Участь гімназистів у конкурсі “Розколяда”

У Калуському палаці культури “Мінерал” сьогодні лунали колядки та привітання з Різдвом Христовим. Учні всіх загальноосвітніх навчальних закладів міста готувалися заздалегідь до уже традиційного та всіма улюбленого конкурсу “Розколяда”, який цьогоріч пройшов дуже цікаво, яскраво, насичено. 

Мистецьке вокально-хореографічне дійство, представлене нашими гімназистами, не залишило байдужими серця глядачів, про що свідчили гучні оплески присутніх у залі дітей і дорослих. Колядували та віншували від чистого серця, адже ми любимо, шануємо і гідно продовжуємо славні традиції українського народу! 

Підготували учнів до участі в колоритному культурно-масовому заході такі педагоги: Сергієнко Галина Миколаївна, Малиновська Олена Михайлівна, Гриців Роман Петрович, Мельник Микола Миколайович, Анікіна Наталія Іванівна, Забрицька Наталія Андріївна, Півторак Віталій Романович, Ковальчук Лілія Богданівна, Віхар Ірина Богданівна. 

Не виключено, що за результатами конкурсу гімназійним талантам буде доручено представляти Калуш вже на обласному рівні. 

Оцініть статтю!
Поділитись своєю думкою
Для оформлення повідомлень ви можете використовувати такі теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Корисні посилання

6

уо

Імтзо

4

2

1

ппо

пп

Сторінка у Facebook

Для користувачів

Всі права захищені згідно з чинним законодавством України (частина 1 статті 41 Конституції України та стаття 418 Цивільного кодексу України). Будь-яке поширення чи передрук матеріалів сайту дозволяється тільки за умови розміщення активного (індексованого) гіперпосилання на першоджерело.

Контактна інформація

77300
вул. Біласа і Данилишина, б. 15
м. Калуш
Івано-Франківська обл.

тел.(03472) 6-62-24.

e-mail: gymnaziumkalush@ukr.net

Статистика

© 2019 Калуська гімназія ім. Дмитра Бахматюка  Увійти