Гаврилюк Марта, 5(9) клас
  3. Виклинець Любомир, 5(9) клас

 

МАТЕМАТИКА

І місце

  1. Дануца Вікторія, 4(8) клас
  2. Возняк Володимир, 7(11) клас

ІІ місце

  1. Гнатецька Ольга, 2(6) клас
  2. Гриців Роксолана, 3(7) клас
  3. Ткачук Вероніка, 3(7) клас
  4. Циріль Марія, 3(7) клас
  5. Мироненко Станіслав, 6(10) клас

ІІІ місце

  1. Стехнович Діана,3(7) клас
  2. Бабій Софія, 4(8) клас
  3. Сенич Олександр, 5(9) клас
  4. Салій Петро, 6(10) клас

 

ПРАВОЗНАВСТВО

І місце

  1. Данів Наталія, 5(9) клас
  2. Чошко Вероніка, 6(10) клас
  3. Курник Валентина, 7(11) клас

ІІ місце

  1. Братасюк Анастасія, 5(9) клас
  2. Шинкар Анна, 5(9) клас
  3. Жвиревич Анастасія, 5(9) клас
  4. Прокоф’єва Олена, 6(10) клас
  5. Коршинська Катерина, 6(10) клас

ІІІ місце

  1. Лизень Олександр, 5(9) клас

 

НІМЕЦЬКА МОВА

І місце

  1. Гуліватий Юрій, 5(9) клас

ІІ місце

  1. Стасюк Юрій, 4(8) клас
  2. Дануца Вікторія, 4(8) клас
  3. Кравчук Юлія, 4(8) клас

ІІІ місце

  1. Павлишак Володимира, 5(9) клас

 

ТРУДОВЕ НАВЧАННЯ

ІІ місце

  1. Осадчук Дмитро, 5(9) клас
  2. Гудзоватий Владислав, 5(9) клас
  3. Кушлик Ілля, 7(11) клас

ІІІ місце

  1. Пришляк Андрій, 5(9) клас

 

АНГЛІЙСЬКА МОВА

І місце

  1. Гаврилів Яна, 6(10) клас

ІІ місце

  1. Караїм Олена, 4(8) клас
  2. Лесів Діана, 4(8) клас
  3. Гаврилюк Марта, 5(9) клас
  4. Бабій Катерина, 6(10) клас
  5. Мельничек Олександр, 7(11) клас

ІІІ місце

  1. Хемій вікторія, 4(8) клас
  2. Данів Яна, 5(9) клас
  3. Гуліватий Юрій, 5(9) клас
  4. Коршинська Катерина, 6(10) клас

 

ФІЗИКА

І місце

  1. Стасюк Юрій, 4(8) клас
  2. Виклинець Любомир, 5(9) клас

ІІ місце

  1. Циріль Марія, 3(7) клас
  2. Дануца Вікторія, 4(8) клас
  3. Бабій Софія, 4(8) клас
  4. Сенич Олександр, 5(9) клас
  5. Прокоф’єва Олена, 6(10) клас
  6. Коршинська Катерина, 6(10) клас
  7. Возняк Володимир, 7(11) клас
  8. Розсоха Олесь, 7(11) клас

 

ІНФОРМАТИКА

І місце

  1. Бородайкевич Євген, 6(10) клас

ІІ місце

  1. Заховайко Володимир, 6(10) клас

ІІІ місце

  1. Розсоха Олесь, 7(11) клас

 

ЕКОНОМІКА

ІІ місце

  1. Курник Валентина, 7(11) клас
  2. Пухта Олексій, 7(11) клас
  3. Возняк Володимир, 7(11) клас

ІІІ місце

  1. Розсоха Олесь, 7(11) клас

 

АСТРОНОМІЯ

ІІ місце

  1. Кушлик Ілля, 6(10) клас
  2. Возняк Володимир, 7(11) клас

ІІІ місце

  1. Мироненко Станіслав, 6(10) клас
  2. Войціцький Юрій, 7(11) клас

 

БІОЛОГІЯ

І місце

  1. Войціцький Юрій, 7(11) кл

ІІ місце

  1. Кучер Софія, 5(9) клас
  2. Коршинська Катерина, 6(10) клас
  3. Чепак Катерина, 6(10) клас

ІІІ місце

  1. Мостовий Андрій, 3(7) клас
  2. Прокоф’єва Олена, 6(10) клас

 

Список учнів-переможців з двох і більше предметів

 

     Переможцями з двох предметів стали:

  1. Гуліватий Юрій, 5(9) клас (німецька мова – І місце, англійська мова – ІІІ місце)
  2. Гаврилюк Марта, 5(9) клас (історія – ІІ місце, географія – ІІІ місце)
  3. Лизень Олександр, 5(9) клас (правознавство – ІІІ місце, історія – ІІІ місце)
  4. Мироненко Станіслав, 6(10) клас (математика – ІІ місце, астрономія – ІІІ місце)
  5. Заховайко Володимир, 6(10) клас (інформаційні технології – І місце, інформатика – ІІ місце)
  6. Бабій Катерина, 6(10) клас (екологія – ІІ місце, англійська мова – ІІ місце)
  7. Кушлик Ілля, 6(10) клас (астрономія – ІІ місце, трудове навчання – ІІ місце)
  8. Москаленко Софія, 7(11) клас (українська мова та література – ІІ місце, історія – ІІІ місце)
  9. Курник Валентина, 7(11) клас (правознавство – І місце, економіка – ІІ місце)

 

Переможцями з трьох предметів стали:

  1. Циріль Марія, 3(7) клас (українська мова і література – І місце, математика – ІІ місце, фізика – ІІ місце)
  2. Захарова Тамара, 4(8) клас (українська мова і література – ІІ місце, хімія – ІІІ місце, історія – ІІІ місце)
  3. Виклинець Любомир, 5(9) клас (фізика – І місце, географія – ІІІ місце, інформаційні технології – ІІІ місце)
  4. Сенич Олександр, 5(9) клас (хімія – І місце, фізика – ІІ місце, математика – ІІІ місце)
  5. Данів Яна, 5(9) клас (географія – ІІ місце, історія – ІІІ місце, англійська мова – ІІІ місце)
  6. Голинська Леся, 6(10) клас (географія – ІІ місце, українська мова і література – ІІІ місце, історія – ІІІ місце)

 

Переможцями з чотирьох предметів стали:

  1. Бабій Софія, 4(8) клас (географія – І місце, фізика – ІІ місце, хімія – ІІ місце, математика – ІІІ місце)
  2. Дануца Вікторія, 4(8) клас (математика – І місце, хімія – ІІ місце, фізика – ІІ місце, німецька мова – ІІ місце)
  3. Возняк Володимир, 7(11) клас (математика – І місце, економіка – ІІ місце, фізика – ІІ місце, астрономія – ІІ місце)
  4. Розсоха Олесь, 7(11) клас (фізика – ІІ місце, інформатика – ІІІ місце, інформаційні технології – ІІ місце, економіка – ІІІ місце)

 

Переможцями з п’яти предметів стали:

  1. Стасюк Юрій, 4(8) клас (фізика – І місце, польська мова – ІІ місце, німецька мова – ІІ місце, історія – ІІІ місце, хімія – ІІІ місце)
  2. Прокоф’єва Олена, 6(10) клас (екологія – І місце, фізика – ІІ місце, правознавство – ІІ місце, хімія – ІІ місце, біологія – ІІІ місце)

 

Переможцем із шести предметів став:

  1. Войціцький Юрій, 7(11) клас (біологія – І місце, географія – ІІ місце, екологія – ІІ місце, хімія – ІІ місце, історія – ІІІ місце, астрономія – ІІІ місце)

 

Переможцем із семи предметів стала:

  1. Коршинська Катерина, 6(10) клас (історія – І місце, фізика – ІІ місце, правознавство – ІІ місце, українська мова і література – ІІ місце, біологія – ІІ місце, англійська мова – ІІІ місце, хімія – ІІІ місце)

На фото: Стасюк Юрій, Прокоф’єва Олена, Войціцький Юрій, Коршинська Катерина

 

Переможців ІІ етапу олімпіад підготували такі вчителі:

  • Стефанюк Л.М., українська мова і література – 3
  • Феленчак Г.І., українська мова і література – 2
  • Машталер Г.В., українська мова і література – 3
  • Оленюк Г.І., українська мова і література – 2
  • Сергієнко Г.М., українська мова і література – 2
  • Півторак В.Р., українська мова і література – 3
  • Ляхович М.С., українська мова і література – 1
  • Лойош Г.П., екологія – 5, біологія – 6
  • Бахматюк Я.Д., історія – 6
  • Дороніна О.Р., історія – 2
  • Забавська О. І., історія – 3, правознавство – 9
  • Гетьманчук О.С., хімія – 9
  • Колтун Л.Є., хімія – 1
  • Дуркало Г.В., математика – 3, інформаційні технології – 1, інформатика – 2
  • Фіняк І.І., інформаційні технології – 1, інформатика – 1
  • Іляш Л.І., інформаційні технології – 1, математика – 1
  • Іванущин І.І., інформаційні технології – 1
  • Маковська А.С., географія – 8, економіка – 4
  • Рожик Р.В., математика – 2
  • Василишин Т.Б., математика – 2
  • Білецька В.Д., математика – 2
  • Зборовська Л.М., математика – 1
  • Шевчук І.М., англійська мова – 3
  • Федун Б.В., англійська мова – 2
  • Бурин О.М., англійська мова – 4
  • Токар І.Б., англійська мова – 1
  • Данилів Г.М., німецька мова – 5
  • Безушко О.М., фізика – 6, астрономія – 3
  • Іванків Н.В., фізика – 3, астрономія – 1
  • Чебан З.М., фізика – 1
  • Балван О.М., трудове навчання – 4

     Бажаємо нашим гімназистам впевнених перемог на ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад!

Оцініть статтю!
Opt In Image
Бажаєте отримувати нові та цікаві матеріали з сайту?

Введіть свій e-mail та читайте наші новини першими. 

Поділитись своєю думкою
Для оформлення повідомлень ви можете використовувати такі теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Опитування
 

Календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Корисні посилання

6

уо

Імтзо

4

2

1

ппо

пп

Сторінка у Facebook

Для користувачів

Всі права захищені згідно з чинним законодавством України (частина 1 статті 41 Конституції України та стаття 418 Цивільного кодексу України). Будь-яке поширення чи передрук матеріалів сайту дозволяється тільки за умови розміщення активного (індексованого) гіперпосилання на першоджерело.

Контактна інформація

77300
вул. Біласа і Данилишина, б. 15
м. Калуш
Івано-Франківська обл.

тел.(03472) 6-62-24,

(03472) 2-40-41.

e-mail: gymnaziumkalush@ukr.net

Статистика

© 2017 Калуська гімназія ім. Дмитра Бахматюка  Увійти