Презентовано книгу Д. Бахматюка «Калуська гімназія: друге десятиріччя»

     Сьогодні в приміщенні гімназії відбувся захід загальноміського масштабу – презентація книги Дмитра Бахматюка «Калуська гімназія: друге десятиріччя». Публіцистична праця першого директора закладу, яка близько п’яти років пролежала «в столі», вийшла друком за кошти міського бюджету (16 000 грн.) до річниці з дня смерті її автора. 

     Власне презентаційною була перша частина заходу, друга ж проводилась у формі «вільного мікрофона» – про Дмитра Михайловича було сказано немало добрих слів. Його титанічну працю та багатогранну особистість згадували колеги, старшокласники, випускники гімназії, зокрема: заслужений учитель України, перший заступник міського голови Галина Романко, учителі гімназії Віра Білецька, Валентина Коваленко, Ліна Стефанюк, бібліотекар Галина Довжанська, заступник директора з виховної роботи Галина Сергієнко, випускниця закладу, а сьогодні учитель Ольга Забавська, випускник, депутат Калуської міської ради Богдан Білецький, випускник Юрій Гриців та інші. 

     – Дмитро Бахматюк – людина, яка стала епохою в гімназійній родині Калуша, – підсумував Віталій Півторак, ведучий заходу. 

     Учасники презентації переглянули частину відеоматеріалу КМТ 2012 року «Знайомі незнайомці» з Дмитром Бахматюком». 

     – Видання книги – не єдина данина пам’яті світлій людині, талановитому педагогові, мудрому керівникові. Нам вдалось увіковічнити ім’я Дмитра Бахматюка у назві нашої гімназії, а також спорудити і відкрити меморіальну стелу зі скульптурним зображенням батька гімназійної родини на приміщенні закладу. Біля неї завжди живі квіти, – зазначила Оксана Табачук, директор гімназії. 

     Презентована книга сьогодні вже є у всіх бібліотеках та навчальних закладах нашого міста. Окремі її примірники подаровані людям, з ким були пов’язані процеси заснування, становлення і розвитку Калуської гімназії та про кого йдеться в авторських спогадах. 

     Гімназійна родина завдячує усім, хто спричинився до видання другої частини літопису альма-матер та до сьогоднішнього її представлення. 

 

Оцініть статтю!
Поділитись своєю думкою
Для оформлення повідомлень ви можете використовувати такі теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Корисні посилання

6

уо

Імтзо

4

2

1

ппо

пп

Сторінка у Facebook

Для користувачів

Всі права захищені згідно з чинним законодавством України (частина 1 статті 41 Конституції України та стаття 418 Цивільного кодексу України). Будь-яке поширення чи передрук матеріалів сайту дозволяється тільки за умови розміщення активного (індексованого) гіперпосилання на першоджерело.

Контактна інформація

77300
вул. Біласа і Данилишина, б. 15
м. Калуш
Івано-Франківська обл.

тел.(03472) 6-62-24.

e-mail: gymnaziumkalush@ukr.net

Статистика

© 2018 Калуська гімназія ім. Дмитра Бахматюка  Увійти