З Міжнародного конкурсу “Мій рідний край” – із нагородами!

     Гімназисти повернулися з 19го Міжнародного конкурсу “Мій рідний край”, що згуртував молодь із усіх куточків України (та навіть із далекої Італії) з єдиною метою: досліджувати і науково обґрунтовувати, аналізувати та порівнювати події і факти історії, повертати з небуття імена видатних особистостей, відроджувати історичну справедливість. 

     Оригінальні роботи на конкурс представили близько 200 учасників, які зі своїми науковими керівниками завітали до Львова і провели тут незабутні 3 дні. 

     15 вересня учасники заходу взяли участь у круглому столі, на якому обговорили актуальні питання, ближче познайомились та, звісно, представили свої наукові праці. Варто зазначити, що це дійство відбувалось у Малій сесійній залі Львівської міської ради (приміщення Львівської ратуші). 

     16 вересня відбулось нагородження всіх учасників конкурсу у Великій сесійній залі Львівської міської ради. Із привітальним словом перед юними науковцями виступив пан Андрій Садовий, який зазначив, що ми пишемо історію нашої держави самі,то ж повинні працювати у поті чола, щоб досягти найкращих результатів. 

     Роботи переможців опубліковані у цьогорічному збірнику-скарбниці. Загалом на конкурс подано 177 робіт із 22 областей України та Італії. Вони об’єднані в 16 номінацій. У них – погляд молоді на минуле і сьогодення України, погляд в майбутнє і почуття гордості за приналежність до української нації. 

     Гімназисти, звісно, зібрали плідний урожай своєї наукової праці, адже серед призерів декілька найвищих нагород “Перлина конкурсу” та зайняті перші місця у різних номінаціях! Зокрема Маслюк Наталія отримала І місце у номінації “Літературознавство, мовознавство та фольклор”, Татомир Софія представляла на конкурсі дві роботи та виборола II місце у номінації “Літературознавство, мовознавство та фольклор” та “Перлину конкурсу” в номінації “Герої і час”, Малиновська Тетяна заслужено отримала “Перлину конкурсу” у номінації “За оригінальність”, такою ж відзнакою було нагороджено Курник Валентину, що працювала у сфері “Проблеми національного виховання та гендерної політики”, Марта Боднарук – юний знавець творчості Великого Каменяра, виборола І місце у номінації “Франкіана”. Разом із гімназистами заслужені нагороди та подарунки отримали їх наукові керівники: Віталій Півторак, Любов Федоришин, Ольга Забавська.

     Останній день перебування у Львові приніс юним обдаруванням не менше вражень, адже вони мали змогу завітати на щорічний (уже 23) Форум видавців – справжнісіньке свято книги.

     Гімназисти висловлюють величезну подяку організаційному комітетові конкурсу, журі і мріють зустрітись на 20му Міжнародному конкурсі “Мій рідний край”! 

Валентина Курник, 7(11)-Б клас

Оцініть статтю!
Поділитись своєю думкою
Для оформлення повідомлень ви можете використовувати такі теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Корисні посилання

6

уо

Імтзо

4

2

1

ппо

пп

Сторінка у Facebook

Для користувачів

Всі права захищені згідно з чинним законодавством України (частина 1 статті 41 Конституції України та стаття 418 Цивільного кодексу України). Будь-яке поширення чи передрук матеріалів сайту дозволяється тільки за умови розміщення активного (індексованого) гіперпосилання на першоджерело.

Контактна інформація

77300
вул. Біласа і Данилишина, б. 15
м. Калуш
Івано-Франківська обл.

тел.(03472) 6-62-24.

e-mail: gymnaziumkalush@ukr.net

Статистика

© 2019 Калуська гімназія ім. Дмитра Бахматюка  Увійти