Маковська Алла Степанівна

Народилася 8 лютого 1969 р. в місті Калуші Івано-Франківської області.

Закінчила географічний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка (1991 р.).

У 1991-1994 р.р. працювала молодшим науковим співробітником факультету біології ЛНУ ім. І. Франка. З 1997 р. – вчитель географії та економіки ЗОШ №4, спеціалізованої школи №2 з поглибленим вивченням англійської мови м. Калуша. З 2008 р. працює вчителем географії та економіки Калуської гімназії. Вчитель вищої категорії, старший учитель.

Досконало володіє сучасними освітніми технологіями, забезпечує учнів глибокими знаннями з предмета. Проблема, над якою працює вчитель – активізація розумової діяльності учнів на уроках географії шляхом впровадження інноваційних технологій. Її уроки відзначаються науковістю, доступністю, послідовністю, різноманітністю форм і методів навчання. Уміло поєднує роботу із засвоєння теоретичного матеріалу з формуванням практичних умінь і навичок учнів. Виховує в учнів зацікавлення предметом, уміння логічно мислити. Кожен її урок – це дослідження, пошук, що спонукає учнів до творчої співпраці з учителем, сприяє розвитку інтелекту, аналітичних здібностей. Виробивши ефективну систему роботи з вивчення географії та економіки застосовує раціональні елементи новітніх інноваційних технологій.

За час роботи в Калуській гімназії підготувала більше 40 переможців ІІІ етапу та трьох переможців ІV етапу Всеукраїнських олімпіад з географії та економіки. Учень Алли Степанівни Романів Любомир отримав бронзову нагороду на Міжнародній олімпіаді наук про Землю (2012 р.).

Постійно підвищує свій фаховий рівень, здійснює наступність і перспективність у навчанні, бере участь у конкурсах педагогічної майстерності. У 2010 р. стала лауреатом обласного етапу конкурсу «Учитель року-2010». Досвід роботи демонструє на міських семінарах, практикумах для слухачів курсів, конференціях, методоб’єднаннях учителів міста у формі відкритих уроків, позакласних заходів, лекцій. Учасник українсько-польського проекту «Ініціативна молодь – регіональна система підготовки тренерів з підприємництва для української системи освіти» (2012 р.). Член творчої групи та учасник авторської творчої майстерні вчителів географії області.

Заслужений учитель України (2013 р.). Нагороджена грамотами Головного управління освіти й науки Івано-Франківської обласної державної адміністрації, грамотами й відзнаками Калуського міського голови. Визнана кращим педагогом міста Калуша (2012 р.).

Співавтор навчально-методичного посібника «Інтерактивне навчання в шкільному курсі географії України. 8 клас».

фото_вчитель_Маковська А.С.