До уваги батьківської громадськості

15 грудня, у четвер, відбудуться загальногімназійні батьківські збори (конференція).

Порядок денний:

1. Про особливості профілактики ГРВІ та грипу у дітей шкільного віку під час зимового періоду (лікар-інфекціоніст Дитячої лікарні Калуського територіального медичного об’єднання Семанів Ірина Василівна).

1. Про основні напрями організації співпраці педагогів і батьків у справі виховання соціально зрілої особистості (заступник директора з виховної роботи Сергієнко Галина Миколаївна)

1. Про участь ГО «Калуський міський благодійний фонд «Обдарованість» у процесі розвитку гімназії (голова фонду Мартиненко Леся Мирославівна).

1. Звіт про роботу ради гімназії за визначений період повноважень (голова гімназійної ради Очкур Ігор Васильович)

1. Вибори нового складу ради гімназії та голови ради, визначення періоду їхніх повноважень (директор гімназії Табачук Оксана Титівна)

Початок роботи зборів: 17:30.