З ДНЕМ СВЯТОГО ВАЛЕНТИНА!

В день такий розцвітає весна на землі 

І земля убирається зрання… 

В. Сосюра 

 

     День Святого Валентина – одне з найпопулярніших свят у цілому світі. Воно об’єднує людей різних національностей, країн. Валентинів день святкують усі: і дорослі, і діти. З родиною, з друзями. Святкують з давніх пір. 

     Щороку всі закохані чекають 14 лютого, щоб зізнатися у коханні своїй омріяній половинці. А хто ще не знайшов її – просто весело розважається. 

     Ось і гімназисти в переддень Св. Валентина з самого ранку вітали друзів з цим світлим святом. Оскільки Святий Валентин об’єднав закоханих різних країн світу, то й наша лінійка була міжнародною – привітання лунали українською, англійською та німецькою мовами. 

     В закладі працювало поштове відділення «Купідон». Тож усі охочі могли передати учням і вчителям валентинки. Служба музичних радіовітань дарувала нашій молоді ліричні композиції. 

     В цей день гімназисти неодмінно скористаються нагодою ще раз нагадати своїм рідним та близьким, що люблять їх і цінують. 

 

     З ДНЕМ СВЯТОГО ВАЛЕНТИНА! 

Оцініть статтю!
Поділитись своєю думкою
Для оформлення повідомлень ви можете використовувати такі теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Корисні посилання

6

уо

Імтзо

4

2

1

ппо

пп

Сторінка у Facebook

Для користувачів

Всі права захищені згідно з чинним законодавством України (частина 1 статті 41 Конституції України та стаття 418 Цивільного кодексу України). Будь-яке поширення чи передрук матеріалів сайту дозволяється тільки за умови розміщення активного (індексованого) гіперпосилання на першоджерело.

Контактна інформація

77300
вул. Біласа і Данилишина, б. 15
м. Калуш
Івано-Франківська обл.

тел.(03472) 6-62-24.

e-mail: gymnaziumkalush@ukr.net

Статистика

© 2019 Калуська гімназія ім. Дмитра Бахматюка  Увійти