Наш колективний успіх на ІІІ етапі олімпіад

     Vivat, Гімназіє! 

     Твоя невтомна праця визріває прекрасними результатами! 

     Нарешті на сайті Івано-Франківського ОІППО (http://www.ippo.if.ua/) з’явилась повна інформація про підсумки ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад – і ми можемо похвалитись на загал своїми переконливими успіхами й досягненнями! 

     2015–2016 навчального року учні Калуської гімназії ім. Дмитра Бахматюка здобули на рівні області 38 призових місць (7 – І, 9 – ІІ, 22 – ІІІ). Це відчутно більше, ніж у попередні роки. Так, у 2013–2014 гімназисти мали 31 перемогу (3 – І, 12 – ІІ, 16 – ІІІ), а у 2014–2015 – 27 (4 – І, 5 – ІІ, 18 – ІІІ). 

Результати участі учнів Калуської гімназії ім. Дмитра Бахматюка 

у Всеукраїнських учнівських олімпіадах упродовж трьох останніх років 

Навчальний рік

 

Переможців ІІ (міського) етапу

Учасників ІІІ (обласного) етапу

Переможців ІІІ (обласного) етапу

Учасників ІV (загально-українського) етапу

Переможців ІV (загально-українського) етапу

2013–2014

 

108

46

31

 

І – 3

ІІ – 12

ІІІ – 16

5

1

2014–2015

 

99

38

27

 

І – 4

ІІ – 5

ІІІ – 18

6

3

2015–2016

 

123

55

38

 

І – 7

ІІ – 9

ІІІ – 22

?

 

     А ще цьогоріч маємо аж трьох олімпійських «рекордсменів» – учнів, які на ІІІ етапі змагань здобули по кілька призових місць. Це: 

  • Прокоф’єва Олена, учениця 5(9)-В класу (хімія – ІІ місце, біологія – ІІІ місце, фізика – ІІІ місце, правознавство – ІІІ місце); 
  • Коршинська Катерина, учениця 5(9)-А класу (історія – І місце, українська мова і література – ІІІ місце, біологія – ІІІ місце); 
  • Войціцький Юрій, учень 6(10)-Б класу (біологія – ІІ місце, географія – ІІІ місце, історія – ІІІ місце). 

     Загальну інформацію про результати участі гімназії в ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад за предметами подано в таблиці: 

Переможці ІІІ етапу 

Всеукраїнських учнівських олімпіад 

у 2015–2016 навчальному році 

 

№ з/п

Прізвище, ім’я учня

Місце

Клас

Учитель

Екологія

1.

Тихан Олена

І

7(11)-А

Лойош Г.П.

Польська мова

2.

Бідонько Христина

ІІ

7(11)-А

Математика

3.

Мироненко Станіслав

І

5(9)-Б

Рожик Р.В.

4.

Кучер Софія

ІІ

4(8)-А

Василишин Т.Б.

5.

Дануца Вікторія

ІІ

3(7)-В

Василишин Т.Б.

6.

Бабій Софія

ІІІ

3(7)-Б

Дуркало Г.В.

7.

Возняк Володимир

ІІІ

6(10)-Б

Білецька В.Д.

Фізика

8.

Виклинець Любомир

ІІІ

4(8)-В

Іванків Н.В.

9.

Прокоф’єва Олена

ІІІ

5(9)-В

Іванків Н.В.

10.

Возняк Володимир

ІІІ

6(10)-Б

Безушко О.М.

11.

Пакіж Тарас

ІІІ

7(11)-Б

Безушко О.М.

Географія

12.

Гаврилюк Марта

ІІІ

4(8)-Б

Маковська А.С.

13.

Голинська Леся

ІІІ

5(9)-А

Маковська А.С.

14.

Максимець Софія

ІІІ

5(9)-А

Маковська А.С.

15.

Левицький Олександр

ІІІ

6(10)-Б

Маковська А.С.

16.

Войціцький Юрій

ІІІ

6(10)-Б

Маковська А.С.

Українська мова та література

17.

Гринів Софія

ІІІ

4(8)-В

Оленюк Г.І.,

Стефанюк Л.М.

18.

Коршинська Катерина

ІІІ

5(9)-А

Феленчак Г.І.,

Анікіна Н.І.

Німецька мова

19.

Мельник Наталія

ІІІ

6(10)-А

Данилів Г.М.

20.

Любинецька Анастасія

ІІІ

7(11)-А

Данилів Г.М.

Інформатика

21.

Зомчак Микола

І

7(11)-Б

Дуркало Г.В.

Англійська мова

22.

Гаврилів Яна

І

5(9)-Б

Шевчук І.М.

23.

Мельник Наталія

І

6(10)-А

Бурин О.М.

Трудове навчання

24.

Кушлик Ілля

ІІ

5(9)-А

Балван О.М.

Астрономія

25.

Пакіж Тарас

ІІ

7(11)-Б

Безушко О.М.

Біологія

26.

Войціцький Юрій

ІІ

6(10)-Б

Лойош Г.П.

27.

Прокоф’єва Олена

ІІІ

5(9)-В

Лойош Г.П.

28.

Коршинська Катерина

ІІІ

5(9)-А

Лойош Г.П.

Хімія

29.

Прокоф’єва Олена

ІІ

5(9)-В

Гетьманчук О.С.

30.

Дзюбановська Тетяна

ІІІ

5(9)-А

Гетьманчук О.С.

31.

Сенич Олександр

ІІІ

4(8)-В

Гетьманчук О.С.

Історія

32.

Коршинська Катерина

І

5(9)-А

Забавська О.І.

33.

Любинецька Анастасія

ІІ

7(11)-А

Бахматюк Я.Д.

34.

Буняк Богдан

ІІ

7(11)-А

Бахматюк Я.Д.

35.

Войціцький Юрій

ІІІ

6(10)-Б

Дороніна О.Р.

Правознавство

36.

Курник Валентина

І

6(10)-Б

Забавська О.І.

37.

Чошко Вероніка

ІІІ

5(9)-В

Забавська О.І.

38.

Прокоф’єва Олена

ІІІ

5(9)-В

Забавська О.І.

 

     Відрадно, що за кількістю призових місць в області Калуська гімназія ім. Дмитра Бахматюка (38 місць) обійшла дружній нам заклад – славну Українську гімназію №1 м. Івано-Франківська (31 місце)! 

     Amat Victoria curam – і ми постарались! Тож вітаємо наших олімпійців, їхніх наставників, а також всю гімназійну спільноту з цим колективним успіхом і бажаємо нових перемог! 

 

P.S. У понеділок 29.02.16 р. матимемо результати обґрунтовано поданої апеляції щодо оприлюднених результатів оцінювання однієї учнівської роботи з інформаційних технологій. Є висока ймовірність того, що до загального заліку гімназистів додасться ще одне призове місце. 

 

Оцініть статтю!
Opt In Image
Бажаєте отримувати нові та цікаві матеріали з сайту?

Введіть свій e-mail та читайте наші новини першими. 

Поділитись своєю думкою
Для оформлення повідомлень ви можете використовувати такі теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Опитування
 

Календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Корисні посилання

6

уо

Імтзо

4

2

1

ппо

пп

Сторінка у Facebook

Для користувачів

Всі права захищені згідно з чинним законодавством України (частина 1 статті 41 Конституції України та стаття 418 Цивільного кодексу України). Будь-яке поширення чи передрук матеріалів сайту дозволяється тільки за умови розміщення активного (індексованого) гіперпосилання на першоджерело.

Контактна інформація

77300
вул. Біласа і Данилишина, б. 15
м. Калуш
Івано-Франківська обл.

тел.(03472) 6-62-24,

(03472) 2-40-41.

e-mail: gymnaziumkalush@ukr.net

Статистика

© 2017 Калуська гімназія ім. Дмитра Бахматюка  Увійти