На базі гімназії ОІППО проведено педпрактику для вчителів англійської мови

     Сьогодні, 19 вересня, на базі Калуської гімназії ім. Дмитра Бахматюка Івано-Франківським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти проведено педагогічну практику для учителів англійської мови та керівників гуртків з предмета ЗНЗ області зі спецкурсу «Сучасний урок іноземної мови». 

     Візитку навчального закладу гостям представила директор Табачук Оксана Титівна. Учителі гімназії поділилися з колегами досвідом навчально-виховної роботи під час проведення відкритих уроків: у 6(10) класі на тему «Винаходи, які ми любимо» (Шевчук Ірина Мирославівна), у 4(8) класі на тему «Харчування» (Токар Іванна Богданівна), а також методичного заходу «Калейдоскоп педагогічних ідей: сучасні підходи до проведення уроку домашнього читання у 10 класі» (Федун Богдана Вікторівна). 

     Педагоги побували в гімназійній Галереї Пам’яті, оглянули ботанічний сад на території закладу, а під час підсумкового методичного діалогу поділились яскравими враженнями від відвіданих заходів. 

Оцініть статтю!
Поділитись своєю думкою
Для оформлення повідомлень ви можете використовувати такі теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Корисні посилання

6

уо

Імтзо

4

2

1

ппо

пп

Сторінка у Facebook

Для користувачів

Всі права захищені згідно з чинним законодавством України (частина 1 статті 41 Конституції України та стаття 418 Цивільного кодексу України). Будь-яке поширення чи передрук матеріалів сайту дозволяється тільки за умови розміщення активного (індексованого) гіперпосилання на першоджерело.

Контактна інформація

77300
вул. Біласа і Данилишина, б. 15
м. Калуш
Івано-Франківська обл.

тел.(03472) 6-62-24.

e-mail: gymnaziumkalush@ukr.net

Статистика

© 2019 Калуська гімназія ім. Дмитра Бахматюка  Увійти