Безушко Олександр Миколайович

Народився 16 червня 1955 р. в селі Морочно Зарічненського району Рівненської області.

Випускник фізико-математичного факультету Рівненського державного педагогічного інституту імені Д.З. Мануїльського (1978 р.). Розпочав педагогічну діяльність у 1978 р. на посаді учителя фізики загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 м. Калуша. Впродовж 1987-1991 р.р. відряджений на роботу у Монгольську народну республіку, де працював вчителем фізики і математики спецшколи №18 м. Улан-Батора.

З 1997 р. працює учителем фізики Калуської гімназії. Вчитель вищої категорії, вчитель-методист.

Досконало володіє методикою ефективного викладання сучасного уроку. Впроваджує інформаційні технології у процес викладання фізики. Підготував власну методичну розробку «Фізичний експеримент на уроках фізики», що пройшла апробацію та схвалена вченою радою Івано-Франківського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. Значну увагу приділяє розвитку творчих здібностей, практичних умінь і навичок учнів. Забезпечує науковий рівень викладання фізики. Спрямовує учнів до самостійної роботи, спостережень за явищами природи, спонукає до досліджень, узагальнень. Проводить індивідуальну роботу з обдарованими дітьми. Результативно готує своїх вихованців до науково-дослідницької роботи.

Його учні протягом багатьох років здобувають перемоги на ІІІ та ІV етапах Всеукраїнської олімпіади з фізики, успішно захищають наукові роботи, творчі проекти, здобуваючи перемоги на ІІ та ІІІ етапах конкурсів-захистів науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН. У 2009 р. учень Олександра Безушка Іван Лучко став переможцем Міжнародної  олімпіади з фізики (бронзова медаль).

Член обласного журі Всеукраїнської олімпіади з фізики, обласного та республіканського журі фізичних турнірів. Проводив апробацію підручників фізики для 7 класу (Ф.Я.Божинова, М.М.Кірюхіна, О.О.Кірюхіної) та 8 класу (Ф.Я. Божинова, І.Ю.Ненашева, М.М.Кірюхіна). Підготував методичні рекомендації для роботи з обдарованими дітьми. Плідно працює у творчій групі учителів фізики області.

Заслужений учитель України (2010 р.). Нагороджений Почесною грамотою Міністерства освіти України (2005 р.), грамотами Головного управління освіти й науки Івано-Франківської обласної державної адміністрації, грамотами й відзнаками Калуського міського голови.

Бібліографічний список основних праць:

Астрономія в запитаннях та відповідях. Упор. Безушко О.М. – Калуш, 2012. – 71 с.

Безушко О.М. Фізичний експеримент на уроках фізики. – Калуш, 2009. – 85 с.

Безушко

Оцініть статтю!
Поділитись своєю думкою
Для оформлення повідомлень ви можете використовувати такі теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Корисні посилання

6

уо

Імтзо

4

2

1

ппо

пп

Сторінка у Facebook

Для користувачів

Всі права захищені згідно з чинним законодавством України (частина 1 статті 41 Конституції України та стаття 418 Цивільного кодексу України). Будь-яке поширення чи передрук матеріалів сайту дозволяється тільки за умови розміщення активного (індексованого) гіперпосилання на першоджерело.

Контактна інформація

77300
вул. Біласа і Данилишина, б. 15
м. Калуш
Івано-Франківська обл.

тел.(03472) 6-62-24.

e-mail: gymnaziumkalush@ukr.net

Статистика

© 2018 Калуська гімназія ім. Дмитра Бахматюка  Увійти