В гімназії проведено конкурс-захист курсових проектів учнів-членів МАН

     Відповідно до Правил проведення І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, з 25 по 27 квітня 2016 року в гімназії проводився конкурс-захист курсових проектів. 

     На розгляд журі конкурсу, до складу якого увійшли педагоги: Дороніна О.Р., Лойош Г.П.,
Маковська А.С., Бурин О.М., Байляк Л.П., Забавська А.С., Білецька В.Д., гімназистами та їх науковими керівниками було представлено 26 учнівських робіт: 4 – з фізики, 2 – з математики, 1 – з психології, 1 – з української мови, 2 – з біології, 1 – з екології, 6 – з географії, 6 – з історії, 2 – з правознавства, 1 – з інформатики. 

     Всі наукові курсові роботи виявились цікавими та актуальними. Старшокласники захищали їх з використанням комп’ютерних презентацій та іншої наочності. Під час захисту відповідали на численні запитання членів журі та присутніх учнів-членів МАН. 

     Завідуючій бібліотекою гімназії Довжанській Г.І. доручено створити каталог курсових робіт 2016 року. 

Оцініть статтю!
Поділитись своєю думкою
Для оформлення повідомлень ви можете використовувати такі теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Корисні посилання

6

уо

Імтзо

4

2

1

ппо

пп

Сторінка у Facebook

Для користувачів

Всі права захищені згідно з чинним законодавством України (частина 1 статті 41 Конституції України та стаття 418 Цивільного кодексу України). Будь-яке поширення чи передрук матеріалів сайту дозволяється тільки за умови розміщення активного (індексованого) гіперпосилання на першоджерело.

Контактна інформація

77300
вул. Біласа і Данилишина, б. 15
м. Калуш
Івано-Франківська обл.

тел.(03472) 6-62-24.

e-mail: gymnaziumkalush@ukr.net

Статистика

© 2018 Калуська гімназія ім. Дмитра Бахматюка  Увійти