11.01.16. Засідання педагогічної ради на тему «Аналіз результативності навчальних досягнень за І семестр 2015-2016 н.р.»

11 січня 2016 року відбулось засідання педагогічної ради №1 на тему “Аналіз результативності навчальних досягнень за І семестр 2015-2016 навчального року”.

На порядок денний було винесено три питання:

1. Аналіз результативності навчальних досягнень за І семестр (з інформаційно-аналітичною довідкою виступила заступник директора Волос Л.О., в обговоренні взяли участь всі класні керівники 1(5)-7(11) класів).

2. Підсумки ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад (текст відповідної довідки зачитала заступник директора Волос Л.О.).

3. Затвердження списку учнів 7(11) класів-претендентів на нагородження золотою медаллю “За високі досягнення у навчанні” та срібною медаллю “За досягнення у навчанні” (список, укладений за результатами річного оцінювання в 6(10) класі та І семестрі 7(11) класу, оприлюднила директор гімназії Табачук О.Т., в обговоренні взяли участь класні керівники 7(11) класів).

Рішенням педагогічної ради інформацію щодо 1 та 2 питань порядку денного взято до уваги, окремим учням гімназії, які за результатами І семестру мають оцінки початкового рівня чи критичну кількість оцінок середнього рівня, згідно зі статутними вимогами, рекомендовано продовження навчання у звичайних загальноосвітніх закладах міста, ініційовано створення гімназійного інтелектуального клубу-академії “Victoria”, до складу якого увійдуть переможці ІІ-ІV етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад, а також затверджено список учнів 7(11) класів-претендентів на нагородження золотою медаллю “За високі досягнення у навчанні” та срібною медаллю “За досягнення у навчанні”.