11.01.16. Засідання педагогічної ради на тему «Аналіз результативності навчальних досягнень за І семестр 2015-2016 н.р.»

11 січня 2016 року відбулось засідання педагогічної ради №1 на тему “Аналіз результативності навчальних досягнень за І семестр 2015-2016 навчального року”.

 

На порядок денний було винесено три питання:

1. Аналіз результативності навчальних досягнень за І семестр (з інформаційно-аналітичною довідкою виступила заступник директора Волос Л.О., в обговоренні взяли участь всі класні керівники 1(5)-7(11) класів).

2. Підсумки ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад (текст відповідної довідки зачитала заступник директора Волос Л.О.).

3. Затвердження списку учнів 7(11) класів-претендентів на нагородження золотою медаллю “За високі досягнення у навчанні” та срібною медаллю “За досягнення у навчанні” (список, укладений за результатами річного оцінювання в 6(10) класі та І семестрі 7(11) класу, оприлюднила директор гімназії Табачук О.Т., в обговоренні взяли участь класні керівники 7(11) класів).

 

Рішенням педагогічної ради інформацію щодо 1 та 2 питань порядку денного взято до уваги, окремим учням гімназії, які за результатами І семестру мають оцінки початкового рівня чи критичну кількість оцінок середнього рівня, згідно зі статутними вимогами, рекомендовано продовження навчання у звичайних загальноосвітніх закладах міста, ініційовано створення гімназійного інтелектуального клубу-академії “Victoria”, до складу якого увійдуть переможці ІІ-ІV етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад, а також затверджено список учнів 7(11) класів-претендентів на нагородження золотою медаллю “За високі досягнення у навчанні” та срібною медаллю “За досягнення у навчанні”.

 

 

Оцініть статтю!
Поділитись своєю думкою
Для оформлення повідомлень ви можете використовувати такі теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Корисні посилання

6

уо

Імтзо

4

2

1

ппо

пп

Сторінка у Facebook

Для користувачів

Всі права захищені згідно з чинним законодавством України (частина 1 статті 41 Конституції України та стаття 418 Цивільного кодексу України). Будь-яке поширення чи передрук матеріалів сайту дозволяється тільки за умови розміщення активного (індексованого) гіперпосилання на першоджерело.

Контактна інформація

77300
вул. Біласа і Данилишина, б. 15
м. Калуш
Івано-Франківська обл.

тел.(03472) 6-62-24.

e-mail: gymnaziumkalush@ukr.net

Статистика

© 2019 Калуська гімназія ім. Дмитра Бахматюка  Увійти