Кріплення «одягу» сцени – подарунок від шефів ТОВ «Карпатнафтохім»

     У гімназії майже завершено роботи з оновлення сцени актового залу: тут з’явились куліси, завіси, лаштунки. Систему кріплення важливих елементів спеціального сценічного «вбрання» для нас виготовили і встановили шефи – працівники ТОВ «Карпатнафтохім»

     Нове життя тканині, що була придбана більше десяти років тому, подарували наші педагоги та технічні працівники, які самі все пошили, попрасували і прикріпили. Необхідну фурнітуру було придбано за кошти благодійників. 

     Усім, хто долучився до важливої і корисної справи, від гімназійної родини – велика дяка! 

     Галина Сергієнко, заступник директора з виховної роботи: 

– Колектив гімназії з перших днів діяльності працював над створенням естетичного середовища у закладі. Це сучасний дизайн гімназійного подвір’я, інтер’єру класних приміщень, холів; це відповідно оформлені світлиці, художні майстерні. Проте особливо хотілося бачити довершеним актовий зал. Облаштувати сцену – це не тільки вкласти кошти, але й виявити естетичний смак, уміння і майстерність, щоб перетворити її в достойне місце, де учні зможуть демонструвати свої творчі здібності. Чудово, що сьогодні більшість наших намірів стають реальністю. 

     Олексій Пухта, радник інформаційного центру ради учнівського самоврядування: 

– Більшість гімназистів знають сцену актового залу не із глядацьких сидінь – ми завжди є безпосередніми учасниками різноманітних сценічних заходів: співаємо у хорі, танцюємо, ставимо театральні постановки… За багато років вже звикли до певних незручностей, пов’язаних із «прозорістю» нашої творчості. Тож красиве і зручне обрамлення сцени стало для нас приємною несподіванкою. 

     Наталія Анікіна, педагог-організатор: 

– Гімназисти щиро вдячні нашим шефам ТОВ «Карпатнафтохім» і всім небайдужим людям за здійснення мрії! У новому навчальному році ми отримали чудовий подарунок: оновлену сцену актового залу. Тепер обіцяємо ще більше творчості, яскравих і неповторних заходів. Адже у закладі мрії все має бути прекрасним! 

Оцініть статтю!
Поділитись своєю думкою
Для оформлення повідомлень ви можете використовувати такі теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Корисні посилання

6

уо

Імтзо

4

2

1

ппо

пп

Сторінка у Facebook

Для користувачів

Всі права захищені згідно з чинним законодавством України (частина 1 статті 41 Конституції України та стаття 418 Цивільного кодексу України). Будь-яке поширення чи передрук матеріалів сайту дозволяється тільки за умови розміщення активного (індексованого) гіперпосилання на першоджерело.

Контактна інформація

77300
вул. Біласа і Данилишина, б. 15
м. Калуш
Івано-Франківська обл.

тел.(03472) 6-62-24.

e-mail: gymnaziumkalush@ukr.net

Статистика

© 2019 Калуська гімназія ім. Дмитра Бахматюка  Увійти