Відеозустріч з дітьми зі Слов’янська

     17 лютого у приміщенні центральної міської бібліотеки ім. Т.Шевченка відбулася відеоконференція на тему “Рідна мова на рідній землі”, приурочена Дню рідної мови. Учні 3(7)-В класу спілкувалися зі своїми ровесниками із ЗОШ №12 міста Слов’янська Донецької області. Разом із семикласниками на заході були присутні їхні наставники: класний керівник Василишин Тамара Богданівна, вчитель української мови Оленюк Галина Іванівна, вчитель музики Ковальчук Лілія Богданівна, бібліотекар Довжанська Галина Іванівна, педагог-організатор Анікіна Наталія Іванівна. 

     Розпочала захід працівник бібліотеки пані Ірина Смоляк, а далі ініціативу перейняли діти. Гімназисти розповідали про традиції свого навчального закладу (згадали і про День спонтанного прояву добра, який сьогодні відзначили у гімназії), цікавилися станом вивчення української мови у Слов’янську, запитували про те, як живуть і чим цікавляться їхні ровесники зі Сходу. А учні ЗОШ №12 українською мовою читали вірші місцевих поетів про долю України. 

     Калуські діти та педагоги мали змогу почути не лише слов’янських учнів, а й учителів. Вони розповіли, що готують великий проект під назвою “Сплетімо вінок дружби”, метою якого є налагодження комунікації між однолітками з усієї України. Всі зійшлися на думці про те, що ми – діти єдиної України, любимо свою землю та рідну українську мову. 

     А ще школярі влаштували пісенний батл: виконували українські пісні та щедро аплодували одні одним. Наприкінці відеоконференції пані Ірина продемонструвала подарунки, які калушани надішлють у Слов’янськ. Це книга Д.Бахматюка “Історія Калуської гімназії: друге десятиліття”, фотоальбом В.Пилип’юка «Калуш» та блокноти. Зі Слов’янська теж отримаємо книгу про їхнє місто. 

     Учасники відеозустрічі довго не могли розпрощатися. Всі отримали багато позитивних емоцій і вирішили надалі продовжувати добру традицію спілкування. Відтак обмінялись адресами та номерами телефонів. 

     Гімназисти вдячні працівникам центральної бібліотеки за організацію цього незабутнього заходу. 

Оцініть статтю!
Поділитись своєю думкою
Для оформлення повідомлень ви можете використовувати такі теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Корисні посилання

6

уо

Імтзо

4

2

1

ппо

пп

Сторінка у Facebook

Для користувачів

Всі права захищені згідно з чинним законодавством України (частина 1 статті 41 Конституції України та стаття 418 Цивільного кодексу України). Будь-яке поширення чи передрук матеріалів сайту дозволяється тільки за умови розміщення активного (індексованого) гіперпосилання на першоджерело.

Контактна інформація

77300
вул. Біласа і Данилишина, б. 15
м. Калуш
Івано-Франківська обл.

тел.(03472) 6-62-24.

e-mail: gymnaziumkalush@ukr.net

Статистика

© 2018 Калуська гімназія ім. Дмитра Бахматюка  Увійти