Незабутня зустріч з письменником Андрієм Бачинським

     29 березня гімназисти мали чудову нагоду поспілкуватися з цікавою та непересічною особистістю, талановитим українським письменником Андрієм Бачинським.

     Львівський літератор є уродженцем Калуша. Зустріч з ним організована нашими педагогами-словесниками Віталієм Півтораком та Валентиною Коваленко в рамках проекту “Формування єдиної системи інформаційного забезпечення навчально-виховного процесу гімназії через партнерську співпрацю з міською бібліотекою ім. Т. Шевченка”.

     Захід виявився надзвичайно цікавим: пан Андрій розповідав про себе та свою творчість, цікавився інтересами й захопленнями присутніх у залі дітей; гімназисти також охоче ділились своїми думками і задавали питання письменникові. 

     Остання книга пана Андрія, яка має назву “140 ДЕЦИБЕЛІВ ТИШІ”, стала кращою у номінації “Дитяча книга року ВВС” у 2015 році. У ній порушені проблеми, які не залишать байдужими ні дорослих, ні дітей: втрата сім’ї, цінність дружби, уміння спілкуватися з людьми, які мають певні вади у здоров’ї, уміння протистояти спокусам і не втратити свого “я”, жебракування заради виживання, “брудні” служителі Феміди, алкоголізм та його руйнівний вплив на життя і свідомість людей тощо. 

     Не обійшлося без сюрпризів. Колишня гімназистка (активний учасник Євроклубу, гуртка МАН), а нинішня студентка Львівського Політехнічного університету Вікторія Грошовик надіслала відео, в якому розповіла про дружбу гімназистів з вихованцями інтернату для дітей з вадами слуху. 

     Наприкінці зустрічі прихильники творчості Андрія Бачинського отримали авторські автографи. 

Оцініть статтю!
Поділитись своєю думкою
Для оформлення повідомлень ви можете використовувати такі теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Корисні посилання

6

уо

Імтзо

4

2

1

ппо

пп

Сторінка у Facebook

Для користувачів

Всі права захищені згідно з чинним законодавством України (частина 1 статті 41 Конституції України та стаття 418 Цивільного кодексу України). Будь-яке поширення чи передрук матеріалів сайту дозволяється тільки за умови розміщення активного (індексованого) гіперпосилання на першоджерело.

Контактна інформація

77300
вул. Біласа і Данилишина, б. 15
м. Калуш
Івано-Франківська обл.

тел.(03472) 6-62-24.

e-mail: gymnaziumkalush@ukr.net

Статистика

© 2018 Калуська гімназія ім. Дмитра Бахматюка  Увійти