Психолого-педагогічний консиліум

Щорічно після завершення І семестру у Калуській гімназії проводиться психолого-педагогічний консиліум з метою забезпечення успішної адаптації учнів п’ятих класів у перехідний період. У психолого-педагогічному консиліумі беруть участь: адміністрація, вчителі, практичний психолог та соціальний педагог. 

11 січня 2016 року відбувся черговий психолого-педагогічний консиліум на тему: «Адаптація учнів до навчання в гімназії. Динаміка розвитку інтелектуальних та особистісних рис учнів 1(5) класів». 

Упродовж семестру вчителі, класні керівники, практичний психолог та соціальний педагог спостерігали за п’ятикласниками. Практичний психолог за допомогою діагностичних методик досліджувала тривожність учнів, вивчала їхні індивідуально-типологічні особливості, визначала мотивацію до навчання. Соціальний педагог проводила соціометричне дослідження. 

На основі зібраного й опрацьованого матеріалу консиліум виробив рекомендації вчителям щодо подальшої індивідуальної роботи з учнями, які потребують підвищеної уваги та психологічного супроводу. 

Оцініть статтю!
Поділитись своєю думкою
Для оформлення повідомлень ви можете використовувати такі теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Корисні посилання

6

уо

Імтзо

4

2

1

ппо

пп

Сторінка у Facebook

Для користувачів

Всі права захищені згідно з чинним законодавством України (частина 1 статті 41 Конституції України та стаття 418 Цивільного кодексу України). Будь-яке поширення чи передрук матеріалів сайту дозволяється тільки за умови розміщення активного (індексованого) гіперпосилання на першоджерело.

Контактна інформація

77300
вул. Біласа і Данилишина, б. 15
м. Калуш
Івано-Франківська обл.

тел.(03472) 6-62-24.

e-mail: gymnaziumkalush@ukr.net

Статистика

© 2019 Калуська гімназія ім. Дмитра Бахматюка  Увійти