Вітаємо ІФРЦОЯО з 10-річним ювілеєм! Хай живе ЗНО!

     Сьогодні свій перший ювілей – 10 років із дня заснування відзначає Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти (ІФРЦОЯО). Тож велика гімназійна родина щиро вітає зі святом працівників Центру на чолі з його незмінним директором Богданом Томенчуком, а також висловлює глибоку вдячність за професійний підхід до надважливої справи у сучасному державотворенні, відповідальність, чесність, прозорість і об’єктивність в організації та проведенні ЗНО. 

     Історія становлення й розвитку Калуської гімназії ім. Дмитра Бахматюка тісно пов’язана з історією зовнішнього незалежного оцінювання, адже з першого року проведення ЗНО наші учні є найактивнішими його учасниками. З 2008 року, коли ЗНО стало обов’язковим для всіх випускників, які вступають до вузів України, з’явилася можливість порівняти результати Калуської гімназії з результатами всіх інших шкіл держави. Дослідження першого директора закладу Дмитра Бахматюка, які щорічно (протягом 2008-2014 років) публікувалися в офіційному органі Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО) – журналі «Вісник ТІМО: тестування і моніторинг в освіті», засвідчили, що Калуська гімназія є лідером української шкільної освіти. 

     Так, за результатами ЗНО серед усіх загальноосвітніх навчальних закладів України Калуська гімназія посідала: 

у 2008 році – ІІІ місце;

у 2009 році – І місце;

у 2010 році – ІІ місце;

у 2011 році – V місце;

у 2012 році – V місце;

у 2013 році – І місце;

у 2014 році – ХІ місце.

     Наш заклад також потрапляв у рейтинги найрезультативніших за ЗНО шкіл України, що тричі укладалися журналом «Фокус» (https://focus.ua/ratings/327408/): 

у 2011 році – VI місце;

у 2014 році – IV місце;

у 2015 році – IV місце.

     Калуська гімназія значиться серед лідерів і у першому офіційному рейтингу УЦОЯО, що був сформований за результатами ЗНО-2015 з української мови і літератури, посівши високе IV місце серед усіх ЗНЗ України (http://osvita.ua/school/rating/47382/). 

     Богдан Томенчук сьогодні висловлюється символічно: «У нашому фойє, перед Прапором України і Хоругвою Честі, – вимощена шахова дошка, на котрій білі починають і виграють, бо їхній Король допомагає своєму Пішакові стати Ферзем. То фактично модель ЗНО: котра еліта допомагає своїм «низам» вибитися в люди, та еліта і святкує остаточну перемогу. Ми запропонували спільноті шахи і перемогу. До нас же прийшли грати «в Чапаєва» чи в кеглі… Прикро і гірко. Але не страшно. Навіть почесно… Бо стоїмо і стояли за честь, за правду, за дітей…» 

    Хочеться усім нам побажати оптимізму. І, звичайно, успіхів. Творімо майбутнє України разом! 

Оцініть статтю!
Поділитись своєю думкою
Для оформлення повідомлень ви можете використовувати такі теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Корисні посилання

6

уо

Імтзо

4

2

1

ппо

пп

Сторінка у Facebook

Для користувачів

Всі права захищені згідно з чинним законодавством України (частина 1 статті 41 Конституції України та стаття 418 Цивільного кодексу України). Будь-яке поширення чи передрук матеріалів сайту дозволяється тільки за умови розміщення активного (індексованого) гіперпосилання на першоджерело.

Контактна інформація

77300
вул. Біласа і Данилишина, б. 15
м. Калуш
Івано-Франківська обл.

тел.(03472) 6-62-24.

e-mail: gymnaziumkalush@ukr.net

Статистика

© 2019 Калуська гімназія ім. Дмитра Бахматюка  Увійти