У гімназії відкрилась Міжнародна Літня Школа для українських і сербських дітей

Сьогодні калуські гімназисти разом із батьками та педагогами зустрічали своїх сербських друзів, які прибули до нашого міста в рамках проекту “МІЖНАРОДНА ЛІТНЯ ШКОЛА ЛІДЕРІВ БАТЬКІВЩИНОЗНАВСТВА “Орлиний дух Карпат: англомовний скринінг”: крок назустріч” / “International summer school of the knowledge about your homeland “Eagle Spirit of the Carpathians: English speaking screening”: steps towa”, нещодавно зареєстрованого національною Командою Програми Єврокомісії “еTwinning Plus Ukraine” (проект створений Калуською гімназією ім. Дмитра Бахматюка, Калуським міськрайоннним відділенням «Української бібліотечної асоціації» спільно з Основною школою “Вук Караджич” м. Крушевац (Расинський округ, Республіка Сербія), Костопільською загальноосвітньою школою-комплексом І-ІІІ ст. №6 Костопільської районної ради і Рівненською спеціалізованою школою І–ІІІ ст. № 15 Рівненської області, підтриманий і профінансований Калуською міською радою і міським головою Калуша).

Довгожданна зустріч була дуже зворушливою. Особливої вишуканості їй додав захід “Шматочок Америки в гімназії”, організований волонтером Корпусу Миру зі США Brennan Purtzer.

Сербські діти зараз гостюють у сім’ях наших євроклубівців, а завтра вранці разом вирушать на двотижневий відпочинок до смт Верховина.

Гімназію у проекті представлятимуть 16 учнів та 3 педагоги (Півторак Віталій Романович, учитель української мови і літератури, Забрицька Наталія Андріївна, учитель образотворчого мистецтва, Довжанська Галина Іванівна, завідувач бібліотеки).