Участь у Програмі «Демократична школа»

 

Міністерство освіти і науки України інформує про те, що розпочато перший цикл трирічної програми “Демократична школа” (http://mon.gov.ua/usi-novivni/novini/2016/01/28/rozpochato-pershij-czikl-tririchnoyi-programi-%C2%ABdemokratichna-shkola%C2%BB/):

“24 січня 2016 року у Львові відбувся тренінг Всеукраїнської програми з освіти для демократичного громадянства «Демократична школа». Тренінг підготовлено та проводиться Європейським Центром ім. Вергеланда (Осло, Королівство Норвегія), Міністерством освіти і науки України у співпраці з Радою Європи та за підтримки Міністерства закордонних справ Норвегії. 

На відкритті виступили Ларс Гудмундсон, заступник директора Європейського Центру ім. Вергеланда, Ірина Сабор, керівник Програми, Раїса Євтушенко, головний спеціаліст Міністерства освіти і науки України та Роман Шиян, директор ЛОІППО. Учасниками тренінгу стали директори та вчителі шкіл, представники неурядових організацій та ІППО з метою поєднання різноманітного досвіду та підходів формальної, неформальної освіти. 

Цей захід розпочав перший цикл трирічної Програми «Демократична школа». Учасники сформують Всеукраїнську мережу тренерів та експертів з освіти з демократичного громадянства та прав людини. Вони проведуть низку тренінгів для шкільних команд у березні цього року й підтримуватимуть демократичні зміни у відібраних школах упродовж 2016/2017 навчального року. Мережа експертів розгалужена по всій території України. 

Програма спрямована на підтримку реформи в українській середній освіті та сприятиме демократизації врядування школами. Учасники тренінгу зазначають її важливість для розвитку громадянських, демократичних та міжкультурних компетентностей у школах. Ця програма пропонує дієві інструменти для демократизації шкіл, які зможуть допомогти впровадити результативні зміни у школах”. 

Участь у зазначеному заході взяв учитель Калуської гімназії ім. Дмитра Бахматюка Віталій Півторак. 

Інформація про початок роботи за Програмою “Демократична школа” розміщено й на сайті норвезького освітнього центру: http://kalushgymnazium.in.ua/2016/02/01/uchast-himnaziji-u-prohrami-demokratychna-shkola/.

Оцініть статтю!
Поділитись своєю думкою
Для оформлення повідомлень ви можете використовувати такі теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Корисні посилання

6

уо

Імтзо

4

2

1

ппо

пп

Сторінка у Facebook

Для користувачів

Всі права захищені згідно з чинним законодавством України (частина 1 статті 41 Конституції України та стаття 418 Цивільного кодексу України). Будь-яке поширення чи передрук матеріалів сайту дозволяється тільки за умови розміщення активного (індексованого) гіперпосилання на першоджерело.

Контактна інформація

77300
вул. Біласа і Данилишина, б. 15
м. Калуш
Івано-Франківська обл.

тел.(03472) 6-62-24.

e-mail: gymnaziumkalush@ukr.net

Статистика

© 2018 Калуська гімназія ім. Дмитра Бахматюка  Увійти