Машталер Галина Василівна

Кандидат педагогічних наук (науковий ступінь присвоєно вищою атестаційною комісією України 7 січня 2001 р.; дисертація на тему «Особливості вивчення української літератури в гімназіях»).

Народилася 1 квітня 1969 р. у м. Калуші Івано-Франківської області. У 1991 р. закінчила філологічний факультет Івано-Франківського педагогічного інституту ім. В.Стефаника, спеціальність «українська мова та література, англійська мова». З 1991 р. працює учителем української мови та літератури в Калуській гімназії.

У навчально-виховному процесі домінують проблемно-пошуковий підхід до змісту навчання, активізація самостійної роботи учнів, залучення їх до співавторства у творенні уроку. Творчо підходить до традиційних видів роботи, наповнює їх новим змістом. Спонукає гімназистів до самостійної діяльності, розвитку своїх талантів, пізнання світу через художні образи. Використовує найраціональніші методи та форми організації уроку: диференціацію та індивідуалізацію навчання, поєднання колективної та групової діяльності, новітніх ІКТ та традиційних технологій, репродуктивні та інтерактивні методи роботи. Забезпечує вихованців глибокими знаннями, уміннями й навичками.

Підготувала переможців III і IV етапів Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури, ІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН, III етапу конкурсу ім. Петра Яцика.

Нагороджена знаком «Відмінник освіти України» (2002 р.), Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України (1995 р.), грамотами Головного управління освіти й науки Івано-Франківської обласної державної адміністрації, грамотами й відзнаками Калуського міського голови.

Бібліографічний список основних праць:

Скуба Г.В. Коли в людини є народ, тоді вона уже людина // Українка у світі. – 1993.- №3. – С.13-16.

Машталер Г.В. Живущі соки нації. Ескізи до уроку літератури в гімназії // Педагогічна газета. – 1997. – №1. – С.4.

Машталер Г.В. Особливості викладання літератури в Кутногорській гімназії Чехії // Українська література в загальноосвітній школі. – 1999. – №1. – С.63-64.

Машталер Г.В. Вивчення літературознавчих праць Симона Петлюри в гімназії // Українська література в загальноосвітній школі. – 1999. – №2. – С.14-17.

Машталер Г.В. Тарас Мельничук – князь життя і поезії // Українська література в загальноосвітній школі. – 1999. – №5. – С.55-59.

Машталер Г.В. «Вросту, мов корінь в тебе, земле моя!» (Творчість Дарії Рихтицької в 10 класі гімназії) // Українська література в загальноосвітній школі. – 2000. – №2. – С.58-62.

Машталер Г.В. Вивчення творчості Тараса Мельничука в школі. – Тернопіль: Підручники і посібники, 2004. – 48с.

Машталер Г.В. Етикет наукового захисту // Джерела. Науково-методичний вісник. – №3-4 (47-48), 2006. – С. 116-125.

Машталер

Оцініть статтю!
Обговорення: 1 коментар
  1. Тарас Кондратюк (Федоришин) коментує:

    Хочу подякувати і низько вклонитися пані Галі(так вона нас заставляли звертатися до неї та всіх викладачів) за знання які мені дала, з ними мені було легко і в технікумі і в університеті. Дуже дякую

Поділитись своєю думкою
Для оформлення повідомлень ви можете використовувати такі теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Корисні посилання

6

уо

Імтзо

4

2

1

ппо

пп

Сторінка у Facebook

Для користувачів

Всі права захищені згідно з чинним законодавством України (частина 1 статті 41 Конституції України та стаття 418 Цивільного кодексу України). Будь-яке поширення чи передрук матеріалів сайту дозволяється тільки за умови розміщення активного (індексованого) гіперпосилання на першоджерело.

Контактна інформація

77300
вул. Біласа і Данилишина, б. 15
м. Калуш
Івано-Франківська обл.

тел.(03472) 6-62-24.

e-mail: gymnaziumkalush@ukr.net

Статистика

© 2019 Калуська гімназія ім. Дмитра Бахматюка  Увійти